KamilXXL
KamilXXL
  13 listopada 2014 (pierwszy post)

Od maratonu minął zaledwie miesiąc, a my już intensywnie pracujemy nad "połówką"
Informujemy, że 8.Poznań Półmaraton odbędzie się 12 kwietnia 2015 roku. Zapisy do biegu uruchomimy w pierwszej połowie grudnia br.
Bądźcie czujni i gotowi na zapisy!
ilu się z was zapisze?

ZacnyUserr
ZacnyUserr
  13 listopada 2014

praksyda?

Endorfina
Endorfina
  14 listopada 2014

ja,ja,ja, to bedzie moja 1 połówka :napalony:
najpierw muszę jeszcze poprawić wyniki i poćwiczyć.


i mogę zapierniczać

------------------
a wy co nadal zadyszka po wejsciu na 20 stopni i fajka za fajką? nawet mi was nie żal.

Rosiczka
Rosiczka
  14 listopada 2014

dobrze że nie pale

tetotini
tetotini
  14 listopada 2014
Rosiczka
Rosiczka: dobrze że nie pale


ale ciebie spalo, czarownico
Rosiczka
Rosiczka
  14 listopada 2014

;OOO

Kombatant
Kombatant
  14 listopada 2014
Endorfina
Endorfina: po wejsciu na 20 stopni i fajka za fajką?


Moglbym spokojnie biec na 50 km : ) kiedys moze jakis pojedynek praksyda ? : -D zrob maraton hyde, 80 % zdechnie po 5 km :rotfl:
czuje sie szczesliwy ze zaliczam sie do tych na tym swiecie co nie palą, nigdy nie skumam po uj palic.
Endorfina
Endorfina
  14 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Moglbym spokojnie biec na 50 km : )

żeby spokojnie przebiec 50 km, musiałbyś nieźle trenowac w tygodniu przeleciec około 50-60km, przecież kondycji dobrej się nie ma od śmigania samym rowerem, czy ćwiczeń na siłowni, znam chłopaka, co tygodniowo śmiga po 100/130km rowerem a jak próbował biegać, to wysiadł na 4 kilometrze.
Konto usunięte
Konto usunięte: 80 % zdechnie po 5 km

tu w sumie racja.
------------------------
albo walniemy Iromana
3, 8km Pływanie.
180 km rower
42 km bieg. i kobiety też biorą w tym udział, podziwiam.
Kombatant
Kombatant
  14 listopada 2014
Endorfina
Endorfina: żeby spokojnie przebiec 50 km, musiałbyś nieźle trenowac w tygodniu przeleciec około 50-60km, przecież kondycji dobrej się nie ma od śmigania samym rowerem


Przeciez nie chcialbym od razu bic rekordu swiata :mrgreen:
podstawa to dobre rozlozenie sil na caly dystans : P wiadomo ze jakbym zaczal odrazu agresywanie na pelnej przepustnicy to wysiadlbym przy 10 km :-D

Endorfina
Endorfina: albo walniemy Iromana 3, 8km Pływanie. 180 km rower 42 km bieg. i kobiety też biorą w tym udział, podziwiam.


Bedzie problem z jednym z pkt :rotfl:
Kombatant
Kombatant
  14 listopada 2014
Endorfina
Endorfina: 180 km rower 42 km bieg.


Tak sie wczytałem dokladniej... co to sa za zawody?

180 km na rowerze? tyle to prawie liczy odcinek dla kolarzy na jakims tourze : D

plus doliczyc 42 km biegu?
Endorfina
Endorfina
  14 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciez nie chcialbym od razu bic rekordu swiata podstawa to dobre rozlozenie sil na caly dystans : P wiadomo ze jakbym zaczal odrazu agresywanie na pelnej przepustnicy to wysiadlbym przy 10 km :-D

nie dasz rady bez żadnego przygotowania przebiegnąć nawet 25km w czasie średnim 6-6,5 minut na kilometr, a co dopiero 50km, spróbuj sam i napisz mi ile truchtem najwiecej udało ci się zrobic kilometrów, myśle ze około 10km jak masz jakąś tam kondycje.
https://www.youtube.com/watch?v=JL0TxvKRmaU zobacz takie tam po maratonie.:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Bedzie problem z jednym z pkt

pewnie pływanie;D
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak sie wczytałem dokladniej... co to sa za zawody?180 km na rowerze? tyle to prawie liczy odcinek dla kolarzy na jakims tourze : Dplus doliczyc 42 km biegu?

no to taki triatlon lvl hard, zaliczany jest do długodystansowych startów triatlonowych.

Mistrzostwa Świata w wyścigach Ironman odbywają się każdego roku w październiku w hawajskim mieście Kona na wyspie Big Island.
https://www.youtube.com/watch?v=o54GvGL7sv8#t=109
Endorfina
Endorfina
  14 listopada 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte:

u nas co roku są zawody triathlonowe, ale ja tylko jadę popatrzeć, nawet lepiej pływam niz biegam, bo pływam od dziecka a biegam dopiero od roku, ale nie dam rady triatlonu chyba przejść, nawet dystansu olimpijskiego, czyli ,1, 5 km pływania, 10km biegu i 40km rower, do tego też trzeba odpowiedniego przygotowania.
https://www.youtube.com/watch?v=y-ujXE3OrW8 aż mam dreszcze na plecach jak tak pacze na nich xdd83dde0d
Kombatant
Kombatant
  14 listopada 2014
Endorfina
Endorfina: a co dopiero 50km, spróbuj sam i napisz mi ile truchtem najwiecej udało ci się zrobic kilometrów,

Moze faktycznie poniosla mnie ulanska fantazja.. zdalem sobie sprawe ze te 50km to jak ode mnie do Legnicy, pociagiem 40min :lol:

Endorfina
Endorfina: https://www.youtube.com/watch?v=JL0TxvKRmaU zobacz takie tam po maratonie.

Ahahahaha naprawde zabawnie sie to oglada, ci ludzie wygladaja jak zombie :- D
niezle skurcze pewnie ich lapia :P

Endorfina
Endorfina: pewnie pływanie;D

Dokladnie, na gleboka wode sie nie zapuszczam:ziober2:

Endorfina
Endorfina: no to taki triatlon lvl hard, zaliczany jest do długodystansowych startów triatlonowych. Mistrzostwa Świata w wyścigach Ironman odbywają się każdego roku w październiku w hawajskim mieście Kona na wyspie Big Island. https://www.youtube.com/watch?v=o54GvGL7sv8#t=109


To juz zdecydowanie nie na moje serce i sily :mrgreen:
ciekawe ile z tych uczestnikow bierze udzial bez zadnych wspomgaczy :P na czysto :P

Endorfina
Endorfina: czyli ,1, 5 km pływania, 10km biegu i 40km rower, do tego też trzeba odpowiedniego przygotowania. https://www.youtube.com/watch?v=y-ujXE3OrW8 aż mam dreszcze na plecach jak tak pacze na nich xd


Fajny filmik, z klimatem, ale slyszalem ze jakis typek ost w poznaniu zmarl na takich zawodach : o
ogolnie duzo wiary tam widze bierze udzial
Endorfina
Endorfina
  14 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze faktycznie poniosla mnie ulanska fantazja.. zdalem sobie sprawe ze te 50km to jak ode mnie do Legnicy, pociagiem 40min

to jak na spokojnie maraton 42km przebiegnąć ponizej 4 godzin to jest dobrze, moja koleżanka biegał w Poznaniu teraz, ona napierdziela od jakis 15 lat ale średnio robi 3 treningi w tygodniu, i miała tak kiepski czas, ze ja się dziwię ze w ogóle wystartowała, bo jak komuś ostatnie 10km zajmuje 1,5h to jest coś nie tak ;D
Na zawodach na 10km była tylko 2 minuty prędzej ode mnie na mecie, bierze w udział od kilku lat w biegach, powinna już mieć jakiś tam czas lepszy na zawodach, ale ona stwierdziła ze biega pomalu dla siebie i ma gdzieś wyniki.;p
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokladnie, na gleboka wode sie nie zapuszczam

a ja tam przepłynę nawet jezioro 2km, latem nie jeżdżę na stzreżone plaże bo mnie irytuje pływanie z dziećmi przy bojach.
Jest ryzyko, jest zabawa. ;D
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajny filmik, z klimatem, ale slyszalem ze jakis typek ost w poznaniu zmarl na takich zawodach : o ogolnie duzo wiary tam widze bierze udzial

no tysiące ludzi, jeden no coś tam miał z sercem, dlatego lepiej sobie zrobić wszystkie badania wydolnosciowe itd..jak chce sie brać udział w jakiś zawodach i echo serca.
Endorfina
Endorfina
  14 listopada 2014

to mi się temat wkrecil, Kombatant uciekaj zanim Cię zanudzę na smierć xd
ja ciągle czytam blogi, ogladam filmiki z różnych zawodów, teraz kupiłam sobie ksiażkę " Bez ograniczeń" o kobiecie takiej co była 4 krotną mistrzynią świata w ironmanie. także opętało mnie do reszty.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.