NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 czerwca 2015 (pierwszy post)
Zestaw par :




Tabela :




26bd Jakie padną wyniki ?
26bd Czy już po środzie będzie znany mistrz / spadkowicz do 1 ligi ?
26bd Czy Lechia pobije kolejny rekord frekwencji ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  8 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: W 2006 klub połączył się z WKP Lech Poznań zmienił nazwę na KKS Lech Poznań i na licencji Amiki wystartował w nowym sezonie ekstraklasy

Z tego co jest powszechnie wiadomo licencję przyznaje się co sezon, więc idąc Twoim tokiem rozumowania żaden klub nigdy nie zdobył dwukrotnie mistrzostwa.
Konto usunięte
Konto usunięte: ale co boli ? że flage straciliście u siebie w kotle ?

Ta fana nawet Kotła nie powąchała.

Cieszy mistrzostwo niezmiernie, ale najbardziej bawi mnie sytuacja kibiców jak i piłkarzy Legii.
Jeszcze niespełna rok temu wygłaszali hasła #Letfootballwin by pod koniec sezonu spuszczać głowy przy wspomnieniu ostatnich 10 minut meczu z Jagą czy doszukiwaniu się podkładaniu Górnika.
Piłkarze Legii to płaczki(Rzeźniczak) i panienki (patrz Kosa) ale największym idiotą w całej stolicy jest Hadaj.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: ale co boli ? że flage straciliście u siebie w kotle ? mnie aspekt piłkarski przestał interesować 2 lata temu. Piłkarze walczą o puchary a kibice o fanty :)

Dla mnie to jest zwykłe złodziejstwo, więc nie wiem czym tu się szczycić. I żeby nie było - takie same zdanie mam o "fantach" (żargon typowo złodziejski tak nawiasem mówiąc) zdobytych przez "kibiców" Lecha

Konto usunięte
Konto usunięte: Z kim fuzja / polaczenie w 2006 roku? jak sie ten klub nazywal na bazie ktorego powstal KKS ? : D

1. Fani Legii zawsze o tym wspominają przy okazji przegranej z Wielkim Lechem lub gdy oni przegrają w kolejce, a Wielki Lech wygra. Tak samo śmieszne jest dopisywanie sobie przez oficjalną stronę Legii zabranego kupionego mistrzostwa z 1993 r.
2. Wypominanie fuzji Wielkiego Lecha z Amicą na tle historii Legii to dopiero ciekawy aspekt. Głaskanie Legii przez komunistycznych generałów i ściąganie najlepszych piłkarzy z innych klubów do Legii, a tych ciut gorszych do Śląska pod pretekstem odrobienia służby wojskowej to dopiero interesujący temat.
3. Koronny tekst na internetach: "To nie Lech tylko Amica, bo grają na jej licencji". Kolejna bujda na resorach. Nieogarniętym przypominam - licencje są przyznawane co sezon, a nie na zawsze.

W 2006 r. nastąpiło połączenie (fuzja) Wielkiego Lecha Poznań z Amicą Wronki. We wniosku należało podać na kogo licencji będzie grać KKS Lech Poznań. A decyzję należało podjąć w trakcie rozgrywek, nie po ich zakończeniu. Zdecydowano tak, a nie inaczej. Lech Poznań wniósł w tą fuzję historię, tradycję, stadion wraz z całą infrastrukturą, a także większość piłkarzy. Ze strony Amiki było to paru zawodników oraz kadra zarządzająca.

I kończę ten temat, bo to już nudne, takie tłumaczenie powszechnie znanych faktów jak małym dzieciom.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 czerwca 2015
Enkido
Enkido: Fani Legii zawsze o tym wspominają przy okazji przegranej z Wielkim Lechem lub gdy oni przegrają w kolejce, a Wielki Lech wygra. Tak samo śmieszne jest dopisywanie sobie przez oficjalną stronę Legii zabranego kupionego mistrzostwa z 1993 r.

a sympatycy Wielkiego Leszka zawsze krzyczą że Legia to nie polski klub :ziew:

Ekid nawet jak na ciebie plują to ty z usmiechem na twarzy tłumaczysz sobie ze to deszcz

niepotrzebnie odstawiłeś leki
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 czerwca 2015

Ekspert Enkido i Wielki Lech -> to ja jestem Poteżny Spec Nuti :D

Enkido nie ma co się boksować, niech tam Lech sprowadza Dudkę i Stilica, niech zbroi się na potęgę i awansuje do LM to może będzie "wielki" w naszym podwórku. Na razie jest fuksiarski z dobrą końcówką sezonu i naznaczony porażkami z amatorami z 2 ligi polskiej.

niech w końcu tą wielkość pokaże ...

