JestemFejkiem
JestemFejkiem
  4 czerwca 2012 (pierwszy post)

UEFA™ EURO 2012 POLAND & UKRAINE

Finał - 1.07.2012 - 20:45 - Kijów (Stadion Olimpijski)



FAZA GRUPOWA




FAZA PUCHAROWA




Temat poświęcony EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie
Komentarze dotyczące spotkań, typy, emocje i wszystko inne dotyczące turnieju mile widziane

Q: Kto wyjdzie z poszczególnych grup?
Q: Kto zostanie Mistrzem Europy AD 2012?
Q: Kto na króla strzelców?
Q: Jakie szanse ma Polska?


Proszę o podpięcie tematu. Fejk
Gutek909
Gutek909
  2 lipca 2012


Konto usunięte
Konto usunięte: chyba ? FP też nie może odklejać i przyklejać tematów :)
nie pisałem, że chyba ;D
jak to nie może ? a Szarak zawsze mi podwieszał tematy o siatkówce ;D
Konto usunięte
Konto usunięte: I Iker ze Złotą Piłką innej opcji nie ma

no! ;d
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: niedługo IO. zrobi się temat zbiorczy ;p

Myślałem o temacie ogólnie związanym z wydarzeniami bokserskimi nie tylko poczas IO, do tego wszystkie formuły : MMA, K1 aż po Muay-Thai :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  2 lipca 2012

Andrés Iniesta został wybrany przez UEFA najlepszym zawodnikiem Euro 2012.

Najlepszy skład Euro 2012 wg UEFA:

Bramkarze: Iker Casillas (Hiszpania), Gianluigi Buffon (Włochy), Manuel Neuer (Niemcy)

Obrońcy: Gerard Piqué, Sergio Ramos, Jordi Alba (wszyscy Hiszpania), Fábio Coentrão, Pepe (obaj Portugalia), Philipp Lahm (Niemcy)

Pomocnicy: Xavi, Andrés Iniesta, Sergio Busquets, Xabi Alonso (wszyscy Hiszpania), Daniele De Rossi, Andrea Pirlo (obaj Włochy), Sami Khedira, Mesut Özil (obaj Niemcy), Steven Gerrard (Anglia)

Napastnicy: Cesc Fàbregas, David Silva (obaj Hiszpania) Mario Balotelli (Włochy), Cristiano Ronaldo (Portugalia), Zlatan Ibrahimović (Szwecja)

Chudy
Chudy
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepszy skład Euro 2012 wg UEFA: Bramkarze: Iker Casillas (Hiszpania), Gianluigi Buffon (Włochy), Manuel Neuer (Niemcy) Obrońcy: Gerard Piqué, Sergio Ramos, Jordi Alba (wszyscy Hiszpania), Fábio Coentrão, Pepe (obaj Portugalia), Philipp Lahm (Niemcy) Pomocnicy: Xavi, Andrés Iniesta, Sergio Busquets, Xabi Alonso (wszyscy Hiszpania), Daniele De Rossi, Andrea Pirlo (obaj Włochy), Sami Khedira, Mesut Özil (obaj Niemcy), Steven Gerrard (Anglia) Napastnicy: Cesc Fàbregas, David Silva (obaj Hiszpania) Mario Balotelli (Włochy), Cristiano Ronaldo (Portugalia), Zlatan Ibrahimović (Szwecja)


a gdzie grubasek Murawski? :nielapie:
smencikk
smencikk
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Andrés Iniesta został wybrany przez UEFA najlepszym zawodnikiem Euro 2012.

Kolejna niezrozumiała dla mnie decyzja. Czyli wiadomo, że pewnie Złotą Piłkę również zdobędzie Iniesta.d83dde32
Konto usunięte
Konto usunięte: Gerard Piqué, Sergio Ramos, Jordi Alba (wszyscy Hiszpania), Fábio Coentrão, Pepe (obaj Portugalia), Philipp Lahm (Niemcy)

A z prawych obrońców nikogo?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to nie może ? a Szarak zawsze mi podwieszał tematy o siatkówce ;D


ściemniał ;p
Konto usunięte
Konto usunięte:


ale Torres oddziela graczy Realu i Barcy :ssh:
...Ignorance is bliss...
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolejna niezrozumiała dla mnie decyzja. Czyli wiadomo, że pewnie Złotą Piłkę również zdobędzie Iniesta.

niezrozumiała bo nikt z Realu nie dostał tego wyróznienia? d83dde01
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  2 lipca 2012
smencikk
smencikk
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: niezrozumiała bo nikt z Realu nie dostał tego wyróznienia?

Nie, dla mnie najlepszym piłkarzem całego turnieju był Pirlo. Mi wystarczy, że 8 piłkarzy Realu zostało wybranych do drużyny turnieju i żaden hejter nie jest w stanie mi wmówić, że piłkarze tego klubu nie wyróżniali się na Euro.
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, dla mnie najlepszym piłkarzem całego turnieju był Pirlo.

Cóż, nie zwykło się wybierać piłkarzem turnieju osoby z drużyny upokorzonej w finale, bo wczoraj Pirlo nie istniał.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż, nie zwykło się wybierać piłkarzem turnieju osoby z drużyny upokorzonej w finale, bo wczoraj Pirlo nie istniał.

0:4 i nie ma o czym wspominać

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  2 lipca 2012

Odnalazł się Mario Balotelii. Gwiazdor Squadra Azzurra zniknął w nocy tuż po powrocie włoskiej kadry do Wieliczki po finałowej porażce Euro 2012 z Hiszpanią (0:4).

Po meczu z Hiszpanami włoscy piłkarze wrócili do swojej bazy w Wieliczce o 3.30 nad ranem. Jak dowiedziała się reporterka TVN24 Balotelli godzinę później opuścił bazę i nikt nie wiedział, gdzie się udał.
Jednak, jak dowiedziała się gazeta.pl "Super Mario" już się odnalazł. Informacje o powrocie gwiazdora potwierdziła policja.
Nikt jednak nadal nie wie, gdzie Balotelli podziewał się przez kilka godzin. Najważniejsze jednak, że włoska kadra, która jest już w komplecie, może spokojnie wrócić do kraju.

smencikk
smencikk
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż, nie zwykