RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 lipca 2014 (pierwszy post)



ciekawostki i takie tam

...Ignorance is bliss...
tetotini
tetotini
  16 listopada 2014
Enkido
Enkido: I po upływie 7 dni usunąłem, bo wcześniej nie można

http://www.youtube.com/watch?v=9ttyV5JuXXw
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  16 listopada 2014
LeonGrande
LeonGrande: Zalozylem sobie poniewaz chce dalej dyskutowac

REGULAMIN:

1. Zanim założysz temat sprawdź czy podobny temat nie istnieje już na tym dziale forum (minimum 2 strony wstecz)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 listopada 2014
Enkido
Enkido: REGULAMIN: 1. Zanim założysz temat sprawdź czy podobny temat nie istnieje już na tym dziale forum (minimum 2 strony wstecz)


Wszystko spoko

ale jezeli autor dodaje na czarna liste to musi byc alternatywny temat, co ja poradze ze jestes miekka fają i nie umiesz dyskutowac : )
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  16 listopada 2014
LeonGrande
LeonGrande: Wszystko spoko ale jezeli autor dodaje na czarna liste to musi byc alternatywny temat, co ja poradze ze jestes miekka fają i nie umiesz dyskutowac : )

Nie musi być alternatywnego tematu. I nie będzie.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 listopada 2014
Enkido
Enkido: Nie musi być alternatywnego tematu. I nie będzie.


Przejmuje temat
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  16 listopada 2014
LeonGrande
LeonGrande: Przejmuje temat

Szkoda, że w tym gunwo komunikacie nie dodałeś, że tylko ty jesteś na czarnej liście ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  16 listopada 2014
LeonGrande
LeonGrande: Przejmuje temat

Widzę układziki działają, a wystarczyło, że pisałbyś ze swojego drugiego konta. Ale nie, jak zwykle musiałeś do Rexa na skargę polecieć. Mała dziewczynka

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 listopada 2014
Enkido
Enkido: Widzę układziki działają, a wystarczyło, że pisałbyś ze swojego drugiego konta. Ale nie, jak zwykle musiałeś do Rexa na skargę polecieć. Mała dziewczynka


Jakie ukladziki?

dales mnie na czarna to sobie zalozylem swoj temat, nie wiem o co ci chodzi koles
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  16 listopada 2014
LeonGrande
LeonGrande: Jakie ukladziki? dales mnie na czarna to sobie zalozylem swoj temat, nie wiem o co ci chodzi koles

Że nie dość że nie został usunięty to jeszcze mój odwieszono, a twój podwieszono. Bo jeden człowiek niby nie może się w nim wypowiadać mimo że ma jeszcze inne konto. Żenada

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 listopada 2014
Enkido
Enkido: Bo jeden człowiek niby nie może się w nim wypowiadać mimo że ma jeszcze inne konto. Żenada


Ale co mnie obchodzi inne konto, tamto tez dodalbys na czarna

nie wiem po cholere w ogole znow zaczynasz pajacowac i blokowac dostep do tematow, niedojrzalosc spora.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  16 listopada 2014
LeonGrande
LeonGrande: Ale co mnie obchodzi inne konto, tamto tez dodalbys na czarna nie wiem po cholere w ogole znow zaczynasz pajacowac i blokowac dostep do tematow, niedojrzalosc spora.

Jakbym miał dodać to zrobiłbym to od razu. Niedojrzałość wykazałeś ty tym:
LeonGrande
LeonGrande: Wazna informacja dla moda/fp Temat powstal gdyz autor pierwotnego zablokowal mozliwosc dodawania postow, uzywajac czarnej listy. w tym wypadku ten temat jest alternatywna wersja nie zamykać ; )

i w dodatku jest to wierutne kłamstwo

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 listopada 2014
Enkido
Enkido: Że nie dość że nie został usunięty to jeszcze mój odwieszono, a twój podwieszono.

Bo u mnie nie bedzie nikt blokowany za wyrazanie swojej opnii , nawet takiej ktora nie bedzie mi sie podobac

kumasz to?
Enkido
Enkido: Niedojrzałość wykazałeś ty tym:


Enkido
Enkido: i w dodatku jest to wierutne kłamstwo


gdzie klamstwo? przeciez mnie i tego czlowieka co wczoraj pisal na forum tez dodales, zadne klamstwo
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 listopada 2014

P.s. nawet ty mozesz pisac posty, ja nie dodaje na czarna w akcie zemsty i rewanzu.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  16 listopada 2014
LeonGrande
LeonGrande: gdzie klamstwo? przeciez mnie i tego czlowieka co wczoraj pisal na forum tez dodales, zadne klamstwo

Ten człowiek nie może u mnie pisać, bo to ON ma mnie na CL

Napisałeś to tak jakby nikt nie mógł tam pisać, ot co

LeonGrande
LeonGrande: P.s. nawet ty mozesz pisac posty, ja nie dodaje na czarna w akcie zemsty i rewanzu.

Otóż nie mogę, bo mam cię na CL

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 listopada 2014
Enkido
Enkido: Ten człowiek nie może u mnie pisać, bo to ON ma mnie na CL


Temat wczoraj walkowany, pochodna twojego zachowania.

Enkido
Enkido: Otóż nie mogę, bo mam cię na CL


Znow sie historia powtarza, nie dosc ze to forum wymarle to jeszcze jakies swoje wojenki toczysz, bo nie spodobaly ci sie moje poglady i CL

nie tedy droga
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.