Lartikin
Lartikin
  30 maja 2009 (pierwszy post)

1. Najlepszy pilkarz sezonu ekstraklasy.
2. Najlepszy trener.
3. Najlepsza drużyna.
4. Najgorsza drużyna sezonu.
5. Największe rozczarowanie sezonu (drużyna).

1.Manuel Arboleda - to co ten człowiek wyprawia na boisku i z jakim zaangażowaniem walczy to coś pieknego :) W niejednym meczu z obrońcy stał się napastnikiem.
2. Tarasiewicz/Ulatowski
3. Gdyby nie głupie remisy Lecha pewnie napisałbym, że to klub z Poznania był najlepszą drużyną.
Moim zdaniem Wisła bo w miare równy sezon, z wyjątkiem paru wpadek, oraz Śląsk za to, że mimo iz piłkarsko słabszy od pierwszej 5 tabeli potrafił powalczyć i pokazać, na co go stać :)
4. Arka Gdynia - Pierwsza runda dobra, o rewanżowej lepiej nic nie mówić.
5. Lech Poznan - Na poczatku kiedy grali w pucharach europejskich wydawalo sie, że w lidze nie bedą mieli sobie równych, boisko to zweryfikowało.

Górnik Zabrze - Są pieniądze, jest trener, są pilkarze niby wszystko ok, brakuje tylko wyników.

NeverMind1910
NeverMind1910
  4 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No i ŁKS drugi raz nie dostał licencji, ciekawe czy ta szopka będzie trwać dalej...


Spadł definitywnie :/.
Kurde a tak nastawiałem się na derby, a to figiel. Arka się utrzymała, Craxa gra w barażach.
19MiSka08
19MiSka08
  4 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Spadł definitywnie :/.

dziwić się czemu spadł? Tylko z drugiej strony ten PZPN to tez niezłe cyrki sobie urzadza z nas kibiców...;x
Zazii10
Zazii10
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Najlepszy pilkarz sezonu ekstraklasy.

1. Maniek! czyli Manuel Arboleda ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Najlepszy trener.

2. F. Smuda.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Najlepsza drużyna.

3.Lech Poznań -tak daleko zaszli w Europejskich Pucharach :) i wkońcu graja ładną Polską piłke. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Najgorsza drużyna sezonu.

Lechia Gdańsk. wszyscy Górnik po co na dole tabeli? a zauważcie ze grali tez dobre mecze min. z Lechem bo był remis :] potrafia grac dobre mecze..

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Największe rozczarowanie sezonu (drużyna).

Areczka Gdynia. :(
LibertaOMorte
LibertaOMorte
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Maniek! czyli Manuel Arboleda ;d

:superkupa: a to zwykły frajerzyna ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. F. Smuda.

Broń Cię Bóg od takich błędów w rozumowaniu...

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Najlepszy pilkarz sezonu ekstraklasy. 2. Najlepszy trener. 3. Najlepsza drużyna. 4. Najgorsza drużyna sezonu. 5. Największe rozczarowanie sezonu (drużyna).

1. Nie wiem.
2. Nie wiem
3. Na na szczycie tabeli :woot:
4. Te co spadły [nie przy stoliku naturalnie (czyt. nie Łks)]
5. Górnik Zabrze i jak co roku PZPN...

Odpowiedzi typu "nie wiem" usprawiedliwiam tym stwierdzeniem: "Gdyby interesowała nas piłka, zostali byśmy piłkarzami."
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.