NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 listopada 2012 (pierwszy post)
Przed nami 12 seria gier w T-mobile


Zestaw par i tabela po 11 kolejce




PYTANIA :[/SIZE][/COLOR]

26bd Jakie wyniki obstawiacie?
26bd Gdzie najciekawiej / najnudniej ?
26bd Na którym boisku dojdzie do niespodzianki ?
26bd Gdzie będzie największa frekwencja ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  19 listopada 2012
JestemFejkiem
JestemFejkiem: http://www.weszlo.com/news/12765-Slusarski_zamiast_trafiac_w_bramke_chcial_trafic_kibica


Widziałem to w lidze+ extra,nie dość że jest niepełnosprawny fizycznie to jeszcze chciał solo z jakimś januszem,co za ameba umysłowa :rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 listopada 2012

No to 1:0 ale w drugą stronę.
Akahoshi = Tsubasa.

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91849,12887380,Akahoshi_niczym_Tsubasa__Kapitalny_drybling_Japonczyka.html
:rotfl:
nawet muzyczkę dali, Tsubasa !!! :rock: d83cddefd83cddf5

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  19 listopada 2012

Każdy japoniec biega tak szybko,tak to jest jak się je psy.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  19 listopada 2012

Taka mała dygresja. Jaga i Lech były do tej pory znane jako drużyny doskonale radzące sobie na własnych boiskach, a gorzej na wyjazdach. Natomiast w tym sezonie Lech ma bilans u siebie 2-2-2, a na wyjeździe 5-0-1, natomiast Jaga analogicznie 1-4-2 i 2-3-0. Świat staje na głowie.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 listopada 2012
Enkido
Enkido: Świat staje na głowie.

To po prostu nieobliczalna liga polska. Równie dobrze GKS Bełchatów na wiosnę może mieć np. u siebie 0-0-5 i na wyjazdach 6-0-0.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  19 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawi mnie jedno czemu Lech w meczu z Legią nie robi oprawy pokazującej miłość do Lecha tylko oprawę dla Legii i tu nasuwa mi się pytanie dla kogo przyszło te ponad 40.000 ludzi dla Lecha? czy oglądać jak ich ogrywa Legia ?

W Poznaniu jest najwięcej "kibiców" Legii w całej Polsce, XX % kibiców identyfikujących się z klubem jedyną przyśpiewkę jaką zna to Legia k!@#$. Przykre ale prawdziwe, ale to nie zmienia faktu że gdy nie ma święta to mamy tak najwięcej prawdziwych kibiców w całej lidze :P
Ale oprawka 10/10.

Co do meczu oglądałem do momentu strzelenia honorowego gola przez Ślusarskiego. Co prawda cud że wjechała ale jak na niego to wielki sukces że trafił w piłkę.
Porażka zasłużona, Legia skuteczna do bólu.
Za porażkę dziękuję zarządowi, gdybyśmy pokonali Legię bez napastnika usłyszelibyśmy że nie potrzebujemy go w zimowym oknie transferowym.

Miło że Śląsk był na tyle uprzejmy i oddał punkty z poprzedniego sezonu Wiśle i dał przy tym mi zarobić sporo zarobić.
Jeżeli obstawiam ustawione mecze wpadną do mnie panowie o 5 rano? :ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  19 listopada 2012
Renifer
Renifer: Miło że Śląsk był na tyle uprzejmy i oddał punkty z poprzedniego sezonu Wiśle

Było pewne jak śnieg zimą
Renifer
Renifer: Jeżeli obstawiam ustawione mecze wpadną do mnie panowie o 5 rano?

Nie jeśli nie maczałeś w tym palców ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 listopada 2012

kolejny naznaczony mur w Łodzi:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  21 listopada 2012

Komitet Dyscyplinarny UEFA ukarał Legię Warszawa za wywieszenie przez kibiców transparentów, które uznano za rasistowskie podczas wyjazdowego meczu z SV Ried - informuje "Legia.com". Warszawski klub musi zapłacić 30 tys. euro (ok. 124 tys. zł).
Na transparentach były hasła: "Good night, left side" i "We are free and we owe our freedom to nobody".

Spotkanie odbyło się 2 sierpnia w Austrii w ramach III rundy eliminacji Ligi Europy. Gospodarze wygrali wtedy z Legią 2-1.

:Wtf: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  22 listopada 2012

Slyszeliscie ze zima Jelen ma odejsc z Podbeskidzia do MLS ?
suma odstepnego jaka ma wpisana - 1000 zł :crylol: :crylol: !!!

Gutek909
Gutek909
  22 listopada 2012
LeonGrande
LeonGrande: suma odstepnego jaka ma wpisana - 1000 zł

jak go kupię to będzie moim murzynem ? :D
chociaż nie, bo będzie chciał pieniądze ode mnie :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.