NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 czerwca 2012 (pierwszy post)

Po niespełna trzech miesiącach przerwy na ring powraca najlepszy polski bokser - Tomasz Adamek. Tym razem przeciwnikiem Polaka będzie Amerykanin Eddie Chambers. Gala boksu zawodowego odbędzie się w Prudential Center w Newark. Dla obu sportowców najbliższa walka to jeden z na drodze do pasa mistrzowskiego.



Polak ma na koncie 47 walk na zawodowych ringach.
Po stronie zwycięstw widnieje liczba 45, po stronie porażek - 2. Tyle samo przegranych ma na koncie o siedem lat młodszy od "Górala" Chambers. Amerykanin w swojej karierze, w której stoczył 38 pojedynków (36 zwycięstw), uległ tylko Ukraińcowi Władymirowi Kliczce, a także Rosjaninowi Aleksandrowi Powietkinowi.

Transmisja od godziny 3:00 na antenie telewizji Polsat, Polsat HD, Polsat Sport i Polsat Sport HD. Godzinę wcześniej, na antenie Polsatu Sport, rozpocznie się godzinne studio przed walką.

Jak typujecie?:box:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

PanPjekua
PanPjekua
  15 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Hahaha.Wiesz cokolwiek o boksie? Przede wszystkim Wach jest tak wolnym bokserem, że Adamek by go spokojnie wypunktował. Po drugie, technika w połączeniu z brakiem szybkości nic nie daje, a Wach ma technię bardzo średnią( strasznie ograniczony arsenał uderzeń).

Zapewne coś wiem.
Mam również kulturę osobistą i wolę rozmawiać. Niektórzy nie są tym obdarzeni.
Wypunktowałby...cudownie, prawdziwy bokser.
Oby więcej takich.
kuba92762
kuba92762
  15 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wypunktowałby...cudownie, prawdziwy bokser. Oby więcej takich.

Rozumiem, że boks to jedynie KO i TKO...
Idąc Twoim tokiem rozumowania to oczekujesz od każdego boksera, że będzie puncherem?
Jak będzie okazja to Adamek go znokautuję, ale zapewne takiej nie będzie bo nie walczy z byle leszczem.
PanPjekua
PanPjekua
  15 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem, że boks to jedynie KO i TKO... Idąc Twoim tokiem rozumowania to oczekujesz od każdego boksera, że będzie puncherem? Jak będzie okazja to Adamek go znokautuję, ale zapewne takiej nie będzie bo nie walczy z byle leszczem.

Masz rację. Miał samych geniuszy boksu. Średnia wieku 50 lat.
kuba92762
kuba92762
  16 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz rację. Miał samych geniuszy boksu. Średnia wieku 50 lat.

A co to ma do mojego posta?
Jeśli uważasz Chambersa za leszcza to rzeczywiście nie ma o czym gadać:)
Arreola też ma 50 lat w sumie, masz rację:tak:
PanPjekua
PanPjekua
  16 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A co to ma do mojego posta? Jeśli uważasz Chambersa za leszcza to rzeczywiście nie ma o czym gadać:) Arreola też ma 50 lat w sumie, masz rację

Pisałem o Jego dotychczasowych rywalach- nie licząc W. K.

Arreola to średniak. Czysta siła. Nic poza tym. Zero techniki.
PanPjekua
PanPjekua
  16 czerwca 2012

Poza tym racja jest jak dupa- każdy ma swoją.

Ty wolisz Adamka, ja wolę innych polskich bokserów.

Wszystkich w sumie, odejmując jeszcze Kosteckiego.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 czerwca 2012

102,1 kg wniósł na wagę Tomasz Adamek, pobił swój rekord. O dziwo jego przeciwnik zaledwie 91,6 kg to najniższa waga, jaką oficjalnie od momentu zawodowego debiutu zanotował "Szybki" Eddie i tylko niespełna kilogram powyżej limitu kategorii junior ciężkiej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

PanPjekua
PanPjekua
  16 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wniósł

Fajnie to brzmi. Jakby wziął ze sobą i postawił na wadze dwa worki kartofli:mrgreen:.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajnie to brzmi. Jakby wziął ze sobą i postawił na wadze dwa worki kartofli.

bokserskie fachowe słownictwo, nic nie poradzisz :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

PanPjekua
PanPjekua
  16 czerwca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: bokserskie fachowe słownictwo, nic nie poradzisz

Wiem, po prostu zawsze bekę z tego mam :mrgreen:.
kuba92762
kuba92762
  16 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Arreola to średniak. Czysta siła. Nic poza tym. Zero techniki.

No a jednak juniorciężki Adamek na niego poszedł bo nie liczę walki z Estradą nawet.
Poza tym średniak bo taka waga ciężka teraz, Powietkin też jest średniakiem, nawet weselniak Huck go prawie pobił a jednak ma mistrza świata.
Powinno się cenić Adamka za to, że nie idzie na słabego Powietkina, a mierzy dużo, dużo wyżejm chociaż wiadomo i pieniądze tutaj grają dużą rolę.
Nie ma co się spodziewać, że każdego będzie sadzać w HW na deski, to może robić do tej pory gdyby zszedł wagę niżej, ale wiadomo jak się do tego pali:)
PanPjekua
PanPjekua
  16 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No a jednak juniorciężki Adamek na niego poszedł bo nie liczę walki z Estradą nawet. Poza tym średniak bo taka waga ciężka teraz, Powietkin też jest średniakiem, nawet weselniak Huck go prawie pobił a jednak ma mistrza świata. Powinno się cenić Adamka za to, że nie idzie na słabego Powietkina, a mierzy dużo, dużo wyżejm chociaż wiadomo i pieniądze tutaj grają dużą rolę. Nie ma co się spodziewać, że każdego będzie sadzać w HW na deski, to może robić do tej pory gdyby zszedł wagę niżej, ale wiadomo jak się do tego pali:)


I tak Go nie lubię. Za wiele rzeczy. Może nie nienawidzę, tak jak Michalczewskiego, ale Go nie lubię. Adamek kiedyś był fajnym, bardzo dobrym bokserem. Teraz wyżej sra, jak dupę ma.
kuba92762
kuba92762
  16 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: I tak Go nie lubię. Za wiele rzeczy. Może nie nienawidzę, tak jak Michalczewskiego, ale Go nie lubię. Adamek kiedyś był fajnym, bardzo dobrym bokserem. Teraz wyżej sra, jak dupę ma.

No po części prawda, ale szanować to co robił trzeba bo jednak w junior ciężkiej klepał wszystkich i teraz też by tak było.
Na HW nie musiał się pchać, podejście do fanów też ma trochę inne teraz, ale jakoś sympatia sprzed lat została.
O szwabie nawet nie będę zaczynać rozmowy.On mówił, że do Roya chciał wyjść jak dostał od Tiozzo przed czasem, a Roy go chyba z tego co pamiętam w 3 rundzie zniszczył, ale mogę si mylić:lol:
kuba92762
kuba92762
  16 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tiozzo przed czasem

Tfu, o Virgila Hilla chodziło, a nie o Tiozzo.
Z hillem dostał na punkty szwab.
kuba92762
kuba92762
  16 czerwca 2012

No, upewniłem się bo walki te oglądałem lata temu i nie pamiętałem.
Szwab dostał od Tiozzo w 6, od Hilla na punkty, Hill Tiozzo pyknął w pierwszej, a Roy Hilla w 4.
Walka walce nierówna, ale gdzie szwab do starego, dobrego Roya:lol:
Szkoda, że Roy walczy z Kosteckim, chcoiaż wierzę, że go nie przekupili i usadzi na dechy Kosteckiego.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.