Freddie2007
Freddie2007
  28 maja 2009 (pierwszy post)

W sobotę 30 maja o godz.17 zostanie rozegrana ostatnia 30 kolejka naszej kochanej Ekstraklasy:

Arka Gdynia-Odra Wodzisław
Górnik Zabrze-Polonia Warszawa
Jagiellonia Białystok-GKS Bełchatów
Lech Poznań-Cracovia Kraków
Legia Warszawa-Ruch Chorzów
ŁKS Łódź-Polonia Bytom
Piast Gliwice-Lechia Gdańsk
Wisła Kraków-Śląsk Wrocław

Q: Które spotkanie zapowiada się najciekawiej?
Q: Gdzie będzie najmniej emocji?
Q: Czy Śląsk może sprawić sensacje w Krakowie i pomóc Lechowi w zdobyciu tytułu?
Q: Kto zagra w LE? Polonia czy GKS?
Q: Kto spadnie z ligi?

eciekeciek
eciekeciek
  30 maja 2009

Kurde, w przyszłym sezonie znów będą tylko jedne prawdziwe derby, albo Łodzi albo Krakowa.

NeverMind1910
NeverMind1910
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak Arka sie utrzyma, a Craxa w barazach wiec pewnie i tu i tu trzymaja kciuki by ŁKS wyrzucili...


Problem w tym, że ŁKS w chwili ponownego rozpatrzenia odwołania zapewnił sobie udział w Ekstraklasie. Jedno jest pewne.. Kluby będą niepewne do 8 czerwca.

Na dzień dzisiejszy możemy pożegnać Górnik. Głupio się stało..
boleslawianin
boleslawianin
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: . Wielka wyprzedaż obu klubów?

No wlasnie, najbardziej mnie ciekawi co stanie sie z Gornikiem

przyszedl wielki inwestor "dosc niedawno" jakim jest firma Allianz i taka mega wpadka...

tyle kasy wydanej na nowych pilkarzy... no coz :) na nowo beda musieli budowac ale mysle ze wroca niedlugo... Allianz sie nie wycofa :) Kasperczak nie wiem czy zostanie, watpilwe, bo tak naprawde nic ciekawego z Gornikiem nie uczynil ? tak... no zobaczymy jak to sie potoczy

Konto usunięte
Konto usunięte: . Pobeskidzie zagra w następnym spotkaniu ze Zniczem, zaś Korona z Dolcanem. Wygrana Podbeskidzia da im okazje do barażu. Inny rezultat i wygrana Korony z Dolcanem daje baraż Koronie.

Stawiam jednak na Podbeskidzie :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tejkszur miał niezłego farta. Dwa trafienia pod koniec spotkania.

WOLAŁBYM ŻEBY POLAK BYŁ KRÓLEM STRZELCÓW..... :ninja:
OlsenDarek
OlsenDarek
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: WOLAŁBYM ŻEBY POLAK BYŁ KRÓLEM STRZELCÓW.....

No to jest przecież Brożek, bo mają po 19 goli.
boleslawianin
boleslawianin
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to jest przecież Brożek, bo mają po 19 goli.

Chodzilo mi ze samodzielnym :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kluby będą niepewne do 8 czerwca.

No tak, na dzien dzisiejszy wiemy ze na pewno Górnika nie bedzie w nastepnym sezonie ekstraklasy...
NeverMind1910
NeverMind1910
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No wlasnie, najbardziej mnie ciekawi co stanie sie z Gornikiem przyszedl wielki inwestor "dosc niedawno" jakim jest firma Allianz i taka mega wpadka...


Nie dadzą rady bez wpływów telewizyjnych jak i Ekstraklasy aby utrzymać takie gaże. Mają w końcu piłkarzy doświadczonych. Odejdzie też trener.
Ja sam w Widzewie widziałbym Banasia, Bonina i Przybylskiego. Łakomym kąskiem jest też Szczot, Pazdan, Danch, Kołodziej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Stawiam jednak na Podbeskidzie

Przy wygranej grają baraż. Ale grają mecz ze Zniczem. Jeżeli wygra Znicz, a nowa powinie się Koronie to i oni mogą zagrać w barażu.. Wszystko w rękach Podbeskidzian.
OlsenDarek
OlsenDarek
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzilo mi ze samodzielnym

Wiedziałem o tym:) Ale myślę, że obaj zasłużyli na tytuł chociaż Brożek jest dużo lepszym napastnikiem i bardziej kompletnym. Jedynie ma gorsze warunki fizyczne.
OlsenDarek
OlsenDarek
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko w rękach Podbeskidzian.

W sumie lubię jak nowe drużyny pojawiają się w lidze, bo mogą wnieść trochę świeżości i zawsze to jakaś nowość, ale jednak chyba lepiej dla ligi byłoby jakby Korona awansowała. Jeśli oczywiście wygra baraż.
boleslawianin
boleslawianin
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dadzą rady bez wpływów telewizyjnych jak i Ekstraklasy aby utrzymać takie gaże. Mają w końcu piłkarzy doświadczonych. Odejdzie też trener.

Paradoksalnie moze im to pomoc : )

Konto usunięte
Konto usunięte: Banasia, Bonina i Przybylskiego. Łakomym kąskiem jest też Szczot, Pazdan, Danch, Kołodziej.

