WueRZet
WueRZet
  8 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Wczoraj odbyły się pierwsze spotkania 2 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.
Cracovia została rozbita przez Lechię Gdańsk. Goście wygrali 6:2, Wisła Kraków nie dała szans beniaminkowi z Lubina 4:1.

Pozostałe spotkania tej kolejki :

Korona Kielce - Lech Poznań
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Odra Wodzisław Śląski - Polonia Bytom
Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław

Tym razem bez tradycyjnego zestawu pytań. Temat do komentowania całej kolejki.

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  9 sierpnia 2009

Dziś 3 bardzo ciekawe mecze z hitem w Kielcach. Zobaczymy co przyniesie dzień dzisiejszy.
OT. Gra ktoś w wygraj ligę?? ;d

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  9 sierpnia 2009

Lech miażdży, Legia skromne 1:0. Mamy 2. kolejkę za soboą :)

Gutek909
Gutek909
  9 sierpnia 2009

Co zrobił Lech z Koroną :szok2:

19MiSka08
19MiSka08
  9 sierpnia 2009

Kurcze jakos inaczej ta liga bez mojego Gornika wyglada ale co poradzic eh...

Konto usunięte
Konto usunięte: Korona Kielce - Lech Poznań GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok Odra Wodzisław Śląski - Polonia Bytom Ruch Chorzów - Piast Gliwice Arka Gdynia - Legia Warszawa Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław

hmm... co by tu sadzic... Odra wodzislaw to na pewno ten mecz z remisem !
ciezko mi ocenic inne ;)
Pozdro dla wszyzstkich z Niemiec haha :D !! ;*
NeverMind1910
NeverMind1910
  9 sierpnia 2009

Nie cieszy mnie nic bardziej w Ekstraklasie jak porazki Cracovii i Korony.
Nie oglądałem żadnego meczu więc sie nie wypowiem, więcej będę wiedział po 22

A.. zaskakująca końcówka Polonii Warszawa. Grembocki świetnie pozegnał się z kibicami.

19MiSka08
19MiSka08
  9 sierpnia 2009

wybaczcie dostalam nowinke ze odra przegrala ja do tylu z meczami w koncu za granica przebywam i niedlugo wracam eh .. hehe :P

19MiSka08
19MiSka08
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie oglądałem żadnego meczu więc sie nie wypowiem, więcej będę wiedział po 22

ja teraz w ogole nie mam mozliwosci ogladania chyba ze niemiecka bundeslige hehehe w wersji niemieckiej haha:D ale nadrobie straty jak wroce :D takze sie nie przejmuj...a i z ciekawosci widzew w ktorej lidze?Jesli moge:)
Gutek909
Gutek909
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba ze niemiecka bundeslige hehehe w wersji niemieckiej haha:D

ja tylko skróty mogę obejrzeć na tej niemieckiej satelicie :|
psychodeliczny
psychodeliczny
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie cieszy mnie nic bardziej w Ekstraklasie jak porazki Cracovii i Korony.


a porażki Odry?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Korona Kielce - Lech Poznań

aż dziwne że tylko 0:5 :nie:
asysta Stilica przy czwartej bramce kapitalna :tak:
bramka również szkoda tylko że ze spalonego
...Ignorance is bliss...
NeverMind1910
NeverMind1910
  9 sierpnia 2009
RexMundi
RexMundi: aż dziwne że tylko 0:5

Skandalem jest, że ten klub bez barażu awansował do Ekstraklasy.. Teraz na dłoni widać, że Korona i Cracovia których gra w Ekstraklasie jest kontrowersyjna będą walczyły o spadek. A gra Polonii w pierwszym meczu z Korupterem była zwyczajnie beznadziejna.

Konto usunięte
Konto usunięte: a porażki Odry?

W sumie też, jednak nie mam nic osobistego do Odry. Zwyczajnie wolałbym, żeby w Ekstraklasie grały kluby z większych miast.. Odra zazwyczaj wypozyczała graczy niechcianych, którzy grali bardzo dobrze. W tym roku postawili na obcjokrajowców i z pewnością będą mieli większe trudności z utrzymaniem..

Konto usunięte
Konto usunięte: widzew w ktorej lidze?Jesli moge:)

"Widzew" gra obecnie w 1 lidze. Jednak 18 sierpnia odbędzie się posiedzenie przy PKOL i jeżeli Widzew wygra sprawę, PZPN będzie miał wielki problem do rozwiązania..

Jeszcze jedno słowo o Lechu. Nie spodziewałem się, że Jacek Zieliński tak szybko poprowadzi Lecha do dobrej gry i wysokich wyników. Wielkie słowa szacunku z mojej strony i gratulację.
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  9 sierpnia 2009

Lech powinien wygrać jeszcze wyżej, ale chyba już nie zależało im na strzelaniu kolejnych bramek.

RexMundi
RexMundi: asysta Stilica przy czwartej bramce kapitalna

To były "stadiony świata"... Takich zagrań w naszej lidze jest niewiele, jestem pełen podziwu ze tego "no look pass'a". Jeżeli Lech utrzyma formę, powinien bez problemów awansować do fazy grupowej LE.
psychodeliczny
psychodeliczny
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W tym roku postawili na obcjokrajowców i z pewnością będą mieli większe trudności z utrzymaniem..


z tego co się orientuję to obcokrajowcy, to wymysł czeskich inwestorów, których w Odrze teraz chcą się wszyscy pozbyć, to może być bardzo ciężki sezon dla tej drużyny.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz na dłoni widać, że Korona i Cracovia których gra w Ekstraklasie jest kontrowersyjna będą walczyły o spadek

w ogóle widać, że nie zasługuą na Ekstraklase.

Byłem w Gdynii na meczu. Wynik dla Legii wymęczony, ale zasługiwali na to w zupełności.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 sierpnia 2009

Slask frajersko rozegral koncowke meczu z Polonia

stracic 2 gole w 90 i 92 min po asystach wlasnych obronców.... katastrofa

ale i tak mysle ze godziny Grębockiego w Polonii sa juz policozne

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.