NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2014 (pierwszy post)
Przed nami rywalizacja w Lidze Mistrzów, faza pucharowa - finał 24 maja na Estadio da Luz w Lizbonie




Zestaw par:




26bd Kto awansuje dalej?
26bd Kto faworytem do wygranej CL ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 kwietnia 2014

Atletico - Barca, z 1 połowy może raptem obejrzałem 5 min, w tym bramkę nawet nie wiem kto tam głowę przegrał - stream mega zyebany, wtedy zrobiło się ciekawiej w TVP - ładna bramka Evry d83ddc4c
Frajersko dali sobie szybko wyrównać i później już po meczu

drugie 45min na Calderon prawie bez zacięcia, były szanse Njr, Xaviego, nie wiem czemu Tata ściągnął Inieste zamiast Sergio
ogólnie zasłużone zwycięstwo w dwumeczu Atletico, szkoda bo Barca bez transferów poczeka co najmniej rok na półfinał LM

O dziwo Pinto wybronił tyle co mógł przez co mecz był ciekawy do końca - gratulacje dla Atletico, zostali tylko oni których darzę sympatią, powodzenia

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  10 kwietnia 2014

ładnie :mrgreen:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 kwietnia 2014

ładna bramka Evry i siata Nejmara
spotkania znacznie słabsze niż te wtorkowe

cieszy odpadnięcie Barcy i ManU

...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 kwietnia 2014

Czarny scenariusz niestety się sprawdził. Trzymam kciuki za Atletico, oby awansowali chociaż do finału to go sobie obejrzę.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 kwietnia 2014
Enkido
Enkido: Czarny scenariusz niestety się sprawdził. Trzymam kciuki za Atletico, oby awansowali chociaż do finału to go sobie obejrzę.


Ostatnio kto eliminował Barcę wygrywał Puchar.

---


masakra z tym głębokim 4-4-2 Atletico, wystarczy że mają korzystny wynik i ciężko będzie jakiejś z drużyn to rozjechać

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RavenOfDispersion
RavenOfDispersion
  10 kwietnia 2014

"Jak wyliczyła oficjalna strona UEFA Messi przebiegł sześć kilometrów w spotkaniu rozgrywanym na Vicente Calderon. To niewiele więcej od bramkarza Barcelony Jose Pinto, który wybiegał 5,3 km."

W sumie tekst z Onetu, więc nie wiem co o nim myśleć, ale skoro powołują się na stronę UEFY...

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 kwietnia 2014

Prawda taka, że Messi przeszedł obok spotkania, co złośliwi mogliby napisać lub zapytać czy w ogóle grał ... Hiszpańskie media jak polskie z Janowiczem zjechały go równo, ale takie są media - wygrywasz, strzelasz bramki to wynoszą Cię do góry, słabszy mecz to hejt - normalka.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  11 kwietnia 2014
https://www.youtube.com/watch?v=pveUJ6qZnyA

xD
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 kwietnia 2014


powodzenia Atletico !

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

DuchPastwisk
DuchPastwisk
  19 kwietnia 2014

Dawno nie oglądałem meczu Chelsea, ale jak zwykle chyba grają szarpaną piłkę, Atletico zasłużyło na grę w finale, no ale właśnie... nie wiadomo czy awansują zwłaszcza, że dla Mou liga jest stracona praktycznie, więc w LM będą walczyć. Co do Bayernu to mam nadzieje, że ten ich kryzysik potrwa i Real awansuje do finały, gdzie mogłyby być derby co by tylko podkręciło całe widowisko, w którym Real wygra, mam nadzieje :D

Gutek909
Gutek909
  22 kwietnia 2014

Dziś jestem za Chelsea :) ale jutro o 20:45 świat się dla mnie zatrzyma.. :D

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 kwietnia 2014

0:0 ale całkiem dobry mecz

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 kwietnia 2014

ale Real marnował "setki" na potęgę

skromne 1:0 ale zawsze zaliczka jest
no i Iker w końcówce d83dde0d

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 kwietnia 2014

oba mecze widziałem po kilka minut, za mocny melanż no i w pubie po schodkach nagraliśmy onanistę z Madrytu po bramce - dobry mpeg :D

==
szkoda, że nie uratowaliście tematu z LE d83dde1e

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RavenOfDispersion
RavenOfDispersion
  25 kwietnia 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: szkoda, że nie uratowaliście tematu z LE

Kurde, no właśnie. Chciałem coś napisać, ale nie wiedziałem, że tematy są zamykane po 14 dniach od momentu ostatniego postu :X
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.