NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 czerwca 2012 (pierwszy post)

Po niespełna trzech miesiącach przerwy na ring powraca najlepszy polski bokser - Tomasz Adamek. Tym razem przeciwnikiem Polaka będzie Amerykanin Eddie Chambers. Gala boksu zawodowego odbędzie się w Prudential Center w Newark. Dla obu sportowców najbliższa walka to jeden z na drodze do pasa mistrzowskiego.



Polak ma na koncie 47 walk na zawodowych ringach.
Po stronie zwycięstw widnieje liczba 45, po stronie porażek - 2. Tyle samo przegranych ma na koncie o siedem lat młodszy od "Górala" Chambers. Amerykanin w swojej karierze, w której stoczył 38 pojedynków (36 zwycięstw), uległ tylko Ukraińcowi Władymirowi Kliczce, a także Rosjaninowi Aleksandrowi Powietkinowi.

Transmisja od godziny 3:00 na antenie telewizji Polsat, Polsat HD, Polsat Sport i Polsat Sport HD. Godzinę wcześniej, na antenie Polsatu Sport, rozpocznie się godzinne studio przed walką.

Jak typujecie?:box:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Szpilki nikt nie ogląda ?

Miałem nie oglądać, ale patrzę jednak.
McCline wcale nie taki słaby jak na swój wiek.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2012

No już runda 5 czyli najdłuższa walka jak do tej pory Szpilki, do tego ma rozciętą powiekę bo dostał z bani :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  30 czerwca 2012

I nudna ta walka :ziew:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2012

Nie no Szpilka gdzie do Adamka, zaraz 9 runda a tu ledwo ledwo.
Wzrok na buciki bo 300 rund przewagi w karierze McCline'a robi robotę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2012

Słabego trenera ma Szpilka, zamiast taktycznie rozwalić dziadka ten każe mu iść na cepową wymianę a przecież oldboyowi tylko o to chodzi, żeby trafić jedynym rwącym powietrze.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 lipca 2012
Ale jestem wkuviony!!

Głażewski został okradziony ze zwycięstwa nie dlatego, że był gorszy w ringu - wszystko przez to yebane PPV !!

Ostatecznie nie wykupiłem, bo wg mnie za drogo - chociaż przez ten system w końcu bokserzy dostaliby kasę, na którą zasługują nie jak kopacze z III ligi.

Jednak po tym jak nie mógł boksować Kostecki ostatecznie zrezygnowałem, bo układ był prosty. Wczoraj było widać, że ewentualna wygrana "Głaza" nie leży w interesie promotora Andrzeja Wasilewskiego, bo przecież to Krzysiek miał w planach "rewanż" za Głażewskiego i pomszczenie kolegi. Dlatego oglądając pojedynek obawiałem się werdyktu i liczyłem na nokaut.

Ale to co wydarzyło się w 6 rundzie przejdzie do historii, wpada do narożnika Głażewskiego jego promotor i krzyczy : "Pamiętaj, że nie dadzą ci wygrać na punkty. Pamiętaj, na punkty nie wygrasz!

No i stało się, koniec pojedynku i w moim odczuciu zwycięstwo naszego zawodnika. A tu ....
Wiadomo przecież, że nikt w naszym kraju nie zapłaci w systemie PPV za walkę Włodarczyka z Głażewskim. W interesie pana Wasilewskiego bardziej była wygrana Roya i dlatego właśnie Paweł został "przekręcony" na własnym terenie. Wydymany w kakao w Polsce!!

I to wszystko przez to PPV. Na plus tego systemu uznam fakt, że widać różnicę bo jak masz zapłacić za oglądanie gali boksu to już nie wpadnie taki ogórek dla Szpilki i ten walnie go w 1 rundzie tylko bokser, który się przeciwstawi.
Dlatego PPV może wyjść tej dyscyplinie na dobre. Pod warunkiem jednak, że wynik walki nie będzie znany z góry, a wszystko będzie przejrzyste i... uczciwe.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  1 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wydymany w kakao w Polsce!!

Mnie to nie dziwi, to jest Polska właśnie. A jak pojedziesz zagranicę pracować na przykład to kogo się możesz obawiać najbardziej, że Cię wydyma? Polaków :tak:

Artur Szpilka ma pękniętą szczękę w 2 miejscach.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kzyhu
kzyhu
  1 lipca 2012

Nuti skąd skopiowałeś ten komentarz ? :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 lipca 2012
Enkido
Enkido: Mnie to nie dziwi, to jest Polska właśnie. A jak pojedziesz zagranicę pracować na przykład to kogo się możesz obawiać najbardziej, że Cię wydyma? Polaków

Znowu idzie o kasę.
Teraz mam nadzieję, że jak dojdzie do walki Kostecki - RJJ to ten drugi dostanie KO w 2 rundzie.

Enkido
Enkido: Artur Szpilka ma pękniętą szczękę w 2 miejscach.

To przez ten cios w 6 rundzie, mało brakowało a by padł jak długi. Więcej musi się skupiać na walce bo teraz nie wiem czy zlekceważył, czy po prostu taki słaby.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nuti skąd skopiowałeś ten komentarz ? :)

Tata mi dyktował :ziober2:

:rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  1 lipca 2012

powinni ludziom oddać pieniądze za PPV , walka ustawiona prawie tak jak ostatnia PacMana

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 lipca 2012

Będzie rewanż Mannego z Bradleyem, do tego także Floyd Jr daje szanse rewanżu Cotto cały czas unikając PacMana.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 lipca 2012

Szpilka 6 tygodni je przez słomkę :ziober2:

Strach się bać gdyby wystartował z kimś z pierwszej 10

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  4 lipca 2012

No to na 90% Adamek będzie walczyć z Toneyem:lol:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No to na 90% Adamek będzie walczyć z Toneyem

Papiery do podpisania już są w drodze. Cóż taki zawodnik, od dawna nie walczył do tego próbował swoich sił w MMA. Bardziej komik niż bokser. Co ciekawe nigdy nie został jeszcze znokautowany.
Mistrz ciętej riposty, na każdej konferencji przed walką ostro nadaje, potrafi na przykład nazwać braci Kliczko „Bitsch-ko" a Davida Haye'a – gejem. O Sosnowskim mówił także, że go w ogóle nie zna, słyszał tylko że dostał wpiedol od siostry Kliczki :ninja:
No zobaczymy pewnie Tomka nie sprowokuje za to dostanie 1 KO w karierze :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.