Piskosss
Posty: 1 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 29
Piskosss
  16 stycznia 2013 (pierwszy post)

Zastanawiam się czy zacząć ten cykl. Teraz robię program 300 brzuszków, który łatwo znajść w google i właśnie go kończe, a efekty mnie nie zadawalają. Polecacie? Odradzacie? Może ktoś robi?

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Co nie jest źle?

z figurą
...Ignorance is bliss...
Niedoceniany89
Niedoceniany89
  4 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego tak uważasz?


Można łatwiej, prościej i przyjemniej. Poza tym założenia 6w wg mnie mijają się z celem...
TeQuilaax3
TeQuilaax3
  4 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Można łatwiej, prościej i przyjemniej. Poza tym założenia 6w wg mnie mijają się z celem...

Ale jak ktoś nie lubi iść na łatwiznę to 6 jest odpowiednia. Dla Ciebie mijają się z celem a innym dają efekty i satysfakcję. Każdy ma swoją opinię.
Niedoceniany89
Niedoceniany89
  4 lutego 2013

No jak komuś na surowej sile zależy bardziej niż na wyglądzie, to 6w jest bezużyteczne...

TeQuilaax3
TeQuilaax3
  5 lutego 2013

Niedoceniany89 z tego co piszesz to można wywnioskować, że nie masz zielonego pojęcia o A6W.

Niedoceniany89
Niedoceniany89
  5 lutego 2013

^Na tej słabej próbie trollingu zakończę tą dyskusję.

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  6 lutego 2013

Nie próbowałam. Nie wiem czy dałabym radę. No i nie mam czasu systematycznie ćwiczyć.
Znajomi za to polecają.

Konto usunięte
Konto usunięte: tą dyskusję.

tę :)
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 lutego 2013
Ela
Ela: Nie próbowałam. Nie wiem czy dałabym radę. No i nie mam czasu systematycznie ćwiczyć. Znajomi za to polecają.

toz masz płaski brzuch
...Ignorance is bliss...
Wojcieniu
Posty: 10 (po ~142 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 0
Wojcieniu
  6 lutego 2013

Witam wszystkich 6w to strata czasu dieta nie działa najlepiej się głodzić i kupować w mango pasy z prądem !!!!
Ludzie !!! Dość marudzenia !!!

Wojcieniu
Posty: 10 (po ~142 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 0
Wojcieniu
  6 lutego 2013

6W sam robie i serdecznie polecam. Jeźdź kenno, dzieki temu mam dość silny brzuch ale to ćwiczenie daje znakomity efekt..
Dorzucić diete i ćwiczenia na spalanie tłuszczu (godzinka biegania co drógi dzień) a na rezultat nie będzie trzeba długo czekać :)

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  12 lutego 2013
RexMundi
RexMundi: toz masz płaski brzuch

Przykro mi, ale nie :)
Jestem szczupła w talii, do momentu brzuszka. Po ciążowy ślad...
Na pewno idzie do wyrobić, tylko czas czas... Ostatnio pożyczyłam rowerek, ale to nie na brzuszek się on nadaje, bardziej na nogi.
Marzy mi sie powrót na siłownie i bieganie na upartego na bieżni. Muszę się lepiej zorganizować :)
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
sequencce
sequencce
  24 lutego 2013

odradzam ; P nie jest to latwee, ja zrezygnowalem po 8 dniu jak spojrzalem na dalsza tabele robienia po 20+ cykli ; / 3ecie cwiczenie mnie jakos niestety meczylo, poniewaz bolaly mnie plecy, kazde cwiczenie robilem bardzo dobrze, napinalem miesnie itp, ale bol byl i byl .. lepiej wynalezc cos lepszego, jest tez cos takiego jak 8 minut dziennie na brzuch . wpisz sb na youtube.. cwiczylem jakis tydzien i mi sie odechcialo, ale wg mnie jest to lepsze i mniej mmeczace od 6 weidera... mysle ,ze znow to zacznee, bo na te chwile z cwiczen na brzuch robie brzuszki, i na drazkuu rozne cwiczenia ; )

marcineksowa
marcineksowa
  25 lutego 2013

codziennie cwicze

SzaryChIopaczek
SzaryChIopaczek
  6 marca 2013
www.karachan.org/b/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.