Lartikin
Lartikin
  30 maja 2009 (pierwszy post)

1. Najlepszy pilkarz sezonu ekstraklasy.
2. Najlepszy trener.
3. Najlepsza drużyna.
4. Najgorsza drużyna sezonu.
5. Największe rozczarowanie sezonu (drużyna).

1.Manuel Arboleda - to co ten człowiek wyprawia na boisku i z jakim zaangażowaniem walczy to coś pieknego :) W niejednym meczu z obrońcy stał się napastnikiem.
2. Tarasiewicz/Ulatowski
3. Gdyby nie głupie remisy Lecha pewnie napisałbym, że to klub z Poznania był najlepszą drużyną.
Moim zdaniem Wisła bo w miare równy sezon, z wyjątkiem paru wpadek, oraz Śląsk za to, że mimo iz piłkarsko słabszy od pierwszej 5 tabeli potrafił powalczyć i pokazać, na co go stać :)
4. Arka Gdynia - Pierwsza runda dobra, o rewanżowej lepiej nic nie mówić.
5. Lech Poznan - Na poczatku kiedy grali w pucharach europejskich wydawalo sie, że w lidze nie bedą mieli sobie równych, boisko to zweryfikowało.

Górnik Zabrze - Są pieniądze, jest trener, są pilkarze niby wszystko ok, brakuje tylko wyników.

Freddie2007
Freddie2007
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie tak będzie.... jedno co mnie śmieszy....ze zgodności pomiędzy nimi nie będzie i także niepotrzebnie jest ta komisja jak i tak PZPN doskonale niby wie co robi....czyzby zatuszowanie śladów? żałosne..

PZPN robi coś byle robić pokazuje że nie jest bezużyteczna i coś działa:and:
19MiSka08
19MiSka08
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: PZPN robi coś byle robić pokazuje że nie jest bezużyteczna i coś działa

pfff...parodia na całej lini...nie ma co o tym już pisać bo nic i tak to nie zmieni w tej "wspaniałej polskiej piłce" ....a tak na powaznie tylko siąść i płakać i oczekiwać na lepsze czasy...;x :and:
NeverMind1910
NeverMind1910
  2 czerwca 2009

Fajnie spisał się nas zarząd. W piątek zostały z organizowane dwa mecze sparingowe w ramach rekompensaty za odwołany mecz z Odrą Opole ( Fani kupili już ponad 7 biletów przed niefortunna informacją o odebraniu licencji Odrze).
Pierwszy sparing odbędzie się z .. Odrą Opole a drugi z Cracovią. Po sparingach odbędzie się feta z okazji awansu do Ekstraklasy.

WueRZet
WueRZet
  3 czerwca 2009

Najgorsza 11 sezonu wg pewnego portalu.

Turina/Kotorowski - Descarga, Dziółka, Hajto, Wasiluk - Karwan, Strąk, Tito, Pitry - Arruabarrena, Zahorski.

Trudno się nie zgodzić.

NeverMind1910
NeverMind1910
  3 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hajto

Pomimo, że nie darze tego pana sympatią to nie uważam, aby zasłużył na to miano. Nie był najgorszym graczem Górnika, zaś W ŁKS radził sobie bardzo dobrze.

Ja bym jeszcze wyróżnił - Chmiesta, Beto, Wachowicza, Moskałe i Kosmalskiego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Turina/Kotorowski

Nie bardzo rozumiem.
Freddie2007
Freddie2007
  3 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Turina/Kotorowski

Przez nich nie mamy tzn.Kolejorz nie ma majstra:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Trudno się nie zgodzić.

Ja bym jeszcze Chinyame dodał:ninja:
koraspl
koraspl
  3 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bardzo rozumiem.

