karmil007
karmil007
  5 lipca 2009 (pierwszy post)
witam wszystkich ::piwo:: ]

mam problem z golfem 2 1.8 benzyna (automatyczna skrzynia),
nie moge go odpalic, jak przekrece kluczyk to w ogóle nie kreci,
akumulator mialem prawie nowy a nie wiem z jakiego powodu sie rozladowal (nie zostawilem go na wlaczonych swiatlach itp) a wczoraj czulem taki dziwny zapach jakby sie cos palilo, ale pod maska nic nie widac zeby jakas zwara byla... co by to moglo byc bo juz nie wiem.. rozrusznik? aa i jeszcze jedno - swiatla raz dzialaja a raz nie :/ z gory dzieki za madre odp. i pozdrawiam.
NieWiemCoWymyslic
NieWiemCoWymyslic
  6 lipca 2009

Moze rozrusznik ? Ja dwa dni temu u siebie wymieniałem bo się spalił , też było czuć spalenizną.

CrunkAintDead
CrunkAintDead
  6 lipca 2009

A może ' głupie ' kable od zapłonu skoro było czuc swąd ?

Andrew25111989
Posty: 43 (po ~718 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Andrew25111989
  6 lipca 2009

jest możliwość że przełącznik (w kostce stacyjki) się zjarał

karmil007
karmil007
  6 lipca 2009

no juz sam nie wiem co to moze byc.. w ogóle nie reaguje jak krece kluczykiem i co wsadze naladowany akumulator to po jakims czasie siada :/

Andrew25111989
Posty: 43 (po ~718 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Andrew25111989
  6 lipca 2009

ja takie objawy miałem jak stacyjka mi siadła
ale mogło też zespawać uzwojenie rozrusznika.

Konto usunięte
Konto usunięte: co wsadze naladowany akumulator to po jakims czasie siada :/


jeśli przy wyciągniętym kluczyku wyładowuje to radzę sprawdzić stacyjkę.
karmil007
karmil007
  6 lipca 2009

jak kluczyk jest caly czas w stacyjce to i tak sie rozladuje..

Andrew25111989
Posty: 43 (po ~718 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Andrew25111989
  6 lipca 2009

a jak go nie ma w stacyjce też siada??

Andrew25111989
Posty: 43 (po ~718 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Andrew25111989
  6 lipca 2009

bo jak jest to proste że rozładuje

karmil007
karmil007
  6 lipca 2009

wydaje mi sie ze gdzies sie robi jakies zwarcie.. tylko nie wiem gdzie..

Andrew25111989
Posty: 43 (po ~718 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  6 lipca 2009

postukaj w rozrusznik mozliwe ze szczotki sie przyblokowaly..

no i plus ta kostka

ziomekthx
ziomekthx
  6 lipca 2009

Nawijacie mu o stacyjce tak jak by to było tylko to. Na poczatku sprawdz sobie czy auto nie pobiera Ci pradu na wył silniku. Skoro pisałes ze naładujesz aku i po jakims czasie jest rozładowany to na 90% auto pobiera Ci prad na postoju. Tez tak miałem tylko ze nie w golfie i nic wspólnego z tym nie miała stacyjka czy rozrusznik. Oczywiscie jest to mozliwe ale sa tez inne mozliwosci. Np radio, klima , dmuchawa, nawigacja ,zmieniarka i wiele innycz elektrycznych rzeczy moze Ci pobierac prad. Dziwi mnie tylko to jak tak na odległosc wszyscy wiedza ze to ta stacyjka , jestescie magikami ?

CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  6 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawijacie mu o stacyjce tak jak by to było tylko to. Na poczatku sprawdz sobie czy auto nie pobiera Ci pradu na wył silniku. Skoro pisałes ze naładujesz aku i po jakims czasie jest rozładowany to na 90% auto pobiera Ci prad na postoju. Tez tak miałem tylko ze nie w golfie i nic wspólnego z tym nie miała stacyjka czy rozrusznik. Oczywiscie jest to mozliwe ale sa tez inne mozliwosci. Np radio, klima , dmuchawa, nawigacja ,zmieniarka i wiele innycz elektrycznych rzeczy moze Ci pobierac prad. Dziwi mnie tylko to jak tak na odległosc wszyscy wiedza ze to ta stacyjka , jestescie magikami ?


nie ale w dwojce czesto to sie zdarza ;]
ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  7 lipca 2009

kup nowe auto zamiast pakować w kasę w kupę złomu...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.