Szufladaa
Szufladaa
  9 lipca 2009 (pierwszy post)

Witam , mam Vectre A no i chce z tylnej klapy odkleić loga. Sczerze nie wiem jak się za to zabrać , loga są klejone nie wczepiane. Jak to czymś podgrzeje to odejdzie? czy może są jakieś preparaty co sobie z tym poradzą?

Pozdrawiam. :piwo:

damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  9 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiesz ze plyn do naczyn sprawia ze lakier traci polysk?

nie tylko plyn do naczyn...wszystko to sprawia nawet zbyt czeste woskowanie czy tez mleczkowanie,ale nic odrazu...
CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  9 lipca 2009
damian0889
damian0889: CKsBbyBoy:nie wiesz ze plyn do naczyn sprawia ze lakier traci polysk? nie tylko plyn do naczyn...wszystko to sprawia nawet zbyt czeste woskowanie czy tez mleczkowanie,ale nic odrazu...


tak ale plyn ma szczegolne predyspozycje do tego :)
Wymiatacz220
Wymiatacz220
  9 lipca 2009
damian0889
damian0889: troche smieszne bo emblematy zazwyczaj sie zrywa przed malowaniem...no i jak ten twoj lakiernik zrywa tasme olejem to ciekawe jak te malunki wygladaja...bo jak wiadomo tluszcz a lakier nie ida w parze...:P a co do tasmy to sa specjalne kuleczka o zapachu toffi i nie ma nic lepszego jakby kolega nie wiedzial:)

przecież nie mówie że on robi olejem przed lakierowaniem o_0 mówie tak jak jakiś zapalony tuningowiec do niego przyjedzie i pyta jak usunąć napis z klapy to tym usuwa klej...
Szufladaa
Szufladaa
  9 lipca 2009

Już nie macie się o co użerać? Panowie...

Mietasek27
Posty: 4 (po ~120 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Mietasek27
  13 lipca 2009

logo jest na kleju i na 2 bolcach wystarczy noż podlozyc i gotowe

sex:,

WhereISMyBlunt
WhereISMyBlunt
  15 lipca 2009

podgrzać dobrą suszarą, NIE OPALARKĄ ! Dobrą, dużą suszarką (ja y.eb.nąłem siostrze fryzjerce :mrgreen: ) delikatnie podważasz i dmuchasz pod literki, w tworzącą się " szparkę " :mrgreen:

1xxxbartekxxx
1xxxbartekxxx
  16 lipca 2009

spróbuj suszarką a potem resztę kleju denaturatem zmyć albo wymień część na której jest logo

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.