LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 sierpnia 2012 (pierwszy post)
Tą edycje poprowadzę razem z RexMundi który będzie czuwał nad logistyką, ja nad prawidłowością wyników i pkt podsumowujących daną kolejkę. Start w weekend 1-2.09, w tym temacie możecie zgłośić swoją chęć wzięcia udziału poprzez zapisanie się wg poniższego wzorca
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Login Uczestnika zabawy Tak/ Nie* - Druzynowy Typer
*-prawidłowe zostawić.


Regulamin

1. Prowadzący RexMundi wybiera 20 spotkań plus 2 rezerwowe (na wypadek gdyby jeden z meczy nie odbył się, został przerwany etc.)

2. Do typowania będą spotkania lig europejskich/ pucharów /spotkań reprezentacji.

3. Swoje typy wpisujemy w specjalnie powstałym na tą okazje temacie.

4. Za poprawne trafienie wyniku uczestnik zabawy otrzymuje 3 pkt, za prawidłowe wskazanie zwycięzcy lub remisu uczestnik zabawy otrzymuje 1 pkt.

5. JOKER - uczestnik zabawy wybiera z 20 spotkań jedno które w razie trafienia będzie punktowane podwójnie, czyli przy danym zdarzeniu wpisuje JOKER, brak tej adnotacji będzie rozpatrywane jako nieskorzystanie z opcji jokera.

6. Runda zasadnicza (jedna liga) trwać będzie przez 10 kolejek.

7. Po rozegraniu 10 kolejek, najlepsza 16stka awansuje dalej do fazy play-off

8. Każdy uczestnik zabawy który dwukrotnie nie odda typów zostaje zdyskwalifikowany i kończy udział w typerze.

9. Niedopuszczalne jest branie udziału z dwóch lub więcej kont, jeżeli wyrywkowa kontrola wykaże złamanie tego pkt regulaminu, uczestnik zostanie zdyskwalifikowany.


Drużynówka

Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na 4 osobowe drużyny (plus jedna 5 osobowa drużyna, ale to już w zależności czy będzie parzysta liczba uczestników czy nieparzysta), przed podziałem będzie rozstawienie na koszyki wg sławnego rankingu Ękido czterech ostatnich edycji typera - http://i50.tinypic.com/5oefm.jpg, Ważne jest byście startowali z konta z którego juz braliście wcześniej udział w typerze, jeżeli już macie nowe konto napiszcie w nawiasie swoje stare które jest w rankingu wyżej

Wyniki z indywidualnego typera będą się wliczały do drużynówki i na ich podstawie drużyna będzie zdobywać pkt.

Punktacja będzie polegać na wyborze najlepszego wyniku w drużynie i najgorszego - suma.

Drużynowy typer będzie trwał 10 kolejek, czyli do momentu zakończenia fazy zasadniczej.

Zapisy trwają do 24.08 godz. 23:59, zapraszamy do zabawy : )
Goniec
Goniec
  14 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tak - drużynowy typer


jednak zmieniam na NIE
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  14 sierpnia 2012

15. wodzu2377

tak -typer druzynowy

TottenhamHot
TottenhamHot
  14 sierpnia 2012

16. tottenhamhot

Druzynowy NIE

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 sierpnia 2012
Enkido
Enkido: Z góry narzucone, że jedna liga? Nie podoba mi się to

A mnie sie nie podoba ze Jessica Alba jest zajeta.
Dlatego jedna liga gdyz grupy byly podczas euro typera, zreszta liga najsprawiedliwsza, kazdy ma takie same szanse.
Alucard
Alucard
  14 sierpnia 2012

17. Alucard
Nie - teamy

xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  14 sierpnia 2012

18. xNumber1x

Drużynówka- obojętnie

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 sierpnia 2012

Zeby byla jasnosc odnosnie druzynowki, kazde "nie mam zdania" , "obojetne mi to" itp nie bedzie liczone, zliczam glosy "tak" "nie".

WueRZet
WueRZet
  15 sierpnia 2012

19. WueRZet

Nie - Drużynowy Typer

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  15 sierpnia 2012

20. mus10
Drużynowy - ZDECYDOWANIE NIE !!! kompletnie sie to nie sprawdziło ...

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

KorasPL
KorasPL
  15 sierpnia 2012

11.KorasPL(wracam po swoje^^)
NIE

MuyBueno
MuyBueno
  15 sierpnia 2012

12.

MuyBueno !

Jesteeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

2.NIE

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Żeś pomylił numerację :nie:

21. KorasPl
22. MuyBueno

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Earth
Earth
  15 sierpnia 2012

23. Earth (daenerys wcześniej).
Drużynówka - bez głosu.

golden18
Posty: 695 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
golden18
  15 sierpnia 2012

25 golden18

drużynówka nie

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 sierpnia 2012

Następny :rotfl:

24. golden18

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.