PlastikowaGirl
PlastikowaGirl
  20 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam ::piwo::

Mam pare pytań a dokładnie takie:

Jak naturalnie przybrać troche masy około 2-5 kg w jak najkrotszym czasie ?? :woot:

Posiłek przed snem i 30 minutowe odpoczynki po kazdym posiłku ?? :woot:

Czego duzo jesc?? nabiały czy jakieś tłuste posiłki ?? ::woot:

Czy nie mając siłowni pod ręką wyrobie maksymalnie swoje ciało poprzez
Brzuszki,pompki,przysiady,wszelkiego rodzaju podnoszenie na drążku, i bieganie ?? :woot:

Czy zażywanie metanobolu ma skutki uboczne związane z sercem ?? :woot:

niemam wiecej Pytań :]

Elo :piwo::woot::woot::woot::woot::woot:

Huustla
Huustla
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dużo pisania

Racja. Dużo znajomych ruszyło jakiś mocny dopalacz. Tylko ze roznica miedzy mna a nimi jest taka ze U nich widac Mase a u mnie Miesnie. Wiec jak Preferujesz ??

7 dni w tygodniu.
1 dzien cwiczyc. 2 dzien male rozciaganie i lekkie cwiczenia. 3 dzien mocny wysilek. 4 dzien odpoczynek. 5 lekki wysilek. 6. mocny 7. odpoczynek ? Bylo to by dobre... poszukam na innych forach ten temat bo wiem ze jest a mozna pisac w nieskonczonosc.
nieznam sie na tym ale mam zamiar cos zaczac :) dzieki za rady Pozdro
mrmnml
mrmnml
  21 czerwca 2009

1 dzien cwiczyc drugi przerwa nastepny dzien cwiczyc i nastepny przerwa i tak po kolei

vegochomik
Posty: 215 (po ~72 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
vegochomik
  22 czerwca 2009

banan z twarogiem ryż ryby ważywa drób czerwone mieso itd drogi sport

mrmnml
mrmnml
  22 czerwca 2009
vegochomik
vegochomik: banan z twarogiem ryż ryby ważywa drób czerwone mieso itd drogi sport

zależy-jeśli zarabiasz na siebie, na swoje żarcie to wcale nie-odwiedzasz tesco czy inny podobny sklep kupujesz wszystkiego na zapas (oczywiście nie wszystko można, ale większość rzeczy) i tyle, każdy przecież je. twaróg grosze warzywa owoce też oliwa z 12zł litr mięso kupujesz kuraka, indyka wieprz wołowinę rybę ostatnio widziałem paczkę pięć kg (oczywiście bardziej polecałbym świeżą ale...) tuńczyk też się nadaje 1,5zł :)

dla chcącego nic trudnego :-) o czym zapewne wiesz
Huustla
Huustla
  23 czerwca 2009

OK To tak Kupiłem SObie 1.2 Kg Takie wiaderko :D Niewiem czy to odżywka czy cos Ale poszedłem do Shopa i Mowię ze potrzebuje cos na przyrost wagi/masy I dala MI Jakies WIadro z Proszkiem A na okladce ,, Weight Gainer + Proteine +9% Creatine " jakos tak :D No i to jest Truskawkowy smak bo sobie wybralem. To jest Coś w Stylu Szejku ze rozrabiam 100g tego badziewia Na 0.5 L przegotowanej WOdy. I wypijam i to ma łacznie 1100 kcal kalori czy cos tam No wiec Mam pytanko. Ogolnie jakbym pil jeden taki na dzien to na 3 miesiace starczy. a moglbym rano Go PIC i Przed spaniem. I czy Wymagane jest trening zaraz po wypicu tak z 30 minut czy mozna tak sobie bic wage to jest tak jakby Zbior wszystkiego czego niedaje nam normalny obiad a my to potrzebujemy ??:D Pozdro Ludziska :D

powerorginal
powerorginal
  23 czerwca 2009

@Huustla:
ehe uwazaj jesli nie masz pojecia o odzywkach to ich nie kupuj sam .... niektorzy sprzedawcy po prostu chca sie pozbyc towaru i wciskaja co sie da ...

Konto usunięte
Konto usunięte: 100g tego badziewia

Konto usunięte
Konto usunięte: to ma łacznie 1100 kcal kalori

hehhe a jakim cudem
:mrgreen: .....
na pewno nie pij tego na wieczor przed snem .
Trening nie jest wymagany zaraz po wypiciu.
folkemon
folkemon
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: OK To tak Kupiłem SObie 1.2 Kg Takie wiaderko :D Niewiem czy to odżywka czy cos Ale poszedłem do Shopa i Mowię ze potrzebuje cos na przyrost wagi/masy I dala MI Jakies WIadro z Proszkiem A na okladce ,, Weight Gainer + Proteine +9% Creatine " jakos tak :D No i to jest Truskawkowy smak bo sobie wybralem. To jest Coś w Stylu Szejku ze rozrabiam 100g tego badziewia Na 0.5 L przegotowanej WOdy. I wypijam i to ma łacznie 1100 kcal kalori czy cos tam No wiec Mam pytanko. Ogolnie jakbym pil jeden taki na dzien to na 3 miesiace starczy. a moglbym rano Go PIC i Przed spaniem. I czy Wymagane jest trening zaraz po wypicu tak z 30 minut czy mozna tak sobie bic wage to jest tak jakby Zbior wszystkiego czego niedaje nam normalny obiad a my to potrzebujemy ??:D Pozdro Ludziska :D

1,2 kg, rozpuszczasz po 100 g na 0,5 litra i wystarczy Ci na 3 miesiące?
hmm, jeśli pije się tego 0,06 litra dziennie to tak
paradelove
paradelove
  29 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wytłumacz, mi po co odżywki ? bo nie rozumiem jak można proponować komuś kto nie ma pojęcia o siłowni odżywki na dzień dobry. odżywki może wziąć dopiero wtedy kiedy samo żarło przestnie go kopać a tak po cholerę?

glupoty piszesz odzywki zastepuja droga i pochlaniajaca duzo czasu diete (nie kazdy ma czas przygotowywac codziennie cycki kury albo jakies ryby gotowane ) dlatego mozna siegnac po odzywki oczywiscie sa odzywki ktore bierzemy po jakims czasie (stazu) na silowni np creatyna a metanabol odradzam dla takiego cwiczenia jak brzuszki pompki to nie warto a po za tym po co sobie psuc zdrowie a jasli juz tak bardzo chcesz to wez jakas oslonke i na odblokowanie cos pozdro
Loyality
Loyality
  30 czerwca 2009

Dobierz odpowiednie odzywki za pomocą specjalisty, na pewno kogoś takiego znasz

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.