LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 sierpnia 2012 (pierwszy post)
Tą edycje poprowadzę razem z RexMundi który będzie czuwał nad logistyką, ja nad prawidłowością wyników i pkt podsumowujących daną kolejkę. Start w weekend 1-2.09, w tym temacie możecie zgłośić swoją chęć wzięcia udziału poprzez zapisanie się wg poniższego wzorca
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Login Uczestnika zabawy Tak/ Nie* - Druzynowy Typer
*-prawidłowe zostawić.


Regulamin

1. Prowadzący RexMundi wybiera 20 spotkań plus 2 rezerwowe (na wypadek gdyby jeden z meczy nie odbył się, został przerwany etc.)

2. Do typowania będą spotkania lig europejskich/ pucharów /spotkań reprezentacji.

3. Swoje typy wpisujemy w specjalnie powstałym na tą okazje temacie.

4. Za poprawne trafienie wyniku uczestnik zabawy otrzymuje 3 pkt, za prawidłowe wskazanie zwycięzcy lub remisu uczestnik zabawy otrzymuje 1 pkt.

5. JOKER - uczestnik zabawy wybiera z 20 spotkań jedno które w razie trafienia będzie punktowane podwójnie, czyli przy danym zdarzeniu wpisuje JOKER, brak tej adnotacji będzie rozpatrywane jako nieskorzystanie z opcji jokera.

6. Runda zasadnicza (jedna liga) trwać będzie przez 10 kolejek.

7. Po rozegraniu 10 kolejek, najlepsza 16stka awansuje dalej do fazy play-off

8. Każdy uczestnik zabawy który dwukrotnie nie odda typów zostaje zdyskwalifikowany i kończy udział w typerze.

9. Niedopuszczalne jest branie udziału z dwóch lub więcej kont, jeżeli wyrywkowa kontrola wykaże złamanie tego pkt regulaminu, uczestnik zostanie zdyskwalifikowany.


Drużynówka

Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na 4 osobowe drużyny (plus jedna 5 osobowa drużyna, ale to już w zależności czy będzie parzysta liczba uczestników czy nieparzysta), przed podziałem będzie rozstawienie na koszyki wg sławnego rankingu Ękido czterech ostatnich edycji typera - http://i50.tinypic.com/5oefm.jpg, Ważne jest byście startowali z konta z którego juz braliście wcześniej udział w typerze, jeżeli już macie nowe konto napiszcie w nawiasie swoje stare które jest w rankingu wyżej

Wyniki z indywidualnego typera będą się wliczały do drużynówki i na ich podstawie drużyna będzie zdobywać pkt.

Punktacja będzie polegać na wyborze najlepszego wyniku w drużynie i najgorszego - suma.

Drużynowy typer będzie trwał 10 kolejek, czyli do momentu zakończenia fazy zasadniczej.

Zapisy trwają do 24.08 godz. 23:59, zapraszamy do zabawy : )
Gutek909
Gutek909
  25 sierpnia 2012
Enkido
Enkido: Raz mówisz tak, a raz tak ;)

no tak bywa, co edycje zdanie muszę mieć inne :mrgreen:
Gutek909
Gutek909
  25 sierpnia 2012

kuva Enkido przestań już, bo teraz Ty typera nie prowadzisz tylko kto inny!

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 sierpnia 2012

Niech sobie płacze i lamentuje :ziober2:

kuba92762
kuba92762
  25 sierpnia 2012

Czyli normalnie mam pkt liczone bez rezerwowych jak po 10 zatypowałem?
Bo już zamieszanie powstało:P

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 sierpnia 2012

Kuba, jezeli zatypowales mecze przed 13:45 Celtic jest liczony.

kuba92762
kuba92762
  25 sierpnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Kuba, jezeli zatypowales mecze przed 13:45 Celtic jest liczony.

No i wszystko jasne.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kuva Enkido przestań już, bo teraz Ty typera nie prowadzisz tylko kto inny!

To nie ma znaczenia. Nie kumasz, że nie może być tak, że 19 spotkań w kolejce wszyscy mają takie same, a 1 część ma różną od reszty

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli normalnie mam pkt liczone bez rezerwowych jak po 10 zatypowałem? Bo już zamieszanie powstało:P

Inverness - Celtic anulowane, liczy Ci się rezerwowe Bogdanka Łęczna - GKS Katowice.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kuba92762
kuba92762
  25 sierpnia 2012
Enkido
Enkido: Inverness - Celtic anulowane, liczy Ci się rezerwowe Bogdanka Łęczna - GKS Katowice.

na livesports jest 2:4?
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 sierpnia 2012

Enkido zamknij sie juz bo tylko niepotrzebnie wprowadzasz chaos, jak tak dalej pojdzie tymczasowo bede zmuszony doddawac cie na czarna zebys tu burdelu nie robil swoimi wywodami, ostrzezenie.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 sierpnia 2012
RexMundi
RexMundi: dla mnie sa to stałe zasady - oddajesz po czasie - typy nie ważne odbywa sie mecz przed terminem zakończenia typów uznawany - gdy oddadzą wszyscy przed rozpoczęciem jak nie - mecz anulowanyjesli się nie myle tak było zawsze - więc nie widze powodów by to zmieniac

Proste, logiczne i sprawiedliwe

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 sierpnia 2012

Kuba- nie sluchaj go, ja prowadze typera i to ja podejmuje decyzje, a nie on.

Gutek909
Gutek909
  25 sierpnia 2012
Enkido
Enkido: To nie ma znaczenia. Nie kumasz, że nie może być tak, że 19 spotkań w kolejce wszyscy mają takie same, a 1 część ma różną od reszty

Twoje gadanie też nie ma znaczenia, bo decyzja została już podjęta.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 sierpnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Enkido zamknij sie juz bo tylko niepotrzebnie wprowadzasz chaos, jak tak dalej pojdzie tymczasowo bede zmuszony doddawac cie na czarna zebys tu burdelu nie robil swoimi wywodami, ostrzezenie.

Pierwszy raz prowadzisz i już próbujesz swoje chore pomysły wprowadzać :brawo:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kuba92762
kuba92762
  25 sierpnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Kuba- nie sluchaj go, ja prowadze typera i to ja podejmuje decyzje, a nie on.

No czyli mam jeden punkt i mecz się odbył, bo czemu miałby być anulowany.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Twoje gadanie też nie ma znaczenia, bo decyzja została już podjęta.

Uja wbijam w takiego prowadzącego ;) Rex jest bardziej ogarnięty i to on prowadzi, Leon tylko podlicza punkty ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.