NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 czerwca 2015 (pierwszy post)
Zestaw par :




Tabela :




26bd Jakie padną wyniki ?
26bd Czy już po środzie będzie znany mistrz / spadkowicz do 1 ligi ?
26bd Czy Lechia pobije kolejny rekord frekwencji ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  9 czerwca 2015
Enkido
Enkido: Zdanie wyrwane z kontekstu, w taki sposób to ja mogę dowieść, że np. nie istnieje taki klub jak Lechia Gdańsk ;)


Moze sobie nie istniec, tutaj rozmawiamy o Lechu, oraz jego przeszlosci. Amica dala wam byt w lidze, pilkarzy, kase... naprawde duzo im zawdzieczacie, nie mozna sie tego wypierac i wstydzić.

Enkido
Enkido: To nie było porównanie


W takim razie kompletnie bez sensu byla ta wstawka z ITI, bo kazdy klub zeby istnial musi miec strategicznego sponsora/wlasciciela.
Enkido
Enkido: I widzę media cię omamiły jakoby jedyną winną była tamta kobieta


Nie jedyna, ale glowna osoba odpowiedzialna za ta "wpadke".
Sportowo Legia miala ogromne szanse na awans do LM w tamtym sezonie, jezeli Lech zagra na takim samym poziomie to i nawet Basel nie straszne.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze sobie nie istniec, tutaj rozmawiamy o Lechu, oraz jego przeszlosci. Amica dala wam byt w lidze, pilkarzy, kase... naprawde duzo im zawdzieczacie, nie mozna sie tego wypierac i wstydzić.

Nikt się nie wypiera i nie wstydzi, ale serio denerwujące są teksty że "to nie Lech tylko Amica" itp. itd. Poprawię cię - to nie Amica tylko jej właściciel, delikatna różnica

Konto usunięte
Konto usunięte: W takim razie kompletnie bez sensu byla ta wstawka z ITI, bo kazdy klub zeby istnial musi miec strategicznego sponsora/wlasciciela.

No i takim została Amica właśnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jedyna, ale glowna osoba odpowiedzialna za ta "wpadke". Sportowo Legia miala ogromne szanse na awans do LM w tamtym sezonie, jezeli Lech zagra na takim samym poziomie to i nawet Basel nie straszne.

Ale nagonka była tylko na nią.

No mieli, ale je pogrzebali w najbardziej irracjonalny sposób. Ale tym lepiej dla ligi polskiej się stało moim zdaniem. Zobaczymy, ja trzymam za to kciuki, ale wiadomo, serce mówi jedno, a rozum drugie. Jeśli chodzi o wzmocnienia to na tą chwilę z Lechem łączeni są (w kolejności pewności pozyskania): Dudka, Paixao, Robak, Stilić, Rudnevs, Peszko

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kombatant
Kombatant
  9 czerwca 2015
Enkido
Enkido: Nikt się nie wypiera i nie wstydzi, ale serio denerwujące są teksty że "to nie Lech tylko Amica" itp. itd. Poprawię cię - to nie Amica tylko jej właściciel, delikatna różnica


Inaczej ja to nazywam - to Lech na bazie Amici, no i tak jest, jakby na to nie patrzec.

Enkido
Enkido: to nie Amica tylko jej właściciel, delikatna różnica


A pilkarze ktorzy zasilili Lecha to nie z Amici przyszli? nie grali tam?
Rutkowski dal kase, klub pilkarzy

Enkido
Enkido: Ale nagonka była tylko na nią.


Bo z drugiej strony co innego ona miala do roboty? to byla jej dzialka, nie dopilnowala tego, dala ciala
Enkido
Enkido: Dudka, Paixao, Robak, Stilić, Rudnevs, Peszko


Dudka? ten obronca? lata swojej wybitnej gry ma juz dawno za soba ...
Paixao dobry napadzior, choc ostatnie pol sezonu bez rewelacji, ale jak beda mu dogrywac dobrze to i beda gole
Stilic , odgrzewany kotlet, ale wydaje sie ze moze cos od siebie jeszcze dac, atut ze nie jest jeszcze stary
Rudnevs , po odejsciu z Lecha przepadl bez wiesci, tzn wiadomo gdzie gral ale szalu nie robil
Peszko jezdziec bez glowy, ale lubie goscia, moze byc wzmocnienie

Zapewne skonczy sie na Paixao i Dudce. Po co mialby Rudnievs przychodzic jak zakontraktuja portugalczyka.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Inaczej ja to nazywam - to Lech na bazie Amici, no i tak jest, jakby na to nie patrzec.

