NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 listopada 2012 (pierwszy post)
Przed nami 12 seria gier w T-mobile


Zestaw par i tabela po 11 kolejce




PYTANIA :[/SIZE][/COLOR]

26bd Jakie wyniki obstawiacie?
26bd Gdzie najciekawiej / najnudniej ?
26bd Na którym boisku dojdzie do niespodzianki ?
26bd Gdzie będzie największa frekwencja ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  18 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawi mnie jedno czemu Lech w meczu z Legią nie robi oprawy pokazującej miłość do Lecha tylko oprawę dla Legii i tu nasuwa mi się pytanie dla kogo przyszło te ponad 40.000 ludzi dla Lecha? czy oglądać jak ich ogrywa Legia ?

Mimo zwycięstwa oprawa dalej boli. I dobrze ;)

A tak serio. Nie ma w Polsce stadionu na którym siedzieliby sami kumaci.
Gutek909
Gutek909
  18 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Byłem pewny, że to niemożliwe dlatego nie dzwoniłem

kurde , o wiele mniej bywam na meczach niż Wy, a wiem w jaki sposób normalnie zejść :mrgreen:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Byłem pewny, że to niemożliwe dlatego nie dzwoniłem


Michał dla chcącego nic trudnego :ziober2:.

Kiedyś moze Ci pokażę gdzie to nastąpiło :rotfl:, sama sobie się dziwię, że się nie strachałam o własne życie ;D. I dobrze, ze wzięlam dwie koszulki, białą i niebieska, bo nie wiedziałam czy mi sie uda przecież ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: kurde , o wiele mniej bywam na meczach niż Wy, a wiem w jaki sposób normalnie zejść


Coś mi się wydaje, że wszystkie zejścia były zamknięte ;D. Ale nie wiem na pewno ;D.
:ziober2:
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  18 listopada 2012

na Bułgarskiej obecne kilka szalików (kupionych wcześniej?) Legii i Pogoni oraz flaga zaprzyjaźnionych przerzutów z Azorów

pointNorth
pointNorth
  18 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kosecki pokazał dzisiaj, że kiedy trzeba, to może tak depnąć, że nie dogoniłby go i Mascherano. Wawrzyniak strzelał, podawał, niewiele mu zabrakło, żeby bramki zdobył nawet dwie. W środku pola dobrze radził sobie Furman, w obronie Jędrzejczyk, pewny jak zawsze był Kuciak. Legioniści mieli na ten mecz konkretny plan i zrealizowali go w stu procentach. To był styl a'la Real Madryt, czyli błyskawiczne przejście z obrony do ataku, kosztem posiadania piłki. Przez cały mecz Legia miała futbolówkę przez zaledwie 36 procent gry.

:crylol: czegos glupszego juz dawno nie czytalem

btw. tatuś koseckiej placi mediom zeby tak pisano o jego corce w superlatywach ?
Szczesny bez szans , Lewandowski w ManUtd , Kosecka do kadry , rzygam.
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  18 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mimo zwycięstwa oprawa dalej boli. I dobrze ;).


nie, o to chodzi ja się grzecznie zapytałem :P bo zawsze oprawy robicie na nas a nie na Lecha :) a potem i tak odśpiewaliśmy na koniec meczu :P

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 listopada 2012

bez wulgarów obrazki dajemy 261d

==
a mi się oprawa podoba , chociaż jak pisałem , mysalełm że w Poznaniu ładniejsze dziwuchy maja

...Ignorance is bliss...
WueRZet
WueRZet
  19 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kurde , o wiele mniej bywam na meczach niż Wy, a wiem w jaki sposób normalnie zejść

Jeśli nie muszę nigdzie chodzić to zajmuje zawsze to samo miejsce na dole Kotła :ziober2:
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  19 listopada 2012
RexMundi
RexMundi: bez wulgarów obrazki dajemy


ok ! :P a tak na marginesie to wielki plus dla waszego zarządu że tak bardzo ułatwił wejście na stadion
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 listopada 2012

Oprawa Lecha dobra, ale powyższy obrazek chyba wszystko dopowiedział. Kosecki zamyka usta, nie mogę :rotfl:
==
Śmieszne jeszcze komentarze odnośnie "pogrzebu" w Krakowie, "Cenne 3pkt Wisły w walce o utrzymanie"

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
wpis jest ukryty
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 listopada 2012

Dziś mecz sąsiadów ligowej tabeli, czuję 0:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

JestemFejkiem
Chudy
Chudy
  19 listopada 2012

Moderacja ssie jaja,prawda boli.

Chudy
Chudy
  19 listopada 2012

Dajcie bana jeszcze



:zabawa:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.