O Banasie to bedzie sie jeszcze ubiegac Wisla... albo Legia

A z 2 grupy najwieksze na mnie wrazenie robi Szczot

Konto usunięte
Konto usunięte: Przy wygranej grają baraż. Ale grają mecz ze Zniczem. Jeżeli wygra Znicz, a nowa powinie się Koronie to i oni mogą zagrać w barażu.. Wszystko w rękach Podbeskidzian.

Wszystko tylko nie Znicz, kolejna Odra Wodzislaw w ekstraklasie by byla....
oni w ogole pewnie nie maja stadionu by spelnic wymogi licencyjne
NeverMind1910
NeverMind1910
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko tylko nie Znicz, kolejna Odra Wodzislaw w ekstraklasie by byla.... oni w ogole pewnie nie maja stadionu by spelnic wymogi licencyjne

Dokładnie. Jednak nie daje im szans na awans. Pytaniem jest Podbeskidzie, czy Korona. Większej różnicy w obu klubach nie widzę. Jeżeli Korona nie zagra w Ekstraklasie to kontrakty kończą się Hernaniemu i Bednarkowi. Inne kluby interesują się Sobolewski, Kiełbem i Zganiaczem.

Mam nadzieję, że Kiełb trafi do Widzewa.
OlsenDarek
OlsenDarek
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: O Banasie to bedzie sie jeszcze ubiegac Wisla... albo Legia

Z tym się zgadzam. Nie dość, że dobry w obronie to jeszcze groźny pod bramką przeciwnika.

Konto usunięte
Konto usunięte: A z 2 grupy największe na mnie wrazenie robi Szczot

Moim zdaniem on najlepiej grał jeszcze w ŁKSie później w Jadze i teraz w Górniku już gorzej.
NeverMind1910
NeverMind1910
  30 maja 2009

Oho.. Jednak Polonia w 89 minucie zapewniła sobie Puchary.
A to może znacznie zaszkodzić Gieksie. Dlaczego? PGE nie wyłoży pieniędzy na wzmocnienia, znacznie ukróci finansowanie klubu, co wcześniej zapowiadali. Z klubu mogą odejść zawodnicy których obserwują inne kluby : Nowak ( Legia, Lech ), Cetnarski ( Widzew, Lech ) oraz Gol ( Widzew)

Spore zamieszanie będziemy mieć nawet po zakończeniu sezonu ligowego :)

boleslawianin
boleslawianin
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie. Jednak nie daje im szans na awans. Pytaniem jest Podbeskidzie, czy Korona. Większej różnicy w obu klubach nie widzę. Jeżeli Korona nie zagra w Ekstraklasie to kontrakty kończą się Hernaniemu i Bednarkowi. Inne kluby interesują się Sobolewski, Kiełbem i Zganiaczem. Mam nadzieję, że Kiełb trafi do Widzewa.


No teraz sie zaczna ruchy transferowe po spadku Gornika... czy tez nie wywalczeniu awansu przez Korone....

a cos Wisla musi sie wzmocnic jak chce wkoncu zagrac wLM
choc eliminacje nie beda juz tak trudne :)
jak ostatnio sobie patrzylem na potencjalnych rywali - kazdy w zasiegu REALNYM zasiegu

Konto usunięte
Konto usunięte: Z tym się zgadzam. Nie dość, że dobry w obronie to jeszcze groźny pod bramką przeciwnika.

Uwazam ze koniecznie powinien odejsc z Gornika, przeciez on nie moze grac w 1 lidze :and:

za dobry jest :)
co do Szczota, w Slasku wymiatal pozniej w ŁKS-ie a faktycznie w Jadze troche przygasl...
boleslawianin
boleslawianin
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oho.. Jednak Polonia w 89 minucie zapewniła sobie Puchary.

To prawda zapomnialem napisac o tym :)
ze Polonia zagra w el. Ligie Europejskiej :)

hmmm odpadnie szybko

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego? PGE nie wyłoży pieniędzy na wzmocnienia, znacznie ukróci finansowanie klubu, co wcześniej zapowiadali. Z klubu mogą odejść zawodnicy których obserwują inne kluby : Nowak ( Legia, Lech ), Cetnarski ( Widzew, Lech ) oraz Gol ( Widzew)

To prawda nie wywalczenie miejsca pucharowego oznacza najprawdopodobniej odejscie najlepszych .... i dobrze Belchatow to tez taki dziwny klubik : P

Nowak moglby zastapic ewentualna luke po Lewym w Lechu
NeverMind1910
NeverMind1910
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a cos Wisla musi sie wzmocnic jak chce wkoncu zagrac wLM choc eliminacje nie beda juz tak trudne :)

Wątpię, aby Cupiał wyłożył większą gotówkę na transfery.. Zatrudni piłkarzy z kartą na ręku. A czy to dobra metoda? Przykład Marcelo pokazuje, że tak. Jednak Beto już piłkarzem wielkim nie jest, pomimo tego, że grał na Copacabanie w Beach Soccera z Robinho :and:
Na dzień dzisiejszy z Wisły odchodzi Baszczyński, Zieńczuk i Dawidowski. I Niedzielan?
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem on najlepiej grał jeszcze w ŁKSie później w Jadze i teraz w Górniku już gorzej.

W Jagiellonii grał najlepiej. Nie odmienia się ŁKS :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.