NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2014 (pierwszy post)
Przed nami rywalizacja w Lidze Mistrzów, faza pucharowa - finał 24 maja na Estadio da Luz w Lizbonie




Zestaw par:




26bd Kto awansuje dalej?
26bd Kto faworytem do wygranej CL ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  2 maja 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To dla mnie akurat z pośród tych 4 wydarzeń było najmniej prawdopodobne. Nie mniej jednak rozejrzę się na bet bo pewnie jakiś szaleniec złożył taki kuponik i wjechał za pare tysi :D


A ja specjanie na dwa mecze Bayern, Cheslea przelalem sobie kase i postawilem na te ekipy , juz liczylem zyski w poniedzialek :rotfl:
RavenOfDispersion
RavenOfDispersion
  2 maja 2014

Co ta Valencia... d83dde02 Wielki szacun na odrobienie strat, ale kuźwa, finał był tak blisko. Dalej mi ciężko uwierzyć w to, co się stało, ech.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Obaj panowie prowokowali zadyme miedzy lawakami rezerwowych , sluszne czerwone kartki.

O to mi chodziło. Byłem ciekaw po prostu jakim cudem w jednej chwili czerwone kartki dostało 2 zawodników których nie było na boisku

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 maja 2014

no była mała przepychanka między ławkami rezerwowymi obu ekip
ogólnie mecz walki i fajnie że awansowała Benfica
drugi finał z rzędu .. mogli by w końcu namieszać też w LM

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 maja 2014

w sumie warto wspomnieć że Sevilla w drodze do finału wyeliminowała tez Śląsk
zmasakrowała wręcz ..ale jednak to finalista -- zawsze można podbudować się :P

...Ignorance is bliss...
Kombatant
Kombatant
  2 maja 2014
Kamil
Kamil: w sumie warto wspomnieć że Sevilla w drodze do finału wyeliminowała tez Śląsk


Gdzie teraz jest Slask, a gdzie Sevilla :ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 maja 2014

oj tam :P

...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 maja 2014
Kamil
Kamil: w sumie warto wspomnieć że Sevilla w drodze do finału wyeliminowała tez Śląsk zmasakrowała wręcz ..ale jednak to finalista -- zawsze można podbudować się :P

To tak jak 1998 r. ŁKS Łódź przegrał 0-2 oraz zremisował 0-0 z Manchesterem United :rotfl:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  2 maja 2014

No i tak jak Wisla Kraków w 2008 z Barcą , wygrala u siebie 1:0 , na Camp Nou przegrala 0:4

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 maja 2014
LeonGrande
LeonGrande: No i tak jak Wisla Kraków w 2008 z Barcą , wygrala u siebie 1:0 , na Camp Nou przegrala 0:4

Bardziej chodziło mi o kontrast gdzie jest teraz ŁKS, a gdzie MU

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  2 maja 2014
Enkido
Enkido: Bardziej chodziło mi o kontrast gdzie jest teraz ŁKS, a gdzie MU


A gdzie jest teraz Hutnik Kraków a gdzie AS Monaco :mrgreen:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 maja 2014
LeonGrande
LeonGrande: A gdzie jest teraz Hutnik Kraków a gdzie AS Monaco

No fakt, ale Monaco nie wygrało wtedy Pucharu UEFA

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  2 maja 2014
Enkido
Enkido: No fakt, ale Monaco nie wygrało wtedy Pucharu UEFA


Tak, ale od tamtego czasu sie wiele zmienilo, kiedys nasze ekipy walczyly z wielkimi firmami, teraz ich juz nie ma lub sa gdzies daleko daleko i kopia sie po wioskach, a duze firmy sa jeszcze mocniejsze i bogatsze.

Kiedys byla wymowka braku awansu do LM - zawsze trafiamy na Barce, Real, Man Utd, Inter
teraz brak jej, jestesmy dnem dna w pilce noznej

obawiam sie , wrecz jestem pewny, ze w nastepnym sezonie nie bedzie nadal LM , obecna Legia wydaje sie byc slabsza niz ta rok temu
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 maja 2014

ratując temat:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 maja 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: ratując temat:


Ostatnie minuty programu!
przypomian ze jest wczesny poranek, ze wiele osob spi bo rano idzie do pracy, dlatego zadzwon teraz, jest duza szansa ze dostaniesz sie do studia, o tej porze to proste. Chce zaznaczyc ze wg stacji tvn oraz innych duzych mediow jestem najpopularniejszym wrozbita w Polsce

beka z typa zawsze do potegi n-tej xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.