NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 marca 2015 (pierwszy post)


Zestaw par :




26bd Zapowiada się bardzo ciekawy weekend na polskich stadionach ... Jak typujecie 2754

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  22 marca 2015

Piękna bramka Bashera :brawo:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  22 marca 2015

to ma być Myszcz Polski? d83ddc14

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  22 marca 2015

Linetty podanie palce lizać i Kaspar kończy dzieło zniszczenia :w00t:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 marca 2015

Ladna kontra.. Po godzinie gry pierwsza skladna akcja
Lech potrzebował czerwonej kartki by w koncu cos zagrac

...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  22 marca 2015

No to Legia najniższy możliwy wymiar kary :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 marca 2015

5 min które wstrzasnelo Legia, właśnie skrót w autobusie obejrzałem

Malarz zawinił a Kuciak przy wolnym chyba jeszcze na ławie siedział

liga będzie teraz ciekawsza Lech wraca do walki o tytuł

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  23 marca 2015

Spodziewałem się tego, że trzeba liczyć się na porażkę mimo, że Legia ostatnio przegrała 4 lata temu w Poznaniu a szkoda bo też miała dobre sytuacje aby był remis. Moja ocena dopingu Kolejorza słaba tylu ich było a dopiero po golu było ich dobrze słychać no i nie wiem czy Lech mało bluzgał czy słabo ich było słychać w naszym sektorze. Dojazd na stadion MASAKRA ! w Palędziu nas wysadzili i potem 30-40 min busem na stadion... ale za to wejście bardzo sprawne bylem 17:30 pod stadionem i liczyłem na wejście w 2 połowie ale byłem już o 17;50 na sektorze. Oby nie dali zakazu za spalenie tego bo Gdańsk też dobry wyjazd.
.
Mam pytanie do kibiców Lecha o co chodziło z tą oprawą ? I co jest namalowane na tej oprawie?


MaqdaIena i jak widziałaś jak dyrygowałem bądź machałem :D ?

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  23 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: MaqdaIena i jak widziałaś jak dyrygowałem bądź machałem :D ?

Nie widziałam ;c. Ale pewnie dlatego, że daleko siedziałam od sektora gości ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Moja ocena dopingu Kolejorza słaba tylu ich było a dopiero po golu było ich dobrze słychać no i nie wiem czy Lech mało bluzgał czy słabo ich było słychać w naszym sektorze.

Od dawna jest wiadome, że nasz stadion ma mega kiepską akustykę, niestety.
Faktem jest, że dobrze było nas u Was słychać, bo 3/4 ludzi nie przyszła dopingować Lecha, ale hejtować Legię. Moim zdaniem Kocioł dał radę :). Was słyszałam pewnie z dwa razy, ale wtedy kiedy Klima gadał, zatem Kocioł milczał :).
Bluzg było wyjątkowo mało, w poprzednich latach stadion aż od nich ociekał, wczoraj nie i dobrze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dojazd na stadion MASAKRA ! w Palędziu nas wysadzili

To mnie zaskoczyło, bo zawsze wysiadaliście w mojej dzielnicy, ale mamy remont mostu, może dlatego.
A ja mogłam obstawić wynik, napisałam kilka dni temu, że wygramy 2:1 ;D.

Z mojej strony mogę powiedzieć tyle, że nie pamiętam dobrze wygranego meczu z Legią u nas, każda brama sprawiła, że ryczałam z radości, co więcej, ryczeli również faceci koło mnie ;D. Dla takich chwil między innymi ja żyję ;D.
Niebieski dym dla mnie mega, szkoda, że wiatr nie sprzyjał by na boisko się dym dostawał ;c.

Genialne jest najbardziej to, że walka o Mistrza trwa, emocje do końca sezonu gwarantowane, chociaż ciężkie tereny nas czekają, ale to nic ;D.
A no i wczoraj zastanawiałam się ile doliczyli minut, bo kuźwa odnoszę wrażenie, że z 10 ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Oby nie dali zakazu za spalenie tego bo Gdańsk też dobry wyjazd.
Ja zawsze z tego się śmieję, bo palicie coś na piętrze i ogniste skrawki skapują na dół, na Waszych :rotfl: ;D.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 marca 2015

dobry ten koleś w Poznaniu co dupę na trybunach pokazał :DDD

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  23 marca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MaqdaIena
MaqdaIena: Faktem jest, że dobrze było nas u Was słychać, bo 3/4 ludzi nie przyszła dopingować Lecha, ale hejtować Legię


Już nie pamiętam tego meczu to się nie wypowiem a co do tych pikników to po golu jak zaczęli bluzgać to chyba cały stadion bluzgał to wtedy było mega słychać a gdyby tak wszyscy dopingowali całym stadionem to by żadna ekipa nie słyszała nawet siebie w sektorze gości 41 tys ludzi bluzgający jednak jest moc.

