zabaa
zabaa
  26 lipca 2014 (pierwszy post)

tak według swojego uznania, który sport najwięcej ma korzyści przysprawiający zdrowiu?PS pierwszy raz "udzielam" się na forum więc proszę o zrozumienie jakiś może nie dociągnieć itp. (a temat zaczynam bo nudzi mi się)d83dde1c

inna232
inna232
  28 lipca 2014

ja rowerzem jezdze hehee :D :P dla mnie najlepszy sport;P\

Endorfina
Endorfina
  28 lipca 2014

biegaj albo pływaj, najlepiej jedno i drugie.
ja 2 dni temu 10km przebiegłam a wczoraj 2,34 km przepłynęłam, plus 1,6 km kajak, bo z powrotem bym nie dała rady jeziora przepłynąć.
Polecam ten styl. -d83ddc4d

zabaa
zabaa
  28 lipca 2014

a czy ktoś z dzieczyn/ kobiet podnosi ciężary?

lockon
lockon
  28 lipca 2014
Endorfina
Endorfina: biegaj albo pływaj, najlepiej jedno i drugie.


dobrze piszę d83ddc4d
Mrukowski
Mrukowski
  28 lipca 2014

kolarstwo i pływanie.

Rubinowa17
Rubinowa17
  28 lipca 2014

Może to nie sport ale dla naszego kobiecego ciałka najlepiej jest skakać na trampolinie, ujędrnia,modeluje, zaraz po pływaniu jest najlepszym sposobem na spalanie tkanki tłuszczowej, bieganie nie jest szczególnie zdrowe, zwłaszcza dla naszych stawów, jestem tego przykładem, po 3 latach kolana odmawiają posłuszeństwa :(

zabaa
zabaa
  29 lipca 2014

Rubinowa17 ale ile km biegałaś że są takie skutki?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: zwłaszcza dla naszych stawów, jestem tego przykładem, po 3 latach kolana odmawiają posłuszeństwa :(


to zależy po jakim terenie się biega i w jakich butach

ogólnie bieganie, d83ddeb2,d83cdfca i kijki d83ddc4d
nie trzeba uprawiać wszystkiego na raz, wystarczy 2-3 razy w tyg jedno aby się poruszać dla samego siebie

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Endorfina
Endorfina
  29 lipca 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: to zależy po jakim terenie się biega i w jakich butach

otóż to, czasem tez nadwaga moze tez źle wpływac na stawy, bo to dodatkowe obciążenie, i technika biegu, postawa człowieka i to w jaki sposób ktos się za bieganie zabiera, ogólnie samo bieganie jest zdrowe, ale do tego trzeba podchodzic z głową, inaczej mozna sobie szybko zaszkodzić.
Konto usunięte
Konto usunięte: po 3 latach kolana odmawiają posłuszeństwa :(

no widzisz, a biegacze biegaja setki kilometrów w zawodach po kilkanascie lat i oni nie mają uszkodzonych nóg.
No jednak coś w tym bieganiu poszło Ci nie tak.
Pablo333
Posty: 12 (po ~168 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 40
wpis jest ukryty
rudaam
rudaam
  3 sierpnia 2014

Sylwuś znasz mnie jazda na rowerze i biegi :)

freestyleice
freestyleice
  3 sierpnia 2014

Kobieta może podnosić ciężary ;) Zależnie od ćwiczeń będzię Ci się budowała tkanka mięśniowa , co uważam , jest lepiej spostrzegana niż tłuszczyk ;) Poczytaj sobie o crossficie :)

zglaszamsie07
zglaszamsie07
  7 sierpnia 2014

Na pewno dziewczyna musi robić przysiady :)

Rubinowa17
Rubinowa17
  7 sierpnia 2014
Ostatnio edytowany: za 4 maja 8315

Nie uważam że bieganie jest całkowicie nie zdrowe, ma wiele zalet ale posiada również swoje wady, jestem sportowcem od wielu lat i wiem jak powinno się biegać a zwłaszcza w jakim obuwiu, jednak nie każdy powiniem, podtrzymuje swoje zdanie jeżeli chodzi o stawy, nie każdy biegający musi mieć z nimi problem ale dość często tak się właśnie dzieje. Ludzie uważają że od biegania schudną, to też w pewnym stopniu jest mylne, ponieważ organizm człowieka odkłada tłuszcz i energię przygotowując się do następnego ciężkiegoo wysiłku fizycznego, co oczywiście nie musi występować u każdego bo organizm organizmowi i przemianie materii nie jest równy. Słyszałam coś również o załamywaniu się mięśni, niestety nie wiem nic na temat tego przypadku.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.