KamilXXL
KamilXXL
  13 listopada 2014 (pierwszy post)

Od maratonu minął zaledwie miesiąc, a my już intensywnie pracujemy nad "połówką"
Informujemy, że 8.Poznań Półmaraton odbędzie się 12 kwietnia 2015 roku. Zapisy do biegu uruchomimy w pierwszej połowie grudnia br.
Bądźcie czujni i gotowi na zapisy!
ilu się z was zapisze?

Kombatant
Kombatant
  14 listopada 2014
Endorfina
Endorfina: to jak na spokojnie maraton 42km przebiegnąć ponizej 4 godzin to jest dobrze, moja koleżanka biegał w Poznaniu teraz, ona napierdziela od jakis 15 lat ale średnio robi 3 treningi w tygodniu, i miała tak kiepski czas, ze ja się dziwię ze w ogóle wystartowała, bo jak komuś ostatnie 10km zajmuje 1,5h to jest coś nie tak ;D Na zawodach na 10km była tylko 2 minuty prędzej ode mnie na mecie, bierze w udział od kilku lat w biegach, powinna już mieć jakiś tam czas lepszy na zawodach, ale ona stwierdziła ze biega pomalu dla siebie i ma gdzieś wyniki.;p


W maratonach nie ma mocnych na czarnoskorych :ninja: zawsze wygrywa jakis kenijczyk : D
oni sa chyba jakos genetycznie uwarunkowani : P

Endorfina
Endorfina: a ja tam przepłynę nawet jezioro 2km, latem nie jeżdżę na stzreżone plaże bo mnie irytuje pływanie z dziećmi przy bojach. Jest ryzyko, jest zabawa. ;D


Dobra dobra, rutyna zabija ; )
z woda nigdy nie ma zartow , wystarczy ze Cie skurcz zlapie i co wtedy? na niestrzezonym to sobie mozesz wolac o pomoc :P
nawet Otylia Jedrzejczak, ktora jest mistrzynia, mowila zawsze ze nie plywa daleko od brzegu na otwarych akwenach.

Endorfina
Endorfina: jak chce sie brać udział w jakiś zawodach i echo serca.


No raczej , ale z tego co wiem nie jest obowiazkiem przedstawianie badan przed biegiem, rownie dobrz ktos moze biec i byc nieswiadomym ze np choruje na serce.

Ja np nie mam pojecia w jakim stanie jest moje serce :wtf:

Endorfina
Endorfina: teraz kupiłam sobie ksiażkę " Bez ograniczeń"


Zdrowy tryb zycia = dluzsze zycie
takze biegaj, plywaj, moze dzieku temu wieku emerytalnego 67 dozyjesz :D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 listopada 2014

praksia a pobiegniesz ze mną w biegu rzeźnika ?

http://www.biegrzeznika.pl/

...Ignorance is bliss...
Endorfina
Endorfina
  14 listopada 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: W maratonach nie ma mocnych na czarnoskorych zawsze wygrywa jakis kenijczyk : D oni sa chyba jakos genetycznie uwarunkowani : P

no skurczybyki zawsze wygrywają, dupa mnie trochę boli z tego powodu jak na 5 przy mecie, 3 jest czarnych;/
nie żebym była rasistką, ale asfalt powinien być na swoim miejscu xd
Konto usunięte
Konto usunięte: z woda nigdy nie ma zartow , wystarczy ze Cie skurcz zlapie i co wtedy? na niestrzezonym to sobie mozesz wolac o pomoc :P nawet Otylia Jedrzejczak, ktora jest mistrzynia, mowila zawsze ze nie plywa daleko od brzegu na otwarych akwenach.

no dlatego obok czesto płynie ktos koło mnie kajakiem xd
sama tez czasem wypłynę, ale mało, nigdy skurczu nie miałam, nie wiem co to skurcz łydek, czy czegokolwiek, ale nie jest powiedziane, że kiedyś się nie dowiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: No raczej , ale z tego co wiem nie jest obowiazkiem przedstawianie badan przed biegiem, rownie dobrz ktos moze biec i byc nieswiadomym ze np choruje na serce. Ja np nie mam pojecia w jakim stanie jest moje serce

no własnie a często przy takich obciążeniach serca, wychodzi na jaw jak to z nami jest, niektórzy całe życie mają wade serca i dopiero przy intensywnym wysiłku dowiadują się ze coś jest nie haloo.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdrowy tryb zycia = dluzsze zycie takze biegaj, plywaj, moze dzieku temu wieku emerytalnego 67 dozyjesz :D

no moja babcia do 93 dożyła, ja do setki dam radę :rotfl:
Kamil
Kamil: praksia a pobiegniesz ze mną w biegu rzeźnika ? http://www.biegrzeznika.pl/

77 kilometrów chyba nie dam rady, jak ja na 18 kilometrze wysiadam xd
ale podobno można wiele, wystarczy chcieć.
"Badwater Ten ultramaraton, bez wątpienia jest najtrudniejszy na świecie. Dlaczego? Bo jest rozgrywany w lipcu na w Dolinie Śmierci w okolicach pustyni Mojave, w temperaturze 55 stopni Celsjusza, na odcinku 217 km.
Biegnie się po asfalcie tak niebywale rozgrzanym, że co roku niemała liczba spośród 90 startujących musi być ratowana, przez podawanie kroplówki, która staje się jedyną szansą nawodnienia organizmu. Najlepsi z długodystansowych biegaczy nie dają rady ukończyć tego biegu, a ci którzy mają odpowiednią ilość szczęścia, hartu ducha i umiejętności, potrafią przebiec 217 km w 55 stopniach w czasie poniżej 24 h. "
Endorfina
Endorfina
  14 listopada 2014

to jest sport i prawdziwa wytrzymałość, Ultramaratony i Ironmany a nie jakies piłki nożne gdzie przez 90 minut wszyscy sobie kulają piłeczkę w grupie, a tam kazdy jest zdany na siebie, sam wszystko osiąga. (Y)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.