Większość zdecydowana pochodzi jednak z Lecha

Konto usunięte
Konto usunięte: A pilkarze ktorzy zasilili Lecha to nie z Amici przyszli? nie grali tam? Rutkowski dal kase, klub pilkarzy

Z Amici w Lechu potem zbyt wielu nie grało

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo z drugiej strony co innego ona miala do roboty? to byla jej dzialka, nie dopilnowala tego, dala ciala

W sztabie jest kilka osób które się tym zajmują

Konto usunięte
Konto usunięte: Dudka? ten obronca? lata swojej wybitnej gry ma juz dawno za soba ... Paixao dobry napadzior, choc ostatnie pol sezonu bez rewelacji, ale jak beda mu dogrywac dobrze to i beda gole Stilic , odgrzewany kotlet, ale wydaje sie ze moze cos od siebie jeszcze dac, atut ze nie jest jeszcze stary Rudnevs , po odejsciu z Lecha przepadl bez wiesci, tzn wiadomo gdzie gral ale szalu nie robil Peszko jezdziec bez glowy, ale lubie goscia, moze byc wzmocnienie Zapewne skonczy sie na Paixao i Dudce. Po co mialby Rudnievs przychodzic jak zakontraktuja portugalczyka.

3 pierwsze przeze mnie wymienione to praktycznie pewniaki, Stilić przyjdzie jeśli nie znajdzie klubu zagranicą, Rudnevs jest do wyciągnięcia z HSV za małe pieniądze, a Peszko to raczej tylko spekulacja, raczej zostanie w Kolonii.

Skorża chciałby przejść na taktykę gry dwoma dobrymi napastnikami, czego nie mógł robić mając taką kadrę jaką ma obecnie

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 czerwca 2015

czy to prawda że Lech sprzedał sie Amice ?

...Ignorance is bliss...
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  10 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby nie Amica spotkałby was podobny los jaki teraz spotyka Widzew gdy brak jest dobrego sponsora.


Gdyby nie Leśniodorski to Legia w sobotę ograła by Barcelonę w finale Ligi Mistrzów a nie przegrała sezonu na własne życzenie.
Gdybanie.

W Poznaniu jest potencjał jakiego nie ma nigdzie w Polsce, cały region żyje Kolejorzem nie jest już moda tylko styl bycia.
Sponsor tak czy tak by się znalazł mniejszy bądź większy.
Drutex, Sokołów, KP itp.
Fanatic0s
Fanatic0s
  10 czerwca 2015
Bennet
Bennet: W Poznaniu jest potencjał jakiego nie ma nigdzie w Polsce, cały region żyje Kolejorzem nie jest już moda tylko styl bycia. Sponsor tak czy tak by się znalazł mniejszy bądź większy.


gdybanie ciekawe kto by zainteresował się Lechem w 2 albo 4 lidze.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  11 czerwca 2015

Ale chrzanicie ;D.

Ciągle walka, tak bardzo bez sensu ;D.

Samo spotkanie mocno średnie, zdobycie Mistrza by mnie bardziej cieszyło, gdybyśmy zdobyli chociaż jednego gola.
Pierwsza połowa nudna nawet, aż żałowałam, że nie wniosłam jakiegoś alkoholu.
Druga pod koniec mocno nerwowa, bo modliłam się by Wisła nie strzeliła bramy, bardzo niezdrowe emocje.
Końcowy gwizdek w kłębach dymu wywołał u mnie kilka łez, ale o wiele mniej niż 5 lat temu.

Sama feta hmmmmmmm....... 5 lat temu było o wiele lepiej moim zdaniem, ale być może dlatego, że wywalił za mną achtung i ogłuchłam na kilkanaście sekund, byłam mega zmęczona i przemarsz na plac mnie dobił mocno, bo nie mogłam wytrzymać na ból kręgosłupa (tak, to starość).

A jak piłkarze pojawili się na balkonie to i tak nic nie widziałam, bo nad Poznaniem zrobiło się jasno, od rac..... jakie to kuźwa było piękne! O i Buric na bramie z racą, no kużwa ;D.

Bardzo bym chciała by Semir wrócił do Lecha, również dlatego, że nadal mam pozwolenie na randkę z nim :rotfl:.

:ziober2:
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  11 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: gdybanie ciekawe kto by zainteresował się Lechem w 2 albo 4 lidze.

Kto by zainteresował się Legią gdyby nie swojego czasu ITI ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 czerwca 2015

Feta slaba i brak nagród poniewaz każdy wie ze nie tyle Lech wygral mistrzostwo co Legia je przegrala

...Ignorance is bliss...
Fanatic0s
Fanatic0s
  13 czerwca 2015
Bennet
Bennet: Kto by zainteresował się Legią gdyby nie swojego czasu ITI ;)


nie ważne dla mnie która liga nie interesuje mnie aspekt piłkarski :) teraz ciekawsze wyjazdy są w 1 lidze niż w ekstraklasie. Gdynia, Płock, Katowice, Olsztyn :) fajnie, że ZS gra w 1 lidze.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.