NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 listopada 2012 (pierwszy post)
Przed nami 12 seria gier w T-mobile


Zestaw par i tabela po 11 kolejce




PYTANIA :[/SIZE][/COLOR]

26bd Jakie wyniki obstawiacie?
26bd Gdzie najciekawiej / najnudniej ?
26bd Na którym boisku dojdzie do niespodzianki ?
26bd Gdzie będzie największa frekwencja ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  18 listopada 2012
Enkido
Enkido: Pamiętam spotkania, że komentatorów słychać nie było, a tu? Prawie cisza.

No skoro Ciebie nie było to czego się spodziewałeś na trybunach?
Gutek909
Gutek909
  18 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Na boisku może i tak, ale pamiętajmy, że zepsuć atmosferę w zespole potrafi koncertowo :)

no raz tak było w Polonii, nie powiedziane, że to samo zrobi w Lechu ;)
napastnik nam jest potrzebny bardzo, bo ze Ślusarzem to my daleko nie zajdziemy.
Konto usunięte
Konto usunięte: No i Rumak fantastycznie strollował wczoraj z Reissem. Pajac.

myślę, że gdyby nie kontuzja Trałki to dałby mu szansę, co nie zmienia, że Rumak dla mnie to naprawdę drugi Kopernik. A Reiss z DNA Lecha dziś by się przydał, mimo swojego wieku ;)
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  18 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A Reiss z DNA Lecha dziś by się przydał, mimo swojego wieku ;)

To samo mówiłem o wstawieniu Djuki anie Kamińskiego zamiast Mańka

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 listopada 2012

Jeden z plusów wieczoru dzisiejszego to to, że udalo mi sie zejść z 3 poziomu Kotła na sam dół, niektórzy wiedzą, że jest to mocno utrudnione. Przełaziłam po płotach i barierkach nad przepaścią kilkumetrową, chłopak jakiś mi pomógł ;D.

Koniec plusów w sumie, nie ma co się rozpisywać, zawiedzionam mocno, tyle.

Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli ktoś uważa, że w tv usłyszy doping adekwatny do tego co dzieję się na stadionie, to chyba nigdy na meczu nie był


Tru.

RexMundi
RexMundi: Krzychu spytaj się jej jaki wynik zobaczymy czy u mnie czy u Ciebie więcje blzugóe napisze :P


:zonk:.
:ziober2:
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  18 listopada 2012

Ciekawi mnie jedno czemu Lech w meczu z Legią nie robi oprawy pokazującej miłość do Lecha tylko oprawę dla Legii i tu nasuwa mi się pytanie dla kogo przyszło te ponad 40.000 ludzi dla Lecha? czy oglądać jak ich ogrywa Legia ?

Gutek909
Gutek909
  18 listopada 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Przełaziłam po płotach i barierkach nad przepaścią kilkumetrową,

też kiedyś skakałem tam ;D
ale przecież można przejść na dół normalnie ;D
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  18 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli ktoś uważa, że w tv usłyszy doping adekwatny do tego co dzieję się na stadionie, to chyba nigdy na meczu nie był.


w jakichś 70% owszem, że tak :) na żylecie, kotle, młynie rzadko się słyszy inne ekipy ale stojąc na innej trybunie np obok gości już jest inaczej :) bo słychać i tych i tych:) tak samo na wyjazdach może wydawać się, że słychać na całym stadionie a może w kotle, żylecie, młynie trzeba się mocno nasłuchiwać by zrozumieć co dana ekipa śpiewa.

Ave z przekazem.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: też kiedyś skakałem tam ;D ale przecież można przejść na dół normalnie ;D


Pewnie by można było, ale pozamykali ''kratami'' klatki schodowe między 2 a 3 poziomem, więc musiałam je ''obejść'' ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: nasuwa mi się pytanie dla kogo przyszło te ponad 40.000 ?


Pytanie słuszne, nawet bardzo.
Twoja sugerowana odpowiedź jednak z leksza błędna :).

Rzygłam jak zobaczyłam wysyp hejterskich komentarzy na fb, pisali je ludzie, którzy nawet słów Hymnu Lecha nie znają, żenujące bardziej niż nasza dzisiejsza gra.
:ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  18 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dla kogo przyszło te ponad 40.000 ludzi

Zrobić bałagan rzucając ścinki papieru mające przypominać konfetti, ot co

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gutek909
Gutek909
  18 listopada 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Pewnie by można było, ale pozamykali ''kratami'' klatki schodowe między 2 a 3 poziomem, więc musiałam je ''obejść'' ;D.

no, ale jak wchodzisz górnym wejściem to idziesz w lewo aż do końca dwójki a początku jedynki i masz zejście na dół ;D
przynajmniej ja tak kiedyś schodziłem chyba, że coś pomyliłem teraz ;D
Gutek909
Gutek909
  18 listopada 2012

@MaqdaIena:
dużo nieśpiewających w kotle ?

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no, ale jak wchodzisz górnym wejściem to idziesz w lewo aż do końca dwójki a początku jedynki i masz zejście na dół ;D przynajmniej ja tak kiedyś schodziłem chyba, że coś pomyliłem teraz ;D


Aha, aż tak daleko się nie zapuścilam w poszukiwaniu zejścia, wybralam drugą klatkę, która miała w miarę porządnie wyglądające barierki, stanęłam przy niej jak taka sierota, patrząc w dół i oceniając ile kości sobie polamię w razie powinięcia się nogi :mrgreen:. Akurat przechodził jakis koleś, sie uśmiechnął więc zagaiłam czy dam radę ? A on, że pewnie, że mi pomoże :rotfl:.
:ziober2:
Gutek909
Gutek909
  18 listopada 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Aha, aż tak daleko się nie zapuścilam w poszukiwaniu zejścia, wybralam drugą klatkę, która miała w miarę porządnie wyglądające barierki, stanęłam przy niej jak taka sierota, patrząc w dół i oceniając ile kości sobie polamię w razie powinięcia się nogi . Akurat przechodził jakis koleś, sie uśmiechnął więc zagaiłam czy dam radę ? A on, że pewnie, że mi pomoże

to teraz już wiesz jak przejść ;D choć raz stewardzi mi się pluli, że przechodzę na dół, ale standardowa olewka ;D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dużo nieśpiewających w kotle ?


Stalam dzisiaj bardziej z lewej strony od podestu, bo trochę póżno przyszłam i środek był zajęty, a wiadomo jak bywa na bokach, mimo iż to jednak parter Kotła. Jednak nie było ich więcej niż zazwyczaj, podejrzewam, ze na 2 i 3 poziomie wielu mialo w dupie, zwłaszcza, jak było pozamiatane po pół godziny meczu.
:ziober2:
WueRZet
WueRZet
  18 listopada 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Jeden z plusów wieczoru dzisiejszego to to, że udalo mi sie zejść z 3 poziomu Kotła na sam dół, niektórzy wiedzą, że jest to mocno utrudnione

Byłem pewny, że to niemożliwe dlatego nie dzwoniłem :wtf:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.