LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 sierpnia 2012 (pierwszy post)
Tą edycje poprowadzę razem z RexMundi który będzie czuwał nad logistyką, ja nad prawidłowością wyników i pkt podsumowujących daną kolejkę. Start w weekend 1-2.09, w tym temacie możecie zgłośić swoją chęć wzięcia udziału poprzez zapisanie się wg poniższego wzorca
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Login Uczestnika zabawy Tak/ Nie* - Druzynowy Typer
*-prawidłowe zostawić.


Regulamin

1. Prowadzący RexMundi wybiera 20 spotkań plus 2 rezerwowe (na wypadek gdyby jeden z meczy nie odbył się, został przerwany etc.)

2. Do typowania będą spotkania lig europejskich/ pucharów /spotkań reprezentacji.

3. Swoje typy wpisujemy w specjalnie powstałym na tą okazje temacie.

4. Za poprawne trafienie wyniku uczestnik zabawy otrzymuje 3 pkt, za prawidłowe wskazanie zwycięzcy lub remisu uczestnik zabawy otrzymuje 1 pkt.

5. JOKER - uczestnik zabawy wybiera z 20 spotkań jedno które w razie trafienia będzie punktowane podwójnie, czyli przy danym zdarzeniu wpisuje JOKER, brak tej adnotacji będzie rozpatrywane jako nieskorzystanie z opcji jokera.

6. Runda zasadnicza (jedna liga) trwać będzie przez 10 kolejek.

7. Po rozegraniu 10 kolejek, najlepsza 16stka awansuje dalej do fazy play-off

8. Każdy uczestnik zabawy który dwukrotnie nie odda typów zostaje zdyskwalifikowany i kończy udział w typerze.

9. Niedopuszczalne jest branie udziału z dwóch lub więcej kont, jeżeli wyrywkowa kontrola wykaże złamanie tego pkt regulaminu, uczestnik zostanie zdyskwalifikowany.


Drużynówka

Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na 4 osobowe drużyny (plus jedna 5 osobowa drużyna, ale to już w zależności czy będzie parzysta liczba uczestników czy nieparzysta), przed podziałem będzie rozstawienie na koszyki wg sławnego rankingu Ękido czterech ostatnich edycji typera - http://i50.tinypic.com/5oefm.jpg, Ważne jest byście startowali z konta z którego juz braliście wcześniej udział w typerze, jeżeli już macie nowe konto napiszcie w nawiasie swoje stare które jest w rankingu wyżej

Wyniki z indywidualnego typera będą się wliczały do drużynówki i na ich podstawie drużyna będzie zdobywać pkt.

Punktacja będzie polegać na wyborze najlepszego wyniku w drużynie i najgorszego - suma.

Drużynowy typer będzie trwał 10 kolejek, czyli do momentu zakończenia fazy zasadniczej.

Zapisy trwają do 24.08 godz. 23:59, zapraszamy do zabawy : )
Gutek909
Gutek909
  25 sierpnia 2012
Enkido
Enkido: Pierwszy raz prowadzisz i już próbujesz swoje chore pomysły wprowadzać

ale to, że prowadziłeś typera raz czy 2 to nic nie znaczy, Jest tutaj nas bardzo dużo co w typerze ma większy stać od Ciebie.

a po co ja wgl gadam, prowadzący zrobi jak uważa, mi to wisi i powiewa.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 sierpnia 2012

Tak jak napisalem, jezeli bedzie masowy protest ze postapilem zle, od nastepnej kolejki bedzie tak jak wiekszosc sobie zyczy, narazie widze tutaj jedynie Twoje placze i probe przejecia prowadzenia. Rexa nie ma , ma awarie neta, wiec ja podejmuje jednomyslne decyzje, handluj z tym i przestan plakac juz.

Gutek909
Gutek909
  25 sierpnia 2012
Enkido
Enkido: Uja wbijam w takiego prowadzącego ;)

no, ale jak Ci się nie podoba to przecież nikt Cie nie zmusza do brania udziału w typerze.
Konto usunięte
Konto usunięte: stać

staż
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No czyli mam jeden punkt i mecz się odbył, bo czemu miałby być anulowany.

Bo miał zacząć się o 16, a zaczął o 13:45. Termin typowania jest do 16. Jeżeli jakiś mecz został przeniesiony przed 16 to jest anulowany i wskakuje rezerwowy jeżeli ktoś oddał typy po 13:45, tak było zawsze, a Leon jakieś cuda na kiju usiłuje wprowadzić

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 sierpnia 2012

Enkido ...

Gutek909
Gutek909
  25 sierpnia 2012

@Enkido:
a tak btw. jeśli Krzychu dał Ci swój nr to napisz mu smsa z wynikiem meczu, bo ja kompletnie nie wiem o jaki mecz mu chodziło już :lol2:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 sierpnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Enkido ...

Możesz mi wskoczyć na pena i zagrać Szopena d83dde02

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak btw. jeśli Krzychu dał Ci swój nr to napisz mu smsa z wynikiem meczu, bo ja kompletnie nie wiem o jaki mecz mu chodziło już

Spoko, nie ma sprawy, wiem o jaki i mu wyślę

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

moonlight30
Posty: 1154 (po ~122 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 22
moonlight30
  25 sierpnia 2012
Enkido
Enkido: Możesz mi wskoczyć na pena i zagrać Szopena

:o

Widze ze tu lepiej niż na humorze :rotfl:
Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  25 sierpnia 2012

co ten enkido znowu wyprawia d83dde37

TottenhamHot
TottenhamHot
  25 sierpnia 2012

beka bo nawet nie wiedzialem ze Celitc gral wczesnie a zaytpowalem :crylol:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 sierpnia 2012

ile nerwów sobie zaoszczędziłem :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smencikk
smencikk
  25 sierpnia 2012

Przedtem samemu się nie chciało prowadzić typera, a teraz się wpier*ala z każdym gównem.

Jak dla mnie to połowa może mieć liczony jeden mecz, a druga połowa drugi, bo jeden mecz i tak nic nie zmieni, a poza tym chciałbym przypomnieć, że walczymy o złote galoty, a nie mistrzostwo wszechświata i wieczny splendor i polecam ogarnięcie swych ambicji do poziomu leśnej ściółki.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Przedtem samemu się nie chciało prowadzić typera, a teraz się wpier*ala z każdym gównem.

Prowadziłem wiosenną edycję, nie będę się pchał do prowadzenia każdej ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: jeden mecz i tak nic nie zmieni

Uwierz, że zmieni :tak:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Alucard
Alucard
  25 sierpnia 2012

Leona Typer, Leona zasady.
Bawmy się, a nie skaczmy do gardeł.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.