NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 kwietnia 2014 (pierwszy post)
Przed nami ostatnia 30 kolejka w T-mobile przed podziałem drużyn na grupę mistrzowską i spadkową.


Zestaw par:




Tabela:




Jak widać sytuacja w tabeli ciekawa zwłaszcza rywalizacja pomiędzy drużynami środka tabeli ..


26bd Jak sądzicie, kto ostatecznie zagra w grupie mistrzowskiej a kto w spadkowej?
26bd Gdzie będzie najciekawiej / najnudniej ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: 12 druzyn i ile rund? Nie chcialbym, aby 12 druzyn gralo 3 rundy. Poza tym im wiecej zespolow, tym wieksza szansa na wypromowanie zawodnikow. 16 druzyn jak na taki kraj jak Polska, chyba jest ok. Teraz jest dobrze, bo kazdy o cos tam gra. A jak by bylo 12 druzyn, to zaraz by sie narobily olbrzymie roznice punktowe.


12 ekip i 4 rundy ale to ewentualnie na turnieju w FIFIE :D
Teraz jest 16 i spoko, chociaż myślą o powiększeniu do 18.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Terrorysta96
Terrorysta96
  12 kwietnia 2014

play offy w pilce noznej, ciekawe jakby to wygladalo? Jak w NBA np? Final sezonu i Legia z Lechem do 3 wygranych xd dobra, troche mnie fantazja poniosla :-D chociaz, gdyby cos takiego w nizszej lidze wprowadzili to bym to obserwowal.

Terrorysta96
Terrorysta96
  12 kwietnia 2014

4 rundy z 12 zespolami...to 44 spotkania na sezon. Jakby przyszla zima, taka jak rok temu to by sezon skracali chyba:-D. Na Polska lige chyba nie ma dobrych pomyslow, ale dobrze ze chociaz probuja szukac.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: O Tobie myślałem go robiąc:)

Jesteś moim fanem ? :ziober2:.
;D.

Szkoda kurdę, że tak średnio widać cokolwiek w laptopie jak go na ogród wezmę, bo chętnie bym mecz obejrzała na zewnątrz dziś, tak jest przyjemnie ;d.
:ziober2:
Terrorysta96
Terrorysta96
  12 kwietnia 2014

Magdalena: Jestem fanem kazdej dziewczyny, ktora lubi pilke nozna, lub nawet ogolnie sport. A co do meczu w ogrodzie, z minuty na minute powinno byc ciemniej...i powinno byc coraz wiecej komarow :-D

Terrorysta96
Terrorysta96
  12 kwietnia 2014

I bramke dla Podbeskidzia przegapilem...w 13 sekundzie. Niezly poczatek ostatniej kolejki.

cichynick
cichynick
  12 kwietnia 2014

I bramka dla Legi w meczu z Zagłębie Gol: Orlando Sa 26bd Asysta: Michał Żyro

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Magdalena: Jestem fanem kazdej dziewczyny, ktora lubi pilke nozna, lub nawet ogolnie sport. A co do meczu w ogrodzie, z minuty na minute powinno byc ciemniej...i powinno byc coraz wiecej komarow :-D

Ja nie lubię sportu akurat, ja kocham Lecha Poznań ;D.
Komarów póki co więcej w domu niż w ogrodzie ;D.
:ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 kwietnia 2014

I znów ciągnięcie Legii za uszy :haft:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Terrorysta96
Terrorysta96
  12 kwietnia 2014

Magdalena, dobra. Najwazniejsze, ze wiesz w jakich strojach gra Twoja druzyna :-D U mnie na szczescie z komarami na odwrot.

cichynick
cichynick
  12 kwietnia 2014

Ładnie hukną 26bd Helio Pinto już 3:: 0

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Magdalena, dobra. Najwazniejsze, ze wiesz w jakich strojach gra Twoja druzyna :-D

Ahahaha ;D.
I wiem co to spalony ! ;D.

W ogóle oglądam mecz i nie wiem kiedy strzeliliśmy pierwszą bramkę :wtf:.
:ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 kwietnia 2014
MaqdaIena
MaqdaIena: W ogóle oglądam mecz i nie wiem kiedy strzeliliśmy pierwszą bramkę .

Krótko przed drugą bramką :P

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Terrorysta96
Terrorysta96
  12 kwietnia 2014

Magdalena: dzisiaj padaja bramki z cichacza, no i wpada ich nawet dosc duzo. Ja wlaczylem Wisle z Podbeskidziem w 20 sekundzie meczu i to wystarczylo abym przegapil jedyna jak na razie bramke.

Terrorysta96
Terrorysta96
  12 kwietnia 2014

No Legia szaleje dzis chyba.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.