WueRZet
WueRZet
  8 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Wczoraj odbyły się pierwsze spotkania 2 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.
Cracovia została rozbita przez Lechię Gdańsk. Goście wygrali 6:2, Wisła Kraków nie dała szans beniaminkowi z Lubina 4:1.

Pozostałe spotkania tej kolejki :

Korona Kielce - Lech Poznań
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Odra Wodzisław Śląski - Polonia Bytom
Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław

Tym razem bez tradycyjnego zestawu pytań. Temat do komentowania całej kolejki.

psychodeliczny
psychodeliczny
  10 sierpnia 2009
LeonGrande
LeonGrande: ale i tak mysle ze godziny Grębockiego w Polonii sa juz policozne


Grembocki w zasadzie tym meczem pożegnał się z warszawską publicznością, dlatego tym większe należy mu się uznanie, że po prostu nie odpuścił.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Grembocki w zasadzie tym meczem pożegnał się z warszawską publicznością, dlatego tym większe należy mu się uznanie, że po prostu nie odpuścił.

Smuda nie wie w jakie bagno sie pakuje :tak:
NeverMind1910
NeverMind1910
  10 sierpnia 2009

Oglądałem skróty spotkań więc mogę się wypowiedzieć.
Śląsk zagrał frajersko. Każda bramka to blędy w obronie, mocno zawiodłem się tą ekipą. Nadal brakuje im snajpera z prawdziwego zdarzenia, odczuwalna jest też gra bez Sebastiana Mili. Brazylijczyk Servas w Polonii rekompensuję stratę Majewskiego.

Legia się męczyła i wygrała. Aż ciężko się robi na sercu jak dla Legii strzela chłopak z Łowicza, który sympatyzował z Widzewem.. Teraz już nawet z "eLką" pozuje do zdjęć. Bardzo zdolny młodzian, który zasługuję na powołanie do reprezentacji.

Lech gra świetnia, gra systemem 4-4-2 pokazuję walory skrzydłowych Wilka i Peszki. W pomocy znakomity Stilic i Bandrowski a w ataku świetny Lewandowski i trochę.. ospały Rengifo. Aż ciary chodzą po plecach, gdy do zespołu wkomponuję się Gancarczyk a działacze dopinają transakcję Zapotoki.

Wisła zagrała fantastycznie. Tylko dlaczego tak późno? Teraz cały sezon będzie przyćmiony przez porażki z Levadią.. A drużyny Debrecen i Lewski Sofia? Łatwiejszej drogi do LM nie miał jeszcze żaden klub, nawet Zagłębie Lubin. Pytaniem jest, czy z drużyny odejdzie Brożek i kiedy do gry wróci Boguski? Jak dla mnie Wisła nie ma żadnego drugiego egzekutora.

Bardzo dobra gra Lechii i fajna bramka Barcika. Zieloni w tym sezonie nie będą mieli problemów z utrzymaniem w Ekstraklasie zwlaszcza przy takiej kiepskiej grze Cracovii i Odry Wodzislaw. Te kluby już po dwóch kolejkach typuję do spadku..

koliiber
koliiber
  10 sierpnia 2009

Jagiellonia na mistrza

Freddie2007
Freddie2007
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Także ciekawe spotkanie duet Franek-Grosicki może namieszać czuje jednak że będzie remis.


Konto usunięte
Konto usunięte: Legia wygra jedną bramką...

Dobra forma przed typerem:rock:
:lol2:
19MiSka08
19MiSka08
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tylko skróty mogę obejrzeć na tej niemieckiej satelicie :|

lepsze skkroty od niczego hehe :D
Pozdrawiam was:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.