Tez nie rozumiem tego jak juz mialbym wybierac to dalbym Kaczmarka ze Slaska ktory bramkarzem jest slabym.Ktos moglby pomyslec o Cabaju ale on nie jest az taki slaby po prostu nalezy do tych bramkarzy ktorzy wpuszczaja smieszne bramki.Bardzo widowiskowy bramkarz interweniujacy w wielu przypadkach pod publiczke ten Cabaj.
koraspl
koraspl
  3 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przez nich nie mamy tzn.Kolejorz nie ma majstra

Pewnie najlepiej wszystko zgonic na bramkarzy ;D
19MiSka08
19MiSka08
  3 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie najlepiej wszystko zgonic na bramkarzy ;D

:tak: to samo mialam napisać :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Górnik Zabrze - Są pieniądze, jest trener, są pilkarze niby wszystko ok, brakuje tylko wyników.

a co najgorsze niektorzy nie chcą w ogóle grac już w 1 lidze tylko kto będzie chciał kupić tych niektórych ch******* piłkarzy? Napisała niektórych by nie obrazić wszystkich...niektórzy się starali przyznaje się...ale tamta połowa to normalnie ;/;/
Lartikin
Lartikin
  3 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kaczmarka ze Slaska

Ja bym jednak go bronił, nie uważam, żeby zawalił jakiś mecz a jak na swoje możliwosci (chodzi mi o umiejętności nie o możliwosci fizyczne) spisał się nie najgorzej, zostając np. bramkarzem 29 kolejki w meczu z Legią, ale może jestem za mało obiektywny.
Freddie2007
Freddie2007
  3 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie najlepiej wszystko zgonic na bramkarzy ;D


Konto usunięte
Konto usunięte: to samo mialam napisać :D

:ziober2:
No tak najłatwiej:jezyk2:
Nie no ironicznie o tych bramkarzach powiedziałem wiadomo że to cały zespół nie zdobył tytułu a nie tylko bramkarze...
koraspl
koraspl
  3 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to samo mialam napisać :D

To taka troche podworkowa filozofia.Jezeli druzyna traci bramki to zawsze wina bramkarza a kto stracil pilke w srodku pola a kto dopuscil do dosrodkowania???Strata bramki to ciag bledow calej druzyny...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym jednak go bronił, nie uważam, żeby zawalił jakiś mecz a jak na swoje możliwosci (chodzi mi o umiejętności nie o możliwosci fizyczne) spisał się nie najgorzej, zostając np. bramkarzem 29 kolejki w meczu z Legią, ale może jestem za mało obiektywny.

Wydaje mi sie ze nie jest to bramkarz z ktorym Slask wiazalby swoja przyszlosc.Gdyby byli z niego zadowoleni to nie chcieliby sciagnac Kelemana z Numancii .
19MiSka08
19MiSka08
  3 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak najłatwiej Nie no ironicznie o tych bramkarzach powiedziałem wiadomo że to cały zespół nie zdobył tytułu a nie tylko bramkarze...

właśnie....;)))


Konto usunięte
Konto usunięte: To taka troche podworkowa filozofia.Jezeli druzyna traci bramki to zawsze wina bramkarza a kto stracil pilke w srodku pola a kto dopuscil do dosrodkowania???Strata bramki to ciag bledow calej druzyny...

a jeżeli pomocnik źle podał to wina pomocnika...dokładnie podwórkowa :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Największe rozczarowanie sezonu (drużyna).

Górnik Zabrze :((( :smutny: nie przeboleje tego
Lartikin
Lartikin
  3 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi sie ze nie jest to bramkarz z ktorym Slask wiazalby swoja przyszlosc.

Przeciez ja nigdzie nie napisałem, ze jest inaczej. Jest jasne, że Kaczmarek grał bo tylko on grać mógł, Banaszyński był lewy, o Olszewskim już nie wspomne (kto widział bramki z Kmitą Zabierzów z zeszłego roku wie, o co mi chodzi).
wooyteek
wooyteek
  4 czerwca 2009

No i ŁKS drugi raz nie dostał licencji, ciekawe czy ta szopka będzie trwać dalej...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.