kamiiiloo21
Posty: 319 (po ~168 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 17
kamiiiloo21
  10 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Elo mam pytanie złapali mojego kumpla jak prowadził auto po spożyciu alkoholu miał 2 promile i teraz moje pytanie ile może za to dostać ? nie zrobił żadnej stłuczki a ni nic podobnego

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: złapali mojego kumpla jak prowadził auto po spożyciu alkoholu miał 2 promile

fajnie

Konto usunięte
Konto usunięte: teraz moje pytanie ile może za to dostać ?

odpowiedź na te pytanie znajdziesz w google w kilka sekund

Konto usunięte
Konto usunięte: nie zrobił żadnej stłuczki a ni nic podobnego

całe szczęście.
Jaclavv
Jaclavv
  10 sierpnia 2009

Zabiorą mu dozywotnio prawo jazdy, wsadzą na 72 godziny na dołek. Zerźnie go najpierw osmiu cyganów potem trzech rumunów i komendant policji.

kamiiiloo21
Posty: 319 (po ~168 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 17
kamiiiloo21
  10 sierpnia 2009

dobra możecie zamknąć temat bo i tak bez sensu elo

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: elo

siemano
hmmyhy
hmmyhy
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i teraz moje pytanie ile może za to dostać ?


ja bym dal takim jak najwiecej potencjalni mordercy w stalowych puszkach i tak maja zbyt poblazliwe kary powinno byc conajmniej 5 lat odsiadki bez mozliwosci zawiasow dozywotni zakaz prowadzenia pojazdow "rower rowniez" bo z ich udzialem jest zbyt duzo wypadkow i to smiertelnych a juz nie wspomne ze policja naglasnie akcje w jakies swieta a tu lapia i tak z 3000 kretynow co jezdzi na %% (moje zdanie)
Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  10 sierpnia 2009

a ty masz kolegów? :ninja:

damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  10 sierpnia 2009

nic mu nie zrobia...prawko wezna.co wy wszyscy tacy??nigdy nie musieliscie po piwie nigdzie jechac??wiecej wypadkow powoduja smarkacze co sobie kup[ia auto sportowe i szaleja niz ktos kto ma rozum,wypije i pomalu i bezpiecznie wroci do domu...oczywiscie nie mam na mysli tepakow co po kilku piwach wsiadaja i pokazuja co potrafia...

shinu
shinu
  10 sierpnia 2009

nie alkohol zabija tylko brak wyobrazni, fakt ze po % nasza percepcja troche szwankuje ale jedno czy dwa piwa nie przyczyniaja sie jakos bardzo do wypadkow, tylko jak pisze brak wyobrazni na drodze:) nawet jak bedzies niezle nagrzany a jechal powoli, rozgladal sie i wyprzedzal myslami co sie moze stac to nie jest bardzo zle, jest od groma kierowcow co jezdzi gorzej na trzezwo niz inni po piwie. Ale fakt faktem po % lepiej nie chodzic do auta:)

shinu
shinu
  10 sierpnia 2009

a do tematu to najczesciej masz zabierane prawo jazdy i dwuletni zakaz prowadzenia pojazdow silnikowych plus kary pieniezne

folkemon
folkemon
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kara ?

nie, dostanie nagrodę
kamiiiloo21
Posty: 319 (po ~168 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 17
kamiiiloo21
  10 sierpnia 2009

źle mnie zrozumiałeś folkemon miałem inaczej napisać temat i wyszło jak wyszło. A za odpowiedzi dzięki

hmmyhy
hmmyhy
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ty masz kolegów?


mam xD i ich szczescie ze nie jestem policajtem bo wiedza ze nietoleruje nietrzeźwych kierowcow wiec ogolem mnie to yebie co oni robia a nawet gdybym byl to i tak nie w swoim rejonie przymykam na takie cos oko bo kazdy po % jezdzi do czasu i tak trafi wczesniej czy puzniej i odbiora mu prako
Korarm2
Korarm2
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie alkohol zabija tylko brak wyobrazni

Ciekawa teoria
Gdybym miał stłuczke z takim typem to karą dla niego było by to,
ze naje*ał bym mu łomem który woże pod siedzeniem
potem zadzwonił bym na szkieły, ze walną mi i jeszcze sie sadzi!!!
Każdy powinien tak robić to by oduczyło tych bezmózgich dałnów
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawa teoria Gdybym miał stłuczke z takim typem to karą dla niego było by to, ze naje*ał bym mu łomem który woże pod siedzeniem potem zadzwonił bym na szkieły, ze walną mi i jeszcze sie sadzi!!! Każdy powinien tak robić to by oduczyło tych bezmózgich dałnów


odradzam wozenie takich szatechet kolego :D
Kiedys kolesiowi zaje.:cenzura:.ismy w lusterko tylko, zglosil na psy i przymkli mnie i kumpla na 24h. I musielismy placic za szkody i jeszcze sprawa. Masakra.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.