kamiiiloo21
Posty: 319 (po ~168 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 17
kamiiiloo21
  10 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Elo mam pytanie złapali mojego kumpla jak prowadził auto po spożyciu alkoholu miał 2 promile i teraz moje pytanie ile może za to dostać ? nie zrobił żadnej stłuczki a ni nic podobnego

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, dostanie nagrodę

:lol2:
mikus19934
Posty: 45 (po ~122 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
mikus19934
  11 sierpnia 2009

dostanie od 2-do5 lat mój szwagier dostał 2 lata ale go co róz łapali i był bez prawa jazdy i m,a zakaz prowadzenia pojazdów tylko autokarem i taksówką nawet rowerem nie morzę sie poruszać ale go łapali z 30 razy co Tydzień 8 policjantów w chacie nalot i go nie złapali zawsze im spie** powie ze chce się odlać na podwórko bo to domek jednorodzinny i pod rzekę spie***

nie tam że się chwale szwagrem ale jak ktoś jest dobrze wysortowany to moze im w każdej chwili uciec bo w policji same ułomne ludzie pracują

*Razor* Łowca Fragów

technikeko
technikeko
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zerźnie go najpierw osmiu cyganów potem trzech rumunów i komendant policji.

jakby ode mnie to zależało to pewnie właśnie tak by było i dorzuciłbym do nich jeszcze jakiegoś osła co by poszerzył dodatkowo zwieracz takiemu idiocie żeby miał nauczkę i był przestrogą dla innych bezmózgich idiotów co myślą ze jak wypiją i wsiądą za kółka to są kozakami... co innego jak ktoś wypije dzień wcześniej czuje się normalnie a jednak ma jeszcze coś we krwi to rozumiem i powinno być karane tak jak do tej pory, ale te wyżej wymienione 2 promile to ewidentnie już podlega pod prucie przez jakiegoś zwierzaka
angelika28071991
angelika28071991
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po spożyciu alkoholu miał 2 promile i teraz moje pytanie ile może za to dostać ?

Prawo jazdy pójdzie się yebac na jakiś czas,najczęściej 2 lat + kara pieniężna w wysokości ok. 2-3 tys. zl.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.