NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 czerwca 2012 (pierwszy post)

Po niespełna trzech miesiącach przerwy na ring powraca najlepszy polski bokser - Tomasz Adamek. Tym razem przeciwnikiem Polaka będzie Amerykanin Eddie Chambers. Gala boksu zawodowego odbędzie się w Prudential Center w Newark. Dla obu sportowców najbliższa walka to jeden z na drodze do pasa mistrzowskiego.



Polak ma na koncie 47 walk na zawodowych ringach.
Po stronie zwycięstw widnieje liczba 45, po stronie porażek - 2. Tyle samo przegranych ma na koncie o siedem lat młodszy od "Górala" Chambers. Amerykanin w swojej karierze, w której stoczył 38 pojedynków (36 zwycięstw), uległ tylko Ukraińcowi Władymirowi Kliczce, a także Rosjaninowi Aleksandrowi Powietkinowi.

Transmisja od godziny 3:00 na antenie telewizji Polsat, Polsat HD, Polsat Sport i Polsat Sport HD. Godzinę wcześniej, na antenie Polsatu Sport, rozpocznie się godzinne studio przed walką.

Jak typujecie?:box:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

PanPjekua
PanPjekua
  16 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a Roy go chyba z tego co pamiętam w 3 rundzie zniszczył, ale mogę si mylić

Tego nie czaję? Chodzi Ci o Jonesa Jr? Przecież walki nie było.
PanPjekua
PanPjekua
  16 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, że Roy walczy z Kosteckim, chcoiaż wierzę, że go nie przekupili i usadzi na dechy Kosteckiego.

Tym bardziej, że na kolejny pas poluje.

Mi szkoda Pacmana:(.
kuba92762
kuba92762
  16 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tego nie czaję? Chodzi Ci o Jonesa Jr? Przecież walki nie było.

Wielkim fanem Roya jestem, a pomieszałem nazwiska:wstyd:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tym bardziej, że na kolejny pas poluje.

No drewnianego Diablo mógłby rozłożyć, przecież to leszcz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mi szkoda Pacmana:(.

Ja żałowałem, że nie postawiłem tego, bo dzień wcześniej opowiadałem mamie, że tak będzie.
Szopka Aruma, 2 razy kasę ściągnąć za walkę.Przecież Pacman 10 rund wygrał.
Też próbowanie ze słabego Bradleya robić przyszłego, wielkiego mistrza jest chore.Przecież on ośmieszony został:)
PanPjekua
PanPjekua
  16 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wielkim fanem Roya jestem, a pomieszałem nazwiska:wstyd:

Zdarza się.

Konto usunięte
Konto usunięte: No drewnianego Diablo mógłby rozłożyć, przecież to leszcz.

Ja bym położył:pavarotti:.

Tylko ja wyższa waga:mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja żałowałem, że nie postawiłem tego, bo dzień wcześniej opowiadałem mamie, że tak będzie. Szopka Aruma, 2 razy kasę ściągnąć za walkę.Przecież Pacman 10 rund wygrał. Też próbowanie ze słabego Bradleya robić przyszłego, wielkiego mistrza jest chore.Przecież on ośmieszony został:)

Wszyscy wielcy mnie ostatnio zawodzą.
kuba92762
kuba92762
  16 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym położył. Tylko ja wyższa waga.

No z moją dietą teraz pewnie na junior ciężką już się łapię:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Wszyscy wielcy mnie ostatnio zawodzą.

Ja myślę nad zrezygnowaniem z oglądania boksu po takich wałach jak Pacquiao-Bradley czy Huck-Afolabi, ale całe życie się ogląda i ciągnie do tych walk i wierzy, że zwycięży sport, a nie biznes...
PanPjekua
PanPjekua
  16 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No z moją dietą teraz pewnie na junior ciężką już się łapię:D

Mając 105 kg mogę iść na ciężką:tak:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja myślę nad zrezygnowaniem z oglądania boksu po takich wałach jak Pacquiao-Bradley czy Huck-Afolabi, ale całe życie się ogląda i ciągnie do tych walk i wierzy, że zwycięży sport, a nie biznes...

W całej historii często nie wygrywał sport, nie tylko w tych czasach.
ogarniamtemat
Posty: 347 (po ~145 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
ogarniamtemat
  16 czerwca 2012

Adamek pokonalby Wacha bo Wach jest zdecydowanie wolniejszy do tego strasznie przewidywalny. Z calym szacunkiem dla Wacha.

?

kzyhu
kzyhu
  17 czerwca 2012

nudy na pudy ta walka :ziew:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 czerwca 2012

Z tego co czytam walka szału nie zrobiła, ale ważne zwycięstwo Górala.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 czerwca 2012

jakaś tam kolejna klasyfikacja :

Konto usunięte
Konto usunięte: Tomasz Adamek awansował na trzecie miejsce komputerowego rankingu wagi ciężkiej prowadzonego przez popularny bokserski portal statystyczny Boxrec.com. Dzięki sobotniej wygranej nad Eddiem Chambersem Polak przesunął się o trzy pozycje do góry. Tomasz Adamek - Eddie Chambers"Górala" wyprzedzają jedynie bracia Kliczko, którzy posiadają wszystkie mistrzowskie pasy "królewskiej" dywizji. Za plecami Adamka znajdują się kolejno Aleksander Powietkin, Kubrat Pulew oraz David Haye. Inni Polacy w rankingu Boxrec: 22. Mariusz Wach, 38. Andrzej Wawrzyk, 40. Albert Sosnowski, 48. Artur Szpilka.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 czerwca 2012

Kolejna walka Adamka już 8 września w Prudential Center w Newark. Co ciekawe, przeciwnik jeszcze nieznany niby ma być z górnej pułki a już wiadomo, że transmisja do Polski w systemie PPV.

Fuck !

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 czerwca 2012

jeszcze Adamek i zza Oceanu to rozumiem, ale żeby Szpilka, McCline, RJJ i w Polsce 3 dychy PPV :crylol:

oby nikt tego nie wykupił, ja mocny hejt nie oglądam

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  25 czerwca 2012

Kibicuję Amerykanom oczywiście i potem na bęcki Włodarczyka od Roya, chociaż ten paprykarz nie odważy się na walkę nawet ze słabym już Royem.

W ogóle ta Szpileczka a'ka igiełka dalej nalega na walkę z Adamkiem.Jaki to jest kretyn...

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 czerwca 2012

drugi Gołota waleczne serce ten igiełka

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  30 czerwca 2012

Szpilki nikt nie ogląda ? :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.