Freddie2007
Freddie2007
  28 maja 2009 (pierwszy post)

W sobotę 30 maja o godz.17 zostanie rozegrana ostatnia 30 kolejka naszej kochanej Ekstraklasy:

Arka Gdynia-Odra Wodzisław
Górnik Zabrze-Polonia Warszawa
Jagiellonia Białystok-GKS Bełchatów
Lech Poznań-Cracovia Kraków
Legia Warszawa-Ruch Chorzów
ŁKS Łódź-Polonia Bytom
Piast Gliwice-Lechia Gdańsk
Wisła Kraków-Śląsk Wrocław

Q: Które spotkanie zapowiada się najciekawiej?
Q: Gdzie będzie najmniej emocji?
Q: Czy Śląsk może sprawić sensacje w Krakowie i pomóc Lechowi w zdobyciu tytułu?
Q: Kto zagra w LE? Polonia czy GKS?
Q: Kto spadnie z ligi?

boleslawianin
boleslawianin
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na dzień dzisiejszy z Wisły odchodzi Baszczyński, Zieńczuk i Dawidowski. I Niedzielan?

Jezeli faktycznie tak bedzie a nie przyjdzie nikt znaczacy to moze skonczyc sie kompromitacja w el. LM....
kurcze Wisla zawsze miala pecha ze trafiala na wielkich czytaj : Real Barca Inter
wkoncu w tym roku nie bedzie tego problemu
no ale pamietamy Panatinaikos... pewny juz awans :and: oraz Anderlecht....
a takiego pokroju zespoly powalcza z Biala Gwiazda w IV rundzie
Freddie2007
Freddie2007
  30 maja 2009

Gorzej być nie może, Lech dopiero 3 , a Górnik spada buuu:smutny:

boleslawianin
boleslawianin
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gorzej być nie może, Lech dopiero 3 , a Górnik spada buuu

Spaprał sprawe Lech na wlasne zyczenie....

coz taki sport
NeverMind1910
NeverMind1910
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To prawda zapomnialem napisac o tym :) ze Polonia zagra w el. Ligie Europejskiej :) hmmm odpadnie szybko

Na razie wzmocnienia nie wprowadzają w obłęd. Chałbiński i jakiś ogórek z Brazylii :and:. W Polonii pomimo zwolnieniu dwóch trenerów.. Sezon udany.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nowak moglby zastapic ewentualna luke po Lewym w Lechu

Myślę, że Lewandowski sezon jeszcze pogra w Lechu.

Konto usunięte
Konto usunięte: i dobrze Belchatow to tez taki dziwny klubik : P

Pewnie, że tak. Zwłaszcza, że Widzew poluje na kilku piłkarzy Bełchatowa
Freddie2007
Freddie2007
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Spaprał sprawe Lech na wlasne zyczenie.... coz taki sport

No tak ile można remisować u siebie, tyle straconych głupio punktów:and:
boleslawianin
boleslawianin
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na razie wzmocnienia nie wprowadzają w obłęd. Chałbiński i jakiś ogórek z Brazylii . W Polonii pomimo zwolnieniu dwóch trenerów.. Sezon udany.

Najzabawniejsze a zarazem najbardziej kuriozalne zwolnienie trenera w tym sezonie - wygrywa pan Wojciechowski !!! : )
kiedy nie wiadomo czemu usuwa Bobo Kaczmarka :pup:

:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że Lewandowski sezon jeszcze pogra w Lechu.

Bo i powinien, ma jeszcze czas ...
i przyda sie Lechowi w walce o Lige Europejska
swoja droga nie mam pojecia jak do tej nowej ligi beda wygladaly eliminacje
podobno bedzie trudniej niz w el... LM

Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie, że tak. Zwłaszcza, że Widzew poluje na kilku piłkarzy Bełchatowa

Hehehe daleko nie beda mieli zeby sie przeprowadzac:mrgreen:
rzut kamieniem

Konto usunięte
Konto usunięte: No tak ile można remisować u siebie, tyle straconych głupio punktów

Dali mega plame, tyle pkt potracili z zespolami dola tabeli
NeverMind1910
NeverMind1910
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jezeli faktycznie tak bedzie a nie przyjdzie nikt znaczacy to moze skonczyc sie kompromitacja w el. LM....

Powinni wydać przynajmniej z milion euro na transfery. Wiem, że Widzew wyda więcej :and: . Jeżeli Wisła nie zagra w LM pewnie odejdzie Brożek Paweł.

