RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 lipca 2014 (pierwszy post)



ciekawostki i takie tam

...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  21 listopada 2014
Enkido
Enkido: Dwa pozostałe to czysty trolling


Znajac twoje, delikatnie mowiac, zamilowanie do Boenisza, nie uznaje tego za trolling, a fakt ze tak naprawde myslisz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wywiad Przegląd Sportowy: – Arkadiusz Milik miał do kadry wejście smoka? - Chciałbym jak on strzelać do pustej bramki, albo dostawać tyle podań od kolegów. Mogę wypracowywać sobie sytuacje, ale co z tego, skoro nic nie chce wpaść?


Hm, choc nie wiem z kim to wywiad to po tresci obstawiam ze z Lewandowskim :mrgreen:
widze ze zaczyna cos marudzic na swoja niemoc strzelecka, ale z tym że niby nie dostaje "tyle podan" to troche sie spalil, bo dostaje, tylko co z tego jak sam na sam setek nie trafia. Szansa dla niego bedzie sytuacja ze bramkarz rywali pojdzie na piwo w tym czasie kiedy on bedzie strzelal na bramke.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  22 listopada 2014
LeonGrande
LeonGrande: jak sam na sam setek nie trafia

Pokaż mi "setkę" Lewego sam na sam z bramkarzem w eliminacjach której nie strzelił. Pomijam oczywiście te dwa strzały z powietrza, bo nazwanie ich "setkami" to gruba przesada.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 listopada 2014

Barca - Sevilla 5:1
bałem się trochę tego meczu, ale król Messi powrócił do formy i pięknie rozjechali ich :D
Vamos !

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 listopada 2014

widzieliscie to ?

https://www.youtube.com/watch?v=Tvs8Nh4WP9Y

:lol:

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 listopada 2014
Kamil
Kamil: widzieliscie to ?

jop dobre karne, najlepszy ten 3 i 5 :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

tetotini
tetotini
  26 listopada 2014
Enkido
Enkido: Pokaż mi "setkę" Lewego sam na sam z bramkarzem w eliminacjach której nie strzelił. Pomijam oczywiście te dwa strzały z powietrza, bo nazwanie ich "setkami" to gruba przesada.


wybierasz się na zawody?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 listopada 2014

Lewy jaki nieskuteczny i zabrakło mi bramki dla Bayernu, Man U pewnie 3:0 ale Mata co w doliczonym miał :/
Bilabo też szachy w końcówce :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 listopada 2014

dziś hit 13 kolejki La Liga, Valencia - Barcelona. Blaugrana po dobrych meczach z Sevillą i Apoelem musi wygrać na Mestalla gdzie gospodarze na razie niepokonani.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 listopada 2014

ale Peres urwał w derbach Turynu
rajd na 80 metrów i gol na 1:1

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 listopada 2014

i Święci mnie dziś rozczarowali , City dość gładko a już niebywale łatwo grając w 10 ograło Southampton ;/
początek Everestu dla Świętych ..i oby nie początek zjazdu w dół tabeli

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 listopada 2014

Dortmund jaki piach, co prawda jakieś tam mają ataki ale czym bliżej bramki to padaka. No i Piszczek jakiś uraz i musiał zejść, oby w drugiej połowie nie popsuli mi kuponu i pyknęli 2.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 listopada 2014

Suarez strasznie pudluje, przerwa zrobiła z niego Rasiaka.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 listopada 2014

Gol Suareza nieznany co za ślepy liniowy juz 2 raz dzisiaj ;/

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 listopada 2014

mistrzem to i tak był sędzia w meczu City

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 listopada 2014

ehh frajery

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.