karmil007
karmil007
  5 lipca 2009 (pierwszy post)
witam wszystkich ::piwo:: ]

mam problem z golfem 2 1.8 benzyna (automatyczna skrzynia),
nie moge go odpalic, jak przekrece kluczyk to w ogóle nie kreci,
akumulator mialem prawie nowy a nie wiem z jakiego powodu sie rozladowal (nie zostawilem go na wlaczonych swiatlach itp) a wczoraj czulem taki dziwny zapach jakby sie cos palilo, ale pod maska nic nie widac zeby jakas zwara byla... co by to moglo byc bo juz nie wiem.. rozrusznik? aa i jeszcze jedno - swiatla raz dzialaja a raz nie :/ z gory dzieki za madre odp. i pozdrawiam.
JustOneMati
JustOneMati
  7 lipca 2009

powodow moga byc tysiace, ja dozuce jeszcze spalony alternator.

SztandiADW
SztandiADW
  7 lipca 2009

Może gdzieś Ci prąd spierdziela w instalacji. Alternator, coś zwarcie w elektryce, akumulator, rozrusznik itp etc. :D

TakiNickJestFajny
TakiNickJestFajny
  13 lipca 2009

postukaj w rozrusznik doobre to nie maluch ..... mocniejsze uderzenie w rozrusznik moze spowodowac jego uszkodzenie z tego co tutaj wyczytalem to rozrusznik problemem nie jest podjedz do elektryka samochodowego to zrobi ci to za nie duze pieniedze i bd mial pewnosc ze jest dobrze zrobione a jak wysiadzie znow to podjedziesz do niego i oddasz mu auto na gwarancje/reklamacje wykonywanej przez niego wczesniej uslugi

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.