WueRZet
WueRZet
  11 lipca 2012 (pierwszy post)

Sprawdzimy czy idea słuszna, oraz czy pomysł się przyjmie i spodoba :ziober2:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze można znaleźć coś fajniejszego


:rotfl:.
A wiesz, że już myślałam kiedyś nad wydziaraniem sobie herbu Lecha Poznań ? :ninja:
Niby mi minęło, ale czasem się przez chwilę zastanawiam dalej :ziober2:.

Psyche30
Psyche30: Ja jestem u bab bardziej tolerancyjna :D A u facetów jarają mnie na szyi


No to gdzie u kobiet odpada Twoim zdaniem ?;D.
E nieee, no chyba, że idzie z barku i delikatnie się kończy w okolicach karku, to ewentualnie. Jednak ja bym wolała by mojemu facetowi nic zza kolnierzyka nie wystawało ;D.

Psyche30
Psyche30: No tak mi powiedział, ktoś inny pisał ze ze 2 koła na pewno, ale komuś niezbyt pewnemu bym się nie podłożyła bo jakby mnie spierdzielił coś to bym zabiła, więc to i kogoś pewnego trzeba mieć.


Łe no wiadomo, ze na tatuażu nie ma co oszczędzać, bo zostaje z nami do końca życia ;D.
Ja swój robiłam u Diabła w domu, jego znajomy mnie dziarał, mimo iż jestem zadowolona, to teraz bym już tak pochopnie nie postąpiła. Tylko studio i tylko polecane przez Darunię511 ( pamiętasz ją ?;D).
:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 lipca 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: No to gdzie u kobiet odpada Twoim zdaniem ?;D.


TRAGEDIA.
Poza tym raczej wymienię gdzie mi się podoba u kobiet...na plecach, bok plus biodra, udo, łydka też, stopa, ramię, podoba mi się też jak idzie z pleców, karku na ramię, nie podoba mi się na dekolcie , to co wstawiłam, nie podoba mi się tez na brzuchu.

MaqdaIena
MaqdaIena: Tylko studio i tylko polecane przez Darunię511 ( pamiętasz ją ?;D).

Tak, wiem która to, kojarzę :)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 lipca 2012
Psyche30
Psyche30: Poza tym raczej wymienię gdzie mi się podoba u kobiet...na plecach, bok plus biodra, udo, łydka też, stopa, ramię, podoba mi się też jak idzie z pleców, karku na ramię, nie podoba mi się na dekolcie , to co wstawiłam, nie podoba mi się tez na brzuchu.


Oj taaaa, tribale na lędźwiach robiły szał swego czasu. Pewnie teraz wiekszość tych dziewczyn żałuje, ze popłynęła wraz z nurtem mody :mrgreen:.
Albo odciski łapek na cyckach, i cierń na ramieniu, gdzie glowa ja się pytam ? No gdzie ?;D

O, widziałam kilka ładnych wzorów u kobiet, od stopy do biodra, z boku. Chociaż osobiście bym się na takie miejsce nie zdecydowała, trzeba myśleć o starości przecież :ziober2:.

Psyche30
Psyche30: Tak, wiem która to, kojarzę :)


Mam szczęście, że ona jest z Poznania, w razie wu wiem, że nie wyśle mnie do jakiegoś papudraka.
:ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 lipca 2012

ale piękny odcinek Z Archiwum X leci :zakochany:

...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  15 lipca 2012
RexMundi
RexMundi: ale piękny odcinek Z Archiwum X leci

ja oglądam " ostrą jazdę " po raz któryś :D
thomas893
thomas893
  15 lipca 2012

Dzisiaj będąc w Łodzi na Piotrkowskiej widziałem Camaro w biało-czerwonych barwach i z napisem "Już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata" :rotfl:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja oglądam " ostrą jazdę " po raz któryś :D

lubie :)
ja dziś widziałem Dorwać Gringo i oglądam BattleShip ale przerwałem własnie na Archiwum ( i trochę Krzyk 3 )
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012

dobrze, że wolne dopiero wstałem po wczorajszym dniu
ja pierdziele gardzę wódą :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012

Daniec dobry, Kabaret Smile też ale mają ostanio dobry skecz :
http://www.youtube.com/watch?v=06SZQWO3YEA

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  16 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Kabaret Smile też ale mają ostanio dobry skecz : http://www.youtube.com/watch?v=06SZQWO3YEA


jak na obecne polskie kabarety ten w sumie nawet jako taki poziom prezentuje

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jak na obecne polskie kabarety ten w sumie nawet jako taki poziom prezentuje

Poza Neonówka, KMN i Ani Mru Mru dla mnie następny w kolejce. Dobry mają skecz z kierowcą tira :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  16 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: KMN


no od paru lat zdecydowanie kabaret nr 1 w Polsce

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Neonówka

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ani Mru Mru


kiedyś byli zdecydowanie zabawniejsi niż obecnie
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no od paru lat zdecydowanie kabaret nr 1 w Polsce


Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś byli zdecydowanie zabawniejsi niż obecnie

Wszystko prawda.
Zobacz sobie tego kierowcę tira jak nie oglądałeś :
http://www.youtube.com/watch?v=NzgvoUNJ_0Q&feature=related

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 lipca 2012

KMN faktycznie moim zdaniem najlepszy, gdyz najwiecej tworzy nowych skeczy no i ma haryzmatycznego przywódce w postaci Roberta Górskiego, guru kabaretowy, człowiek legenda. Szkoda ze Pakosinska od nich odeszła, jej smiech niezapomniany.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 lipca 2012

Który jest wasz skecz wszechczasów? macie taki ?

mi przychodzi na mysl tylko jeden - Wizyta księdza, KMN.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.