NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 kwietnia 2014 (pierwszy post)
Przed nami ostatnia 30 kolejka w T-mobile przed podziałem drużyn na grupę mistrzowską i spadkową.


Zestaw par:




Tabela:




Jak widać sytuacja w tabeli ciekawa zwłaszcza rywalizacja pomiędzy drużynami środka tabeli ..


26bd Jak sądzicie, kto ostatecznie zagra w grupie mistrzowskiej a kto w spadkowej?
26bd Gdzie będzie najciekawiej / najnudniej ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  11 kwietnia 2014

Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1
Korona Kielce - Cracovia 2
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa X
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice X
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
Górnik Zabrze - KKS Lech Poznań 2

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jak sądzicie, kto ostatecznie zagra w grupie mistrzowskiej a kto w spadkowej?

Obecne 6 pierwszych miejsc ma zapewnioną grupę mistrzowską. Dołączą do nich Lechia i Cracovia

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Gdzie będzie najciekawiej / najnudniej ?

Najciekawiej będzie chyba w Bydgoszczy i być może w Lubinie, liczę na niespodziankę. Najnudniej w Białymstoku.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 kwietnia 2014
Enkido
Enkido: Najnudniej w Białymstoku.


Myślę, że tam będzie dobry mecz przecież Jaga wciąż ma szansę na top8.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Terrorysta96
Terrorysta96
  12 kwietnia 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jak sądzicie, kto ostatecznie zagra w grupie mistrzowskiej a kto w spadkowej?


Osobiście chciałbym, żeby zostało tak jak jest przed ta kolejka.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Gdzie będzie najciekawiej / najnudniej ?


Najciekawiej we Wrocławiu, a najnudniej w Szczecinie.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 kwietnia 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Myślę, że tam będzie dobry mecz przecież Jaga wciąż ma szansę na top8.

Niby tak, ale ostatnio Jaga gra totalny piach, Piast też nie zachwyca

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Osobiście chciałbym, żeby zostało tak jak jest przed ta kolejka.


Ja bym chciał, żeby betony zamienili się miejscami z Cracovia.

Enkido
Enkido: Niby tak, ale ostatnio Jaga gra totalny piach, Piast też nie zachwyca


Jaga musi, dali dupy w PP i jak Probierz nie awansuje do top8 (co najmniej nie wygra tego meczu) bo nie wszystko zależy od nich, to może być znowu zwolniony :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 kwietnia 2014

Ej dobra Chłopaki, jakieś tam wprowadzili nowe zasady i zaczynam się gubić, a raczej nie jestem pewna tego co wyczytałam gdzieś tam, dawno temu, bo mam sklerozę ;D.

Po tej kolejce punkty wszystkich są dzielone na pół tak ?
Więc na dobrą sprawę Lecha od Legii będzie dzieliła mniejsza ilość punktów i szansa teoretyczna na zdobycie mistrzostwa urośnie ?

;DDD

:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 kwietnia 2014
MaqdaIena
MaqdaIena: Więc na dobrą sprawę Lecha od Legii będzie dzieliła mniejsza ilość punktów i szansa teoretyczna na zdobycie mistrzostwa urośnie ?

No dostaniecie taki przywilej, którego i tak nie wykorzystacie bo znowu Desperados pojedzie na Łazienkowską i dostanie w łeb :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Terrorysta96
Terrorysta96
  12 kwietnia 2014
MaqdaIena
MaqdaIena: Po tej kolejce punkty wszystkich są dzielone na pół tak ?


Dokładnie tak, żeby wyrównać stawke i żeby emocje były do samego końca, aby 8 drużyna miała szanse jeszcze powalczyć o europejskie puchary. Mówiąc krótko, aby każdy miał jeszcze o co grać praktycznie do samego końca i to mi się podoba, ponieważ pod koniec sezony zwykle tak jest, że 3 druzyny walczą o mistrza i puchary, cztery o utrzymanie a reszta gra o nic. Mozna powiedzieć, że każdy na tym podziale coś zyskuje. (Nie licząc Legii)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 kwietnia 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No dostaniecie taki przywilej, którego i tak nie wykorzystacie bo znowu Desperados pojedzie na Łazienkowską i dostanie w łeb :D