Konto usunięte
Konto usunięte: Freddie2007: Gorzej być nie może, Lech dopiero 3 , a Górnik spada buuu Spaprał sprawe Lech na wlasne zyczenie.... coz taki sport

Dokładnie. Prawie przegrali z Pasami :and: . Tak nierówno drużyna nie zasłużyła na mistrzostwo. Ja liczyłem na Lecha..
Na dzień dzisiejszy odchodzi Smuda. A Rengifo, Stilic mogą odejść.

Konto usunięte
Konto usunięte: Najzabawniejsze a zarazem najbardziej kuriozalne zwolnienie trenera w tym sezonie - wygrywa pan Wojciechowski !!! : ) kiedy nie wiadomo czemu usuwa Bobo Kaczmarka :pup:

3 mecze, 7 punktów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Hehehe daleko nie beda mieli zeby sie przeprowadzac rzut kamieniem

Tym bardziej, że Janas już trenował tych piłkarzy. Ba wypromował Gola.

Wieszczu, Ełkaesiak znowu psioczył na Widzew :and: . Nie mogę na niego patrzeć, przypomina mi się jedna przyśpiewka.
boleslawianin
boleslawianin
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Powinni wydać przynajmniej z milion euro na transfery. Wiem, że Widzew wyda więcej . Jeżeli Wisła nie zagra w LM pewnie odejdzie Brożek Paweł.

A do kiedy trwa okno transferowe ? bedzie jeszcze mial czas by odejsc ?
bo troche sie nie orientuje w tych terminach....

Przy jakims mega szczesciu w losowaniu czytaj Maccabi Tel Aviv w 4rundzie moze z boleeeem wielkim po dorgrywce i karnych udaloby sie przejsc:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na dzień dzisiejszy odchodzi Smuda. A Rengifo, Stilic mogą odejść.

Zapewne na ich miejsce kogos sprowadzą, szkoda Renifera ....

Konto usunięte
Konto usunięte: 3 mecze, 7 punktów.

;)
Ciekawe co sie nie spodobalo panu prezesowi...
a jak ja sobie przypominal to byly 4 mecze i 10 pkt :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tym bardziej, że Janas już trenował tych piłkarzy. Ba wypromował Gola.

Kiedy przychodzil Janas do Widzewa robilem wielkie oczy
Czemu ? bo przeciez za poprzedniego trenera grali Widzewiacy bardzo dobrze, byli po rundzie jesiennej liderami 1 ligi :wtf:
zdziwila mnie ta nominacja :) przyznaje

Konto usunięte
Konto usunięte: Gola.

Swoja droga czy mozna miec bardziej pilkarskie nazwisko ? : D
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  30 maja 2009

Lech całą końcówkę sezonu grał niepewnie kilkukrotnie ratując remis czy zwycięstwo w ostatnich minutach... Sprawiedliwości stało się zadość :D

NeverMind1910
NeverMind1910
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A do kiedy trwa okno transferowe ? bedzie jeszcze mial czas by odejsc ? bo troche sie nie orientuje w tych terminach....

31 sierpnia. Eliminacje trwają wcześniej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zapewne na ich miejsce kogos sprowadzą, szkoda Renifera ....

Mogą, ale nie muszą. Z pewnością działacze Lecha mają już propozycje na transfery.
Teraz należy czekać na informacje, czy Zieliński zostanie trenerem Lecha.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe co sie nie spodobalo panu prezesowi... a jak ja sobie przypominal to byly 4 mecze i 10 pkt

Możliwe, nie pamiętam. Mógł się nie podobać remis, chyba z Craxą :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy przychodzil Janas do Widzewa robilem wielkie oczy Czemu ? bo przeciez za poprzedniego trenera grali Widzewiacy bardzo dobrze, byli po rundzie jesiennej liderami 1 ligi zdziwila mnie ta nominacja :) przyznaje

Tym bardziej Janas byłby wygwizdany kiedy nie awansowałby. Janas ma większą charyzmę od Fornalika. Zespół gra odrobinę lepiej. Moim zdaniem to dobra zmiana trenera. A Fornalik? Został trenerem Ruchu i go utrzymał w Ekstraklasie. Swoje zadanie wykonał. Duża jego zasługa w awansie Widzewa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Swoja droga czy mozna miec bardziej pilkarskie nazwisko ? : D

Hat-trick :ninja:
boleslawianin
boleslawianin
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz należy czekać na informacje, czy Zieliński zostanie trenerem Lecha.