MaqdaIena
MaqdaIena: o mnie zaskoczyło, bo zawsze wysiadaliście w mojej dzielnicy, ale mamy remont mostu, może dlatego


Też byłem pewien, że wysiadamy tam gdzie zawsze ale dowiedziałem się dopiero na dworcu, że jednak wysiadam za Poznaniem.

MaqdaIena
MaqdaIena: Niebieski dym dla mnie mega, szkoda, że wiatr nie sprzyjał by na boisko się dym dostawał


Piro u was było ale mało flag w kotle :P my przywieźliśmy do Poznania 22 i wróciły do Warszawy 22 :P

MaqdaIena
MaqdaIena: bo palicie coś na piętrze i ogniste skrawki skapują na dół, na Waszych


domyśl się co mogło płonąć a skapywało na dół ale nie na kibiców :D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: dobry ten koleś w Poznaniu co dupę na trybunach pokazał :DDD


uwierz, że na mieście też były podobne sytuacje :D
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  23 marca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Dziwne, że Enkido nie był na meczu swojej ukochanej virtualnej drużyny a specjalnie jechałem aby go złapać :P

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  23 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Już nie pamiętam tego meczu to się nie wypowiem a co do tych pikników to po golu jak zaczęli bluzgać to chyba cały stadion bluzgał to wtedy było mega słychać a gdyby tak wszyscy dopingowali całym stadionem to by żadna ekipa nie słyszała nawet siebie w sektorze gości 41 tys ludzi bluzgający jednak jest moc

Bym wolała, żeby te 41 tysięcy ludzi śpiewało hymn, zamiast taśmy :).

Konto usunięte
Konto usunięte: Też byłem pewien, że wysiadamy tam gdzie zawsze ale dowiedziałem się dopiero na dworcu, że jednak wysiadam za Poznaniem

No ja jak jechałam na mecz to zasięgnęłam języka u jakiegoś chłopaka, co to się dzieje, że nad naszą dzielnicą nie lata helikopter policyjny... szkoda, bo to, że wysiadacie u nas ma swój urok ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Piro u was było ale mało flag w kotle :P my przywieźliśmy do Poznania 22 i wróciły do Warszawy 22 :P

Na flagi chłopaki tym razem nie stawiali ;D, dlatego mało, kilka spotkań temu było flagowisko, tym razem piro, które kocham najbardziej na świecie ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: domyśl się co mogło płonąć a skapywało na dół ale nie na kibiców :D

Wiem co płonęło, ale również widziałam na kogo skapywało, na Waszych, którzy w pośpiechu musieli miejsce zrobić, by nie zjarać się ;D.
:ziober2:
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  23 marca 2015
MaqdaIena
MaqdaIena: Bym wolała, żeby te 41 tysięcy ludzi śpiewało hymn, zamiast taśmy :).


no u nas hymn powiedzmy każdy śpiewa + Mistrzem Polski na wyjście piłkarzy ale tak jak mówiłaś większość przyszła sobie po bluzgać a tu o! mało było okazji do tego

MaqdaIena
MaqdaIena: tym razem piro, które kocham najbardziej na świecie ;D.


u nas mogło zabraknąć z wiadomego powodu

MaqdaIena
MaqdaIena: Wiem co płonęło, ale również widziałam na kogo skapywało, na Waszych, którzy w pośpiechu musieli miejsce zrobić, by nie zjarać się ;D.


jak masz jakiś filmik jak widać to weź podrzuć na pirv bo ja z swojego miejsca nie widziałem aby skapnęło na kogoś



szkoda, że ten chłopaczek bliżej nie stał naszego sektora
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  24 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanie do kibiców Lecha o co chodziło z tą oprawą ? I co jest namalowane na tej oprawie?

"Ligowy klasyk? Piłkarskie święto? To wszystko jest sztuczne, spójrz na trybun piękno" + kod kreskowy na piłce. Resztę dopisz sobie sam

MaqdaIena
MaqdaIena: A no i wczoraj zastanawiałam się ile doliczyli minut, bo kuźwa odnoszę wrażenie, że z 10 ;D

Doliczonych w II połowie było przez sędziego 7, ale w sumie to prawie 9

NuTiiiiii
NuTiiiiii: dobry ten koleś w Poznaniu co dupę na trybunach pokazał :DDD

Rodowity Szkot w tradycyjnym kilcie

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwne, że Enkido nie był na meczu swojej ukochanej virtualnej drużyny a specjalnie jechałem aby go złapać :P

No niestety nie załapałem się na bilet. A może i dobrze, bo dzień przed meczem mnie totalnie rozłożyło. Ale nic straconego, w 31. kolejce na początku maja znów zawitacie do Poznania :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  24 marca 2015
Enkido
Enkido: No niestety nie załapałem się na bilet. A może i dobrze, bo dzień przed meczem mnie totalnie rozłożyło. Ale nic straconego, w 31. kolejce na początku maja znów zawitacie do Poznania :)


Może tak być i mam nadzieje, że był by to lepszy wyjazd z większym naciskiem na ogarnianie a nie taki lajtowy wyjazd z przymknięciem oka na wszystko.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.