NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2014 (pierwszy post)
Przed nami rywalizacja w Lidze Mistrzów, faza pucharowa - finał 24 maja na Estadio da Luz w Lizbonie




Zestaw par:




26bd Kto awansuje dalej?
26bd Kto faworytem do wygranej CL ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 kwietnia 2014

7 min. na boisko i Eto'o powoduje karnego, genialna zmiana Mou :rotfl:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 kwietnia 2014

dobrze, że z tej dziury bo by Costa przestrzelił :P

a Eto co zrobił :O

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Terrorysta96
Terrorysta96
  30 kwietnia 2014

Ja juz sie balem, ze ten Costa zaraz druga zolta dostanie za oranie boiska przy tym karnym.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 kwietnia 2014

Atletico :brawo:
1:3

autobus do remontu głównego

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 maja 2014

na dziś kolejne emocje w Europie, rewanżowe spotkania w 1/2 LE
Juve - Benfica warto zobaczyć 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 maja 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Juve - Benfica warto zobaczyć

Juve przegra 0:1
potwierdzone info
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 maja 2014
Kamil
Kamil: Juve przegra 0:1 potwierdzone info


dla emocji dałem za 5,11 że wygra z handicapem 0:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 maja 2014

Zwycięski remis Benfiki okupiony kartkami i stratą w finale m.in Salvio i Markovica, jeszcze ponad 20min grali w 10 i nie dali się ugiąć pod naporem nawałnicy Juventusu. Luisao w mega formie !

Drugi mecz piękną futbolu, szkoda mi Valencii bo pokazali charakter jak z Basel i ta radość kibiców przy stanie 3:0 aż tu nagle 94 minuta i mega orgazm działaczy Sevilli, którzy wbiegli na boisku jakby był koniec meczu.

W finale Benfica faworytem...

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 maja 2014

Powie mi ktoś za co kartki dostali Marković i Vucinić?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 maja 2014
Enkido
Enkido: Powie mi ktoś za co kartki dostali Marković i Vucinić?


Chodzi Ci o ich słuszność czy co? Można bylo mieć pewne zastrzeżenia do sędziego z Anglii, niby pozwolił na waleczny i zacięty mecz a tu nagle sypał żółtkami w krótkim czasie, wg mnie Benfika nie powinna grać w osłabieniu (1 żółto dla Enzo niesłuszne).

odnośnie Juve jeszcze - Kwadwo Asamoah duże postępy i robi wrażenie jego gra 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  2 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ogolnie liczylem na final Juventus - Valencia
jakby nie patrzec, obie ekipy zasluzyly na final, fart sprawil ze Sevilla ostatnia akcja strzelila gola a Benficja autobus postawila , praktycznie zadnej groznej sytuacji i dojechala na 0:0

Kombatant
Kombatant
  2 maja 2014
Enkido
Enkido: Powie mi ktoś za co kartki dostali Marković i Vucinić?

Obaj panowie prowokowali zadyme miedzy lawakami rezerwowych , sluszne czerwone kartki.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogolnie liczylem na final Juventus - Valencia


Jeszcze na 10 min przed końcem mógł być taki finał, wydawało się że Juve w końcu trafi ale tam łapali się na spalone no i nietoperze ta bramka w ostatniej akcji - ot całe piękno piłki :D

Patrząc tak teraz po meczach w Europie jak fajnie można było zarobić stawiając na Real, Atletico i Valencię.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  2 maja 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: zarobić stawiając na Real, Atletico i Valencię.


plus na awans Benfici - z 10 zl pewnie bylby 1000 :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: plus na awans Benfici - z 10 zl pewnie bylby 1000


To dla mnie akurat z pośród tych 4 wydarzeń było najmniej prawdopodobne. Nie mniej jednak rozejrzę się na bet bo pewnie jakiś szaleniec złożył taki kuponik i wjechał za pare tysi :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.