:fakju:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie tak, żeby wyrównać stawke i żeby emocje były do samego końca, aby 8 drużyna miała szanse jeszcze powalczyć o europejskie puchary. Mówiąc krótko, aby każdy miał jeszcze o co grać praktycznie do samego końca i to mi się podoba, ponieważ pod koniec sezony zwykle tak jest, że 3 druzyny walczą o mistrza i puchary, cztery o utrzymanie a reszta gra o nic. Mozna powiedzieć, że każdy na tym podziale coś zyskuje. (Nie licząc Legii)

O ! ;D.
Nawias najbardziej mi się podoba ;D.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie tak, żeby wyrównać stawke i żeby emocje były do samego końca, aby 8 drużyna miała szanse jeszcze powalczyć o europejskie puchary. Mówiąc krótko, aby każdy miał jeszcze o co grać praktycznie do samego końca i to mi się podoba, ponieważ pod koniec sezony zwykle tak jest, że 3 druzyny walczą o mistrza i puchary, cztery o utrzymanie a reszta gra o nic. Mozna powiedzieć, że każdy na tym podziale coś zyskuje. (Nie licząc Legii)


No, ale to chyba system z Kambodży. Każda szanująca się liga nie pozwoliłaby na taką reformę.
I nie są tutaj najważniejsze emocje w walce to końca tylko to, żeby grajki nie mieli 4 miesięcznej przerwy zimowej i grali więcej spotkań.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Terrorysta96
Terrorysta96
  12 kwietnia 2014
MaqdaIena
MaqdaIena: Nawias najbardziej mi się podoba ;D


O Tobie myślałem go robiąc:)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: No, ale to chyba system z Kambodży. Każda szanująca się liga nie pozwoliłaby na taką reformę. I nie są tutaj najważniejsze emocje w walce to końca tylko to, żeby grajki nie mieli 4 miesięcznej przerwy zimowej i grali więcej spotkań.


Nie wiem jak to teraz jest, ale kiedyś w Belgii chyba były nawet play-offy:D Nasza liga szanująca się...to by było coś nowego. W każdym badz razie mi sie ta reforma podoba, tak o zwiekszenie liczby meczy rowniez chodzilo, ale na to mozna bylo znalezc inne sposoby...np przez zwiekszenie liczby zespolow? i byloby 20...gdzie znowu by kilka zespolow gralo o pietruche przez pol rundy. Zmniejszenie ligi na wzor ze Szkocji, tez lipa mi sie wydaje.
To co teraz jest, nie jest takie glupie, tylko wymaga dopracowania jeszcze...lepiej sie oglada lige, jak czlowiek wie ze Legia po 25 kolejce nie oglosi sie mistrzem.
Jedyny minus dla mnie to ten, że niektore druzyny beda grac 4 mecze u siebie a niektore trzy, niejako troche to niesprawiedliwe jest, jednak wszystkie druzyny mialy caly sezon aby zgromadzic liczbe punktow by mogły miec korzyść wlasnego boiska.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: i byloby 20...gdzie znowu by kilka zespolow gralo o pietruche przez pol rundy. Zmniejszenie ligi na wzor ze Szkocji, tez lipa mi sie wydaje.


U nas już lepiej dobrą ligę z 12 zespołami niż 20-22 zespołów, które w trakcie rundy ogłoszą sportową i finansową upadłość.

Konto usunięte
Konto usunięte: edyny minus dla mnie to ten, że niektore druzyny beda grac 4 mecze u siebie a niektore trzy, niejako troche to niesprawiedliwe jest


Czemu niesprawiedliwe? Bonifikata dla tej drużyny, które po 1 fazie jest wyżej w tabeli.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 kwietnia 2014

Coś jak rozstawienie w play-offach :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Terrorysta96
Terrorysta96
  12 kwietnia 2014

12 druzyn i ile rund? Nie chcialbym, aby 12 druzyn gralo 3 rundy. Poza tym im wiecej zespolow, tym wieksza szansa na wypromowanie zawodnikow. 16 druzyn jak na taki kraj jak Polska, chyba jest ok. Teraz jest dobrze, bo kazdy o cos tam gra. A jak by bylo 12 druzyn, to zaraz by sie narobily olbrzymie roznice punktowe.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.