michal12ab3c
michal12ab3c
  16 marca 2014 (pierwszy post)

Witam :) Tak jak w temacie, szukam rolek do 400zl a kompletnie sie na tym nie znam :P Mogli byscie cos poradzic? :)

michal12ab3c
michal12ab3c
  20 marca 2014

No wiem ze na pewno nie naucze sie przekladanki :p

MuyBueno
MuyBueno
  20 marca 2014

Nauczysz się jak się postarasz i będziesz chciał.

michal12ab3c
michal12ab3c
  20 marca 2014

Musze przemyslec sprawe bo nie planowalem az tyle wydac na rolki :p

MuyBueno
MuyBueno
  20 marca 2014

Ja chciałam kupić za 700 a w ostateczności kupiłam Powerslide Evo 13

Bierz pod względem umiejętności i możliwości na jakie się oceniasz,bo jak kupisz lipę to będziesz załował.

krzys8602
krzys8602
  20 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: krzys8602: az ImprerialTo rolki,które przez ich jakoś są w Tesco więc sam sobie odpowiedz czy warto je polecać :)


a jaka jest różnica gdzie jest sprzedają? W Tesco mają też tysiące produktów które jadasz codziennie... zastanów się zatem nad dietą ;) poza tym moim zdaniem, to dobrze jeśli są w tesco, może ludzie zauważą, że są inne marki niż Oxelo ;) i to że znajduje się w Tesco nie świadczy o tym, że się nie nadaje.

Tu jest ta rolka rozebrana na części - http://freeskatenews.pl/viewtopic.php?f=7&t=1627
michal12ab3c
michal12ab3c
  20 marca 2014

Jak narazie to nie mam zadnych umiejętności :p a czy takie rolki tez sie nadaja na dalekie trasy?

krzys8602
krzys8602
  20 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak narazie to nie mam zadnych umiejętności :p a czy takie rolki tez sie nadaja na dalekie trasy?


jeśli kupisz takie na kołach 80mm, to jak najbardziej. Oczywiście zależy, co rozumiesz przez dalekie trasy - jak wyskakuję na miasto, to wychodzi na ogół 25-40km.
MuyBueno
MuyBueno
  20 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: a jaka jest różnica gdzie jest sprzedają?

Ogromna.Do takich miejsc trafiają rzeczy nieudane,bez polotu i nie warte ceny po to,żeby ktoś się nie zna to kupił.
Ludzie widzą magiczne słowo Rollerblade i świecą oczami :)
A te rolki są nic nie warte - lepiej kupić zwykłe za max 200 zł.

Konto usunięte
Konto usunięte: W Tesco mają też tysiące produktów które jadasz codziennie... zastanów się zatem nad dietą ;)


Jak już chcesz krytykowac to rób to porządnie,szczególnie jeżeli nie mam żadnych zdjęć więc skąd niby wiesz jak wyglądam i jaką mam dietę? :ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: i to że znajduje się w Tesco nie świadczy o tym, że się nie nadaje.

To żart?
MuyBueno
MuyBueno
  20 marca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak narazie to nie mam zadnych umiejętności :p a czy takie rolki tez sie nadaja na dalekie trasy?

To zależy ...
Jak dla Ciebie każda rolka na ten moment będzie dobra do wszystkiego :) o ile zapłacisz za nią normalne pieniądze .
michal12ab3c
michal12ab3c
  20 marca 2014

Chyba rozwaze kupno rolek firmy Seba, przekonuje mnie do nich to ze mozna do nich kupic czesci zamienne :)

krzys8602
krzys8602
  20 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogromna.Do takich miejsc trafiają rzeczy nieudane,bez polotu i nie warte ceny po to,żeby ktoś się nie zna to kupił. Ludzie widzą magiczne słowo Rollerblade i świecą oczami :)


a swoją drogą możesz mi podrzucić jakieś info o tym, że są w Tesco? Rzut beretem mam do 24godzinnego Tesco Gocław i muszę powiedzieć, że w samym markecie nigdy się na nie, nie natknąłem. Próbuję coś wygooglować i jakoś nic nie ma...
michal12ab3c
michal12ab3c
  21 marca 2014

Chyba sie zdecyduje na Seba FRX 80 T'14, troche przekraczaja mój budżet ale mysle ze w przeciągu czasu wyjda one taniej niz jakis inny model :)

krzys8602
krzys8602
  21 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba sie zdecyduje na Seba FRX 80 T'14, troche przekraczaja mój budżet ale mysle ze w przeciągu czasu wyjda one taniej niz jakis inny model :)

biały plastik pod górną klamrą lubi wyłazić i układać się tak jak 'on chcę', a nie tam gdzie jego miejsce ;) taki feler drobny.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.