Kibice Lecha sa bardzo sceptycznie nastawieni do tej postaci
albo i moze pesymistycznie wrecz

Konto usunięte
Konto usunięte: Tym bardziej Janas byłby wygwizdany kiedy nie awansowałby. Janas ma większą charyzmę od Fornalika. Zespół gra odrobinę lepiej. Moim zdaniem to dobra zmiana trenera. A Fornalik? Został trenerem Ruchu i go utrzymał w Ekstraklasie. Swoje zadanie wykonał. Duża jego zasługa w awansie Widzewa.

Teraz bedzie mial szanse wykazac sie w ekstraklasie

Konto usunięte
Konto usunięte: Hat-trick

Ma ktos takie nazwisko ? :ziober2:
NeverMind1910
NeverMind1910
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ma ktos takie nazwisko ?

Bogdan Hatrik. Świt Staroźreby :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Kibice Lecha sa bardzo sceptycznie nastawieni do tej postaci albo i moze pesymistycznie wrecz

Nie dziwie się. Jednak nie widzę zbyt wielu kandydatów. Lepszy Zieliński od Kaczmarka, Stawowego czy Michniewicza.
Chyba najlepszym kandydatem byłby Ulatowski.

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz bedzie mial szanse wykazac sie w ekstraklasie

Zobaczymy.. Z pewnością będą wzmocnienia. W następnym sezonie Widzew będzie grał o środek tabeli a w następnym sezonie walka o Puchary.
Przymiarki transferowe są ciekawe.
Sikora, Kiełb, Cetnarski, Gol, Grzelak Rafał, Nakoulma. A może jakiś ciekawy transfer zagraniczny?
Okaże się.
boleslawianin
boleslawianin
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bogdan Hatrik. Świt Staroźreby :P

:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dziwie się. Jednak nie widzę zbyt wielu kandydatów. Lepszy Zieliński od Kaczmarka, Stawowego czy Michniewicza. Chyba najlepszym kandydatem byłby Ulatowski.

A moze Heniu Kasperczak w Poznaniu by sobie poradzil ?
bo nie mozna oceniac go przez pryzmat Gornika...
swoja droga czy w ogóle ktos by teraz Henia chcial zwlaszcza poznaniacy...
watpilwe

Konto usunięte
Konto usunięte: W następnym sezonie Widzew będzie grał o środek tabeli a w następnym sezonie walka o Puchary.

Wazne ze maja optymistyczny tok myslenia:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przymiarki transferowe są ciekawe. Sikora, Kiełb, Cetnarski, Gol, Grzelak Rafał, Nakoulma.

Jak pozyskaja 2 chociaz z tych co podales to bedzie sukces :woot:
seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
seweryn1908
  30 maja 2009

No i ładnie wygraliśmy 2-0 z Polonia Bytom i sportowo utrzymaliśmy się w Ekstraklasie
pozdro 1908

NeverMind1910
NeverMind1910
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A moze Heniu Kasperczak w Poznaniu by sobie poradzil ? bo nie mozna oceniac go przez pryzmat Gornika... swoja droga czy w ogóle ktos by teraz Henia chcial zwlaszcza poznaniacy... watpilwe

Heniu Kasperczak? Trudno powiedzieć. Myślę, że lepszy Henryk od Jacusia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wazne ze maja optymistyczny tok myslenia

Bogaty sponsor, świetni kibice, dobra atmosfera, budowa nowego stadionu, pewny awans. Mamy w końcu dobrą atmosferę do budowania silnego zespołu. Pieniądze na transfery będą spore.
Dzisiaj, żałuję, że mnie nie było. W Płocku 3500 gości w tym 2000 naszych. Ostatni kwadrans bez kibiców gospodarzy ze względu na protest.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak pozyskaja 2 chociaz z tych co podales to bedzie sukces

Nie sądzę. Przyjdzie dwóch piłkarzy na boki obrony, skrzydłowy bądź dwóch, napastnik oraz w razie odejścia Kuklisa środkowy pomocnik. Jak napisałem fundusze są spore.

Już dzisiaj tacy piłkarze jak Robak, Bieniuk, Ukah, Mielcarz, Panka prezentują bardzo dobry poziom. Nie wiele gorsi są Lisowski Budka i Grzeszczyk.

seweryn1908
seweryn1908: Wielki widzew to ściema kupowane mecze i zła data założenia

Napinacz Hools. A Panie Rodowity usuniecie grzyba z szatni? Bo licencji na grę nie będzie. A w następnym sezonie Rodowici grają w Bełchatowie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.