NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 marca 2015 (pierwszy post)


Zestaw par :




26bd Zapowiada się bardzo ciekawy weekend na polskich stadionach ... Jak typujecie 2754

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 kwietnia 2015
Enkido
Enkido: Hehe, ale fajnie miałeś co, strzepałeś pewnie z 10 razy.


Wrecz przeciwnie Enkido, wrecz przeciwnie. Bylem wrecz zażenowany poziomem jaki zaprezentowal Lech, to jest wicemistrz Polski, aktualny wicelider, a gral przeciwko strazakowi, prawnikowi i innemu studentowi... wstyd na cala Polske.... Zakladajac ze zajmiecie 2 miejsce w lidze, to znow przyjedzie jakis zespol z Litwy albo Estonii i zleje was jak dzieci we mgle, tyle bedzie pograne w pucharach.
Poziom zespolow z ekstraklasy jest rowny poziomowi 2 ligi, z przewaga 2 ligi : )

Enkido
Enkido: Ty byś zawinął uszka pod siebie i zszedł do szatni

Ja bym zapadl sie pod ziemie ze wstydu po takim blamazu....
Swoja droga moze to i dobry pomysl kibicow zeby skruszeni pilkarze pod plotem prosili o litosc i wybaczenie :rotfl:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 kwietnia 2015
Enkido
Enkido: Lech wygra 5-0, 5-1 czy 4-1 i wszystko będzie si.


Jest ro mozliwe, ale ja bym nie skreslal z gory Blekitnych, ich sila jest to ze graja bez zadnej presji, graja bo lubia grac, to ich pasja a nie sposob na utrzymanie, moze byc bardzo ciekawie w rewanzu, jezeli goscie nie straca szybko gola to z kazda minuta pilkarze Lecha beda miec pelne portki.

Licze ze Blekitni sprawia sensacje : )
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 kwietnia 2015
LeonGrande
LeonGrande: Licze ze Blekitni sprawia sensacje : )

ja to samo :D

z resztą podobnie Cracovia miała u siebie odrobić straty i awansować a skończyło się technicznym nokautem

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 kwietnia 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: z resztą podobnie Cracovia miała u siebie odrobić straty i awansować a skończyło się technicznym nokautem


A po spotkaniu z Lechem kolejnego dnia dzien jak codzien do roboty : D

to jest najlepsze w tym wszystkim, slucham wywiadu po pierwszym meczu , a ziomek mowi ze na 20 do pracy ma isc :rotfl:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 kwietnia 2015
LeonGrande
LeonGrande: to jest najlepsze w tym wszystkim, slucham wywiadu po pierwszym meczu , a ziomek mowi ze na 20 do pracy ma isc

tez miałem ubaw
tan stoper co strzelił dwie bramki , dziennikarz do niego . - co będzie pan świętować dziś ? - Nie, trzeba do pracy iśc :lol:

tak bardzo śmiechłem z gwiazdeczek z Poznania
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 kwietnia 2015
RexMundi
RexMundi: tez miałem ubaw tan stoper co strzelił dwie bramki , dziennikarz do niego . - co będzie pan świętować dziś ? - Nie, trzeba do pracy iśc tak bardzo śmiechłem z gwiazdeczek z Poznania


To udowadnia tylko jakim dnem jest poziom w naszej ekstraklasie .... ludzie ktorzy codziennie pracuja w innych zawodach, wychodza na boisko pokopac pilke i ogrywaja typow ktorym sie placi ogromne pieniadze po 50-60 tys jak nie wiecej za miesiac ...

Dla najlepszych graczy w polskiej ekstraklasie (smieszna nazwa swoja droga, nieadekwatna) powinny wynosic max 10 tys
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  5 kwietnia 2015

Lech się za mocno spiął na Legie w Poznaniu wygrali mecz i to dla nich było najważniejsze teraz mogą odpuścić PP i Mistrzostwa bo swój cel osiągnęli :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.