WueRZet
WueRZet
  11 lipca 2012 (pierwszy post)

Sprawdzimy czy idea słuszna, oraz czy pomysł się przyjmie i spodoba :ziober2:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 lipca 2012

Jak ja nienawidzę kabaretów.

:ziober2:
Chudy
Chudy
  16 lipca 2012

najlepsze kabarety to wszystkie Stand Up , Abelard Giza - Kacper Ruciński - Tomasz Jachimek - Maciej Stuhr , jeszcze dodałbym do tego świetnego Irka Krosnego

kzyhu
kzyhu
  16 lipca 2012
Chudy
Chudy: najlepsze kabarety to wszystkie Stand Up


najlepszy stand up wszech czasów to monolog Smolenia z Opola z roku '84 , klasyka gatunku , aż dziw , że cenzura to wówczas przepuściła

Chudy
Chudy: Irka Krosnego


mój krajan :rock:

antyczekamnawiecej
antyczekamnawiecej
  16 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: W jakim mieście startowałeś ? Ostatnio widziałem taki nabór w tv pokazywali ...

krakow od poczatku roku startuje i teraz mialem dopiero multiselc a wyw zorganizowany mam za ponad miesiac moze uda sie w tym roku zalapc jeszcze ....
Chudy
Chudy: będziesz krawężnikiem?


TAK :pavarotti: przez pierwsze 3 lata ....
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 lipca 2012
LeonGrande
LeonGrande: tóry jest wasz skecz wszechczasów? macie taki ?

ciężko - ale jednak jak fan Dańca to - > http://www.youtube.com/watch?v=d3XqCGcFooE
tylko że mam w mp3 inna wersje tego - znacznie śmieszniejszą
plus inne jego skecze - o Big Bratherze , oczywiście o Mundialu , Sancho Pansa , Wizy , Opole z Audiotele i Wetchnij Hustkom - kiedyś był gigantem

do tego dochodzi Kryszak - i dla mnie tekst roku
( kaczyński na spotkaniu z Obamą - cofał się i uderzył się o klamkę plecami - krzyczy AJ Kant co na to Obama - Yes ! You Can ) :crylol:

Smoleń z jego - a tam cicho być
co teraz nawet jest nowa wersja tego też całkiem spoko

lubie łowców. B
no i wiele innych skeczów - jak napisałem ciężko tak wybrac
...Ignorance is bliss...
smencikk
smencikk
  16 lipca 2012

ja tam uwielbiam "Niebo" Neonówki.

WueRZet
WueRZet
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepszy stand up wszech czasów to monolog Smolenia z Opola z roku '84 , klasyka gatunku , aż dziw , że cenzura to wówczas przepuściła

Kabareton leciał koło północy, poza tym 84 to już pierwsze symptomy nadchodzącej pieriestrojki, więc łatwiej było :D

"Aaaaa tam cicho być..." :rock:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kabareton leciał koło północy, poza tym 84 to już pierwsze symptomy nadchodzącej pieriestrojki, więc łatwiej było :D"Aaaaa tam cicho być..."

a to widziałeś ? - > http://www.youtube.com/watch?v=07zig08iE9U
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Jak ja nienawidzę kabaretów.

Ja mam wręcz przeciwne uczucia co do tego :)

Konto usunięte
Konto usunięte: najlepszy stand up wszech czasów to monolog Smolenia z Opola z roku '84 , klasyka gatunku , aż dziw , że cenzura to wówczas przepuściła

Mam to na kompie w fajnej wersji :D

Konto usunięte
Konto usunięte: krakow od poczatku roku startuje i teraz mialem dopiero multiselc a wyw zorganizowany mam za ponad miesiac moze uda sie w tym roku zalapc jeszcze ....

No oby bo od 2013 system emerytalny w policji się zmienia, z resztą nie tylko u nich.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym 84 to już pierwsze symptomy nadchodzącej pieriestrojki, więc łatwiej było :D


no nie wiem czy takie symptomy były , przypomnij sobie np blokade informacji po Czarnobylu 2 lata później (płyn Lugola :rock: :) no ale z historykiem nie będe się wdawał w dyskusje by nie zostać zagiętym :)
kzyhu
kzyhu
  16 lipca 2012

a właśnie Michale , obroniłeś się dziś ? , już można się zwracać do Ciebie Panie Magistrze ? d83cdf7b

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  16 lipca 2012

no według mnie kabaret moralnego niepokoju w tej chwili jest najlepszy w Polsce ale łowcy.b tez daja rade (troche prymitywny humor ale fajny) :) no i jeszcze moze nowaki :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012

Nie oglądaj telewizji bo będziesz miała w głowie glizdy :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ja mam wręcz przeciwne uczucia co do tego :)


:).

Za dzieciaka rodzice mnie zabierali na różnego rodzaju kabarety, Ot.To( tak się to pisze ?), Smoleń, Daniec, Skrzynecka chyba też się przewijała wtedy. Nie wiem, może byłam za mała by mnie to wszystkio śmieszyło, wiec i mi obrzydło. Jak gdzieś, ktoś przy mnie włącza kabaret to dostaję nerwicy ;D.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Za dzieciaka rodzice mnie zabierali na różnego rodzaju kabarety, Ot.To( tak się to pisze ?), Smoleń, Daniec, Skrzynecka chyba też się przewijała wtedy. Nie wiem, może byłam za mała by mnie to wszystkio śmieszyło, wiec i mi obrzydło. Jak gdzieś, ktoś przy mnie włącza kabaret to dostaję nerwicy ;D.

Kiedyś kabaret był bardziej wyrafinowany, skupiał się w większości na teksach politycznych. Teraz beka kręcona jest ze wszystkiego przyziemnego. Nie wierzę, że jakbym Ci zapodał kilka skeczy to byś się nie uśmiała.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.