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  9 czerwca 2015
Enkido
Enkido: 1. Fani Legii zawsze o tym wspominają przy okazji przegranej z Wielkim Lechem lub gdy oni przegrają w kolejce, a Wielki Lech wygra. Tak samo śmieszne jest dopisywanie sobie przez oficjalną stronę Legii zabranego kupionego mistrzostwa z 1993 r. 2. Wypominanie fuzji Wielkiego Lecha z Amicą na tle historii Legii to dopiero ciekawy aspekt. Głaskanie Legii przez komunistycznych generałów i ściąganie najlepszych piłkarzy z innych klubów do Legii, a tych ciut gorszych do Śląska pod pretekstem odrobienia służby wojskowej to dopiero interesujący temat. 3. Koronny tekst na internetach: "To nie Lech tylko Amica, bo grają na jej licencji". Kolejna bujda na resorach. Nieogarniętym przypominam - licencje są przyznawane co sezon, a nie na zawsze.W 2006 r. nastąpiło połączenie (fuzja) Wielkiego Lecha Poznań z Amicą Wronki. We wniosku należało podać na kogo licencji będzie grać KKS Lech Poznań. A decyzję należało podjąć w trakcie rozgrywek, nie po ich zakończeniu. Zdecydowano tak, a nie inaczej. Lech Poznań wniósł w tą fuzję historię, tradycję, stadion wraz z całą infrastrukturą, a także większość piłkarzy. Ze strony Amiki było to paru zawodników oraz kadra zarządzająca.I kończę ten temat, bo to już nudne, takie tłumaczenie powszechnie znanych faktów jak małym dzieciom.


Mysle ze i tak w glowach kibiców Lecha jest wstyd z tamtego zdarzenia, czyli zmiana nazwy i polaczenie sie z Amica d83dde37
prawda jest ze gdyby nie polaczenie z Amica to pewnie poznaniacy oglosili by upadlosc
Kombatant
Kombatant
  9 czerwca 2015
Enkido
Enkido: Wielkiego Lecha


Enkido
Enkido: Wielkim Lechem


Enkido
Enkido: Wielki Lech


Enkido
Enkido: Wielkiego Lecha Poznań


Jak nie awansuja do fazy grupowej LM to bedzie WIELKI wstyd :mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 czerwca 2015

moja drużyna z IV ligi na 70 lecie klubu 28 czerwca gramy z Pogonią Szczecin w pełnym jej składzie :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Mysle ze i tak w glowach kibiców Lecha jest wstyd z tamtego zdarzenia, czyli zmiana nazwy i polaczenie sie z Amica prawda jest ze gdyby nie polaczenie z Amica to pewnie poznaniacy oglosili by upadlosc

Wstyd to jest kraść i z dupy spaść. Tak samo Legia by upadła gdyby nie ITI ;)
Tu masz i poczytaj prawdziwą historię fuzji oraz czemu wyśmiałem 90minut.pl jako źródło podawane przez tego tam Fanaticos czy jak mu tam: http://kkslech.com/2013/01/27/historia-fuzja-w-2006-roku/

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie awansuja do fazy grupowej LM to bedzie WIELKI wstyd

Wstyd mieliśmy rok temu i większego w eLM nie będzie. Żeby Lech awansował do LM to będzie musiał mieć furę szczęścia w losowaniu w III rundzie eliminacji. Jak dostaniemy Basel to będzie pozamiatane.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Fanatic0s
Fanatic0s
  9 czerwca 2015
Enkido
Enkido: Dla mnie to jest zwykłe złodziejstwo


dla mnie złodziejstwem był puchar 93'
Złodziejosz nie Kolejorz

Bennet
Bennet: Z tego co jest powszechnie wiadomo licencję przyznaje się co sezon, więc idąc Twoim tokiem rozumowania żaden klub nigdy nie zdobył dwukrotnie mistrzostwa.


Gdyby nie Amica spotkałby was podobny los jaki teraz spotyka Widzew gdy brak jest dobrego sponsora.
Fanatic0s
Fanatic0s
  9 czerwca 2015
Enkido
Enkido: http://kkslech.com/2013/01/27/historia-fuzja-w-2006-roku/


zacytuje komentarze z tej strony

" Najbardziej boląca sprawa z perspektywy czasu. Pewnie wtedy byśmy spadli za brak kasy i korupcja by nas dopadła ale za to mielibyśmy cały czas prawdziwego Lecha. "

" no nie wiem, ta sprawa z licencja strasznie smierdzi i jest absurdalna "
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 czerwca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie złodziejstwem był puchar 93' Złodziejosz nie Kolejorz

Czekaj, ile miałeś wtedy lat, 5? I kto ci wmówił, że to Legii niesłusznie odebrano tytuł? Może wujek Hadaj? A do łóżka też ci wchodził? Zaczynasz mnie denerwować tą ruską propagandą. A prawda jest taka: W 1993 LEGŁA KUPIŁA TYTUŁ, WAŁEK WYSZEDŁ, ZABRALI JEJ TYTUŁ I NIECH SIĘ CIESZY, ŻE NIE ZDEGRADOWALI DO IV LIGI!!!

A teraz, chłopku małorolny, zamilcz skoro odzywasz się w tematach o których nie masz zielonego pojęcia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby nie Amica spotkałby was podobny los jaki teraz spotyka Widzew gdy brak jest dobrego sponsora.

Vide ITI, amen

Konto usunięte
Konto usunięte: zacytuje komentarze z tej strony

Faktycznie komentarze jakichś gimbusów mają największe znaczenie :rotfl:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Fanatic0s
Fanatic0s
  9 czerwca 2015
Enkido
Enkido: Vide ITI, amen


co ma iti do fuzji amicy z lechem ?
Kombatant
Kombatant
  9 czerwca 2015
Enkido
Enkido: Wstyd to jest kraść i z dupy spaść. Tak samo Legia by upadła gdyby nie ITI ;) Tu masz i poczytaj prawdziwą historię fuzji oraz czemu wyśmiałem 90minut.pl jako źródło podawane przez tego tam Fanaticos czy jak mu tam: http://kkslech.com/2013/01/27/historia-fuzja-w-2006-roku/


" Obie strony uzgodniły, iż WKP Lech Poznań oraz Amika Wronki dokończą sezon 2005/2006, a później na bazie obu tych drużyn powstanie KKS Lech Poznań ..... Jacek Rutkowski za kilkanaście milionów złotych odkupił od władz WKP Lech prawa do m.in. herbu, barw klubowych, tradycji czy znaku towarowego Lech Poznań. Za te pieniądze Radosław Majchrzak i reszta jego współpracowników miała spłacić długi starego WKP Lech "

i wszystko w temacie, musieli sie sprzedać by spłacić długi ;)

Enkido
Enkido: Wstyd to jest kraść i z dupy spaść. Tak samo Legia by upadła gdyby nie ITI ;)


Ale ITI nie bylo wczesniej wlascicielem zadnego innego polskiego klubu = also zle porownanie ; >

Enkido
Enkido: Wstyd mieliśmy rok temu i większego w eLM nie będzie. Żeby Lech awansował do LM to będzie musiał mieć furę szczęścia w losowaniu w III rundzie eliminacji. Jak dostaniemy Basel to będzie pozamiatane.


Zgodze sie ze byl wstyd ale tylko z pkt widzenia organizacyjnego, z pkt widzenia sportowego Legia grala bardzo dobra pilke w pucharach, fakt niepodwarzalny

a to ze blondyna postapila jak postapila, to inna bajka i w Wawie jeszcze 10 lat bedzie to koszmarny sen
Fanatic0s
Fanatic0s
  9 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ITI nie bylo wczesniej wlascicielem zadnego innego polskiego klubu = also zle porownanie ; >


dobre zdanie :)
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: i wszystko w temacie

Zdanie wyrwane z kontekstu, w taki sposób to ja mogę dowieść, że np. nie istnieje taki klub jak Lechia Gdańsk ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ITI nie bylo wczesniej wlascicielem zadnego innego polskiego klubu = also zle porownanie ; >

To nie było porównanie

Konto usunięte
Konto usunięte: Zgodze sie ze byl wstyd ale tylko z pkt widzenia organizacyjnego, z pkt widzenia sportowego Legia grala bardzo dobra pilke w pucharach, fakt niepodwarzalny a to ze blondyna postapila jak postapila, to inna bajka i w Wawie jeszcze 10 lat bedzie to koszmarny sen

Albo jesteśmy profesjonalistami albo nie, nie ma pośrodku. I widzę media cię omamiły jakoby jedyną winną była tamta kobieta. Zrobili z niej kozła ofiarnego i tyle.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.