zabaa
zabaa
  26 lipca 2014 (pierwszy post)

tak według swojego uznania, który sport najwięcej ma korzyści przysprawiający zdrowiu?PS pierwszy raz "udzielam" się na forum więc proszę o zrozumienie jakiś może nie dociągnieć itp. (a temat zaczynam bo nudzi mi się)d83dde1c

Rubinowa17
Rubinowa17
  7 sierpnia 2014

Zamiast od razu krytykować i stawiać diagnozę głupoty dajcie wypowiadać się innym d83dde09

zglaszamsie07
zglaszamsie07
  8 sierpnia 2014

Jeżeli chodzi o spalanie tluszczu to da sie ale trzeba cwiczyc przed pierwszym posilkiem wtedy organizm pobiera energię z tluszczu, pozdro :)

praksyda
praksyda
  8 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie uważają że od biegania schudną, to też w pewnym stopniu jest mylne,

no bo jask ktos biega miesiac czy dwa co 2 dni po 5 km to tak szybko nie schudnie, tkanka tłuszczowa zaczyna sie spalac mniej więcej po 20 minutach biegu.
Jak ktos chce schudnąć od biegania, to musi wolniej biegać, ale dłużej.
Konto usunięte
Konto usunięte: ponieważ organizm człowieka odkłada tłuszcz i energię przygotowując się do następnego ciężkiegoo wysiłku fizycznego,
no, jak ktoś przebiegnie 10k w 45 minut , wróci do domu nawpierdziela sie frytek i kebabów to tak jest.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie uważam że bieganie jest całkowicie nie zdrowe, ma wiele zalet ale posiada również swoje wady

każdy sport ma jakieś minusy, cos możesz nadwyrężyć, uszkodzić, ale lepiej rozsądnie pzrejśc do biegania, niz siedzieć na dupie i czytac w internetach o cudownych dietach i płakac nad swoim grubym dupskiem.
DoctorsAdvocate
DoctorsAdvocate
  10 sierpnia 2014
zabaa
zabaa: tak według swojego uznania, który sport najwięcej ma korzyści przysprawiający zdrowiu?PS pierwszy raz "udzielam" się na forum więc proszę o zrozumienie jakiś może nie dociągnieć itp. (a temat zaczynam bo nudzi mi się)


Tak szczerze..to każda forma aktywności ruchowej daje korzyści zdrowotne. Apropo sportu..to jest ich tyle że ciężko wypośrodkować ;) Każdy sport angażuje inne partie ciała, mamy inny puls itp ;> Myślę że biegi, jazda na rolkach, rowerze, rozciąganie pływanie, daje optymalne korzyści dla optymalnego człeka ;d
DoctorsAdvocate
DoctorsAdvocate
  10 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Może to nie sport ale dla naszego kobiecego ciałka najlepiej jest skakać na trampolinie, ujędrnia,modeluje, zaraz po pływaniu jest najlepszym sposobem na spalanie tkanki tłuszczowej, bieganie nie jest szczególnie zdrowe, zwłaszcza dla naszych stawów, jestem tego przykładem, po 3 latach kolana odmawiają posłuszeństwa :(

Próbowałaś tabaty albo crossfitu? ..jesli chodzi o modelowanie cialka ;>
DoctorsAdvocate
DoctorsAdvocate
  10 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobieta może podnosić ciężary ;) Zależnie od ćwiczeń będzię Ci się budowała tkanka mięśniowa , co uważam , jest lepiej spostrzegana niż tłuszczyk ;) Poczytaj sobie o crossficie :)

I to realne podejście mi sie podoba ^^ Shake truskawkowy dla Ciebie ;d
ilu
ilu
  14 sierpnia 2014

Rób to co sprawia Ci przyjemność, wtedy będą efekty.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.