WueRZet
WueRZet
  11 lipca 2012 (pierwszy post)

Sprawdzimy czy idea słuszna, oraz czy pomysł się przyjmie i spodoba :ziober2:

WueRZet
WueRZet
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie wiem czy takie symptomy były , przypomnij sobie np blokade informacji po Czarnobylu 2 lata później (płyn Lugola :) no ale z historykiem nie będe się wdawał w dyskusje by nie zostać zagiętym :)

Czarnobyla Ruskie się bały bo sami nie wiedzieli jak to wygląda ;P To jest kraj. Ebło w elektrowni atomowej, a Ci dopiero po kilkunastu godzinach na serio reagują.
Konto usunięte
Konto usunięte: a właśnie Michale , obroniłeś się dziś ? , już można się zwracać do Ciebie Panie Magistrze ?

Jutro bronię licencjat z drugiej specjalności, ale też pisałem o sporcie. Magisterka w sierpniu, albo w październiku :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Studiujesz dziennie ?
Co po edukacji?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  16 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Studiujesz dziennie ? Co po edukacji?

Dziennie.
Robota, pewnie w zawodzie, chociaż nie pogardzę niczym tak naprawdę. Byle nie męczyło i dało zarobić, tak na utrzymanie dwóch osób na spokojnie ;p
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziennie. Robota, pewnie w zawodzie, chociaż nie pogardzę niczym tak naprawdę. Byle nie męczyło i dało zarobić, tak na utrzymanie dwóch osób na spokojnie ;p

To zdradź mi jeszcze jaki konkretnie zawód, albo jakie kierunki kończysz. Nikomu dalej nie powiem :ssh:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie wierzę, że jakbym Ci zapodał kilka skeczy to byś się nie uśmiała.


Nie wiem, wątpię. Znajoma, miłośniczka kabaretów już próbowała mnie do nich przekonać, i mimo iż mamy podobne poczucie humoru, to jej się nie udało.
:ziober2:
WueRZet
WueRZet
  16 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To zdradź mi jeszcze jaki konkretnie zawód, albo jakie kierunki kończysz. Nikomu dalej nie powiem

Archiwista i nauczyciel :crylol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie wiem, wątpię. Znajoma, miłośniczka kabaretów już próbowała mnie do nich przekonać, i mimo iż mamy podobne poczucie humoru, to jej się nie udało.

No nie każdy musi je lubić przecie :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Archiwista i nauczyciel

Ja już mam kolegę w Poznaniu co uczy matmy, w technikum ogrodniczo - drzewnym :woot:
niedaleko stadionu Lecha.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  16 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ja już mam kolegę w Poznaniu co uczy matmy, w technikum ogrodniczo - drzewnym niedaleko stadionu Lecha.

Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych :ssh:
kzyhu
kzyhu
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jutro bronię licencjat z drugiej specjalności


wykształciuch :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: nauczyciel


a miałeś już praktyki w szkole ? ja po takowych dałem sobie spokój z tym całym przygotowaniem pedagogicznym :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych

Oo właśnie, jego żona też uczy matmy w jakimś liceum ale nazwy nie pamiętam. Ta ma klasę taką mieszaną z chorymi dziećmi.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wykształciuch

http://demotywatory.pl/2328197/Magister-historii

:ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: a miałeś już praktyki w szkole ? ja po takowych dałem sobie spokój z tym całym przygotowaniem pedagogicznym :)

Podstawówkę i gimnazjum robiłem praktycznie cały rok. A jak jutro się uda to mam już kwalifikacje do nauczania w tych szkołach :lol:
kzyhu
kzyhu
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak jutro się uda to mam już kwalifikacje do nauczania w tych szkołach


to od września powrót do szkoły ? :)

Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
antyczekamnawiecej
antyczekamnawiecej
  16 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No oby bo od 2013 system emerytalny w policji się zmienia, z resztą nie tylko u nich.

generalnie nie przeszkadza mi to bo i tak oszukam system o 14 lat a mysle ze przez 14 lat to bede mial o wiele ciekawsze zajecia .....
antyczekamnawiecej
antyczekamnawiecej
  16 lipca 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: ie wiem, wątpię. Znajoma, miłośniczka kabaretów już próbowała mnie do nich przekonać, i mimo iż mamy podobne poczucie humoru, to jej się nie udało.

juz ja bym Cie przekonal .... ;>
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: generalnie nie przeszkadza mi to bo i tak oszukam system o 14 lat a mysle ze przez 14 lat to bede mial o wiele ciekawsze zajecia .....

daj Ci Boże ;]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.