MethandienONE5mg
MethandienONE5mg
  25 lipca 2009 (pierwszy post)
Jesli zna ktos i probowal jakies dobre odzywki i efektownie na tym wyszedl to prosze o jakies propozycje.

pozdrawiam .!:twisted:
MethandienONE5mg
MethandienONE5mg
  28 lipca 2009

nie nie..bez supli

powerorginal
powerorginal
  28 lipca 2009
KAROLBBOY
KAROLBBOY: Jezeli NIE nie proponowal bym zadnych MONO ,CP itd..... Po co sobie blokowac receptory ......

mhmm o jakim blokowaniu Ty mowisz ??

KAROLBBOY
KAROLBBOY: Wrzuc sobie cos takiego jak HMB + GAINER i zrobisz to samo co na MONO nie blokujac receptorow......

:wtf: A co ma gainer+hmb do krety?? HMB jak dla mnie to antykatabolik i nic wiecej do tego bardziej dziala na psyche niz miesnie ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Cell Pumpa :)

to jeden z slabszych stackow ...
powerorginal
powerorginal
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie nie..bez supli

wiec laduj mono ...
JpiKonfidentowHWDP
JpiKonfidentowHWDP
  28 lipca 2009

jak c \o ma tcm wspolnego z pompa... to jablaczan chyba jest nie.. po 2 wiem ze pompuje bo kumple brali ;)

powerorginal
powerorginal
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak c \o ma tcm wspolnego z pompa... to jablaczan chyba jest nie.. po 2 wiem ze pompuje bo kumple brali ;)

wiem co to tcm .... tyle ze co ma wspolnego jablczan krety z pompa ?? kreta nawadnia a nie pompuje ... poza tym tcm to nie No-booster przed treningowy by mial pompowac ...
Ja tez bralem ....
KAROLBBOY
Posty: 68 (po ~188 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KAROLBBOY
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A co ma gainer+hmb do krety?? HMB jak dla mnie to antykatabolik i nic wiecej do tego bardziej dziala na psyche niz miesnie ...


I o to wlasnie chodzi ze nie musi brac kreatyny zeby wprowadzic Organizm w stan Anaboliczny wystarczy dobry Antykatabolik i Zbuduje to samo co na kreatynie !!!!

jak nie wiesz o jakie receptory chodzi to sobie poczytaj moze sie dowiesz!!!!

Konto usunięte
Konto usunięte: ?? kreta nawadnia a nie pompuje ... poza tym tcm to nie No-booster


Jabczan Kreatyny nie nawadnia !!!!! dziala silnie energetyzujaco przy wiekszych dawkach wprowadza organizm w stan anaboliczny!!!

Efektem pompy moglo byc to ze z TCM bylo transportowane wiecej skladnikow odzywczych ...
powerorginal
powerorginal
  28 lipca 2009
KAROLBBOY
KAROLBBOY: I o to wlasnie chodzi ze nie musi brac kreatyny zeby wprowadzic Organizm w stan Anaboliczny wystarczy dobry Antykatabolik i Zbuduje to samo co na kreatynie !!!!

:zonk: a ciekawe w jaki sposob ??? WYTLUMACZ MI PROSZE W JAKIS SPOSOB NA ANTYKATABOLIK ZROBI TO SAMO CO NA KRECIE ????? albo sobie daruj ....

KAROLBBOY
KAROLBBOY: jak nie wiesz o jakie receptory chodzi to sobie poczytaj moze sie dowiesz!!!!

HAHAH kOLEJNY RAZ NIE WIESZ O CZYM PISZESZ ... OSTATNIO TEZ NIE ODPOWIEDZIALES MI NA PYTANIE ALE STRASZNIE ZNAWCA JESTES ... WIEC MOZE WYTLUMACZ ALBO PODAJ LINK . DO JAKIEGOS ART.

KAROLBBOY
KAROLBBOY: Jabczan Kreatyny nie nawadnia !!!!! dziala silnie energetyzujaco przy wiekszych dawkach wprowadza organizm w stan anaboliczny!!!

Nie nawadnia w takim stopniu jak mono .... silnie eneregtyzujaco to dzialaja No-Boostery
KAROLBBOY
Posty: 68 (po ~188 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KAROLBBOY
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ciekawe w jaki sposob ??? WYTLUMACZ MI PROSZE W JAKIS SPOSOB NA ANTYKATABOLIK ZROBI TO SAMO CO NA KRECIE ????? albo sobie daruj ....

Ahhh kuzwa czemu takim tempakom jak ty trzeba wszystko tlumaczyc!!!!????

A po co uzywasz kreatyny????? jak niewiesz jak dziala mono to sie nie udzielaj i nie wprowadzaj ludzi w blad.......
Organizm po przyjeciu odpowiedniej dawki kreatyny jest wprowadzany w stan ANABOLICZNY (tzw. budowanie ) A do tego nie koniecznie jest potrzebne MONO ...
Bo tak samo bedzie reagowal np. na HMB ,Glutaminie czy BCAA Tylko bez nawadniania Komurki MIESNIOWEJ!!!!

Odpowiedz masz na OPAKOWANIU PRZECZYTAJ DOKLADNIE TO MOZE SKUMASZ!!!!!

Konto usunięte
Konto usunięte: kOLEJNY RAZ NIE WIESZ O CZYM PISZESZ ... OSTATNIO TEZ NIE ODPOWIEDZIALES MI NA PYTANIE ALE STRASZNIE ZNAWCA JESTES ... WIEC MOZE WYTLUMACZ ALBO PODAJ LINK . DO JAKIEGOS ART.


Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nawadnia w takim stopniu jak mono .... silnie eneregtyzujaco to dzialaja No-Boostery


Widze tylko wiesz co to NO BOSTER... Masz mase odzywek energetyzujacych i wcale nie gorszych od No BOSTEROW ....
POCZYTAJ SOBIE TROSZKIE O MCT Oil....Lub JET FUEL :P
powerorginal
powerorginal
  29 lipca 2009
KAROLBBOY
KAROLBBOY: Ahhh kuzwa czemu takim tempakom jak ty trzeba wszystko tlumaczyc!!!!????

hahah troszke grzeczniej .... w tamtym temacie jakos nie umiales odp. na moje pytania :zonk:

KAROLBBOY
KAROLBBOY: Bo tak samo bedzie reagowal np. na HMB ,Glutaminie czy BCAA Tylko bez nawadniania Komurki MIESNIOWEJ!!!!

:zonk: tak organizm reaguje tak samo na krete jak na bcaa , glute czy hmb ... czlowieku co Ty piszesz??? Wiec dlaczego kretyna jest NAJLEPSZYM SUPLEMENTEM NA RYNKU ?? jesli dalo by sie zrobic to samo na hmb, glutaminie , aminkach tak na zdrowy rozum ... pomysl ...

KAROLBBOY
KAROLBBOY: Widze tylko wiesz co to NO BOSTER... Masz mase odzywek energetyzujacych i wcale nie gorszych od No BOSTEROW .... POCZYTAJ SOBIE TROSZKIE O MCT Oil....Lub JET FUEL :P

tak tylko ze w temacie mowa o odzywce ktora go spompuje wiec ... : ( i jest energetyzujaca )
-jet fuel to spalacz .... (pobudza ale nie pompuje - to nie jego rola )
- mct oil - wiadomo dostarcza energii z tluszczow ale o jakiej pompie mowic ?? nie ma ..
Dobra czym rozni sie kreta w gainerze od zwyklej ??? bo nadal nie odp ..... ahah bez komentrza :and:
KAROLBBOY
Posty: 68 (po ~188 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KAROLBBOY
  29 lipca 2009

hmmmmm nie chce mi sie z toba wdawac w dyskusje nie ma sensu .....

naucz sie najpierw podstaw a puzniej doradzaj ludziom bo jak narazie to tylko blednie doradzasz !!!!!

I nie pytaj sie dlaczego BO WIDZE ZE NIE ROZUMIESZ TEGO CO PISZE !!

MethandienONE5mg
MethandienONE5mg
  29 lipca 2009
:woot::mrgreen:a olac to heheh .. nie ma co sie niepotrzebie klocic panowie ;)
Spokojnie ..jakos sobie poradze..mam duzo kolegow co maja duzo wspolnego z silownia,wiec i oni mi cos doradza ;)
Jak narazie dzieki za @ll ;D
pozdrawiam serdecznie .. :piwo: ;)
powerorginal
powerorginal
  29 lipca 2009
KAROLBBOY
KAROLBBOY: hmmmmm nie chce mi sie z toba wdawac w dyskusje nie ma sensu .....

od tego jest forum :zonk:

KAROLBBOY
KAROLBBOY: naucz sie najpierw podstaw a puzniej doradzaj ludziom bo jak narazie to tylko blednie doradzasz !!!!!

CZLOWIEKU ... WIEC POKAZ CO JEST ZLE I DAJ LINK DO JAKIEGOS ARTA , BO TAKIE PIDOLENIE "ZLE DORADZASZ " TO SE MOZESZ ...

KAROLBBOY
KAROLBBOY: I nie pytaj sie dlaczego BO WIDZE ZE NIE ROZUMIESZ TEGO CO PISZE !!

WIEM WIEM .. TY BYC HIGH LEVEL ... TYLKO JESLI ZADAM PYTANIE DO TWOJEJ WYPOWIEDZI TO JUZ NIE POTRAFISZ ODPOWIEDZIEC ...
KAROLBBOY
Posty: 68 (po ~188 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KAROLBBOY
  29 lipca 2009

Mat

Konto usunięte
Konto usunięte: Spokojnie ..jakos sobie poradze..mam duzo kolegow co maja duzo wspolnego z silownia,wiec i oni mi cos doradza ;)


Powodzonka zycze

Konto usunięte
Konto usunięte: WIEM WIEM .. TY BYC HIGH LEVEL ... TYLKO JESLI ZADAM PYTANIE DO TWOJEJ WYPOWIEDZI TO JUZ NIE POTRAFISZ ODPOWIEDZIEC ...


A ty sobie poczytaj :)
powerorginal
powerorginal
  29 lipca 2009
KAROLBBOY
KAROLBBOY: A ty sobie poczytaj :)

kolejny raz bez odpowiedzi ....
WueRZet
WueRZet
  29 lipca 2009

Autor podziękował za dyskusję więc temat można zamknąć. Zwłaszcza, że zaczynają się niepotrzebne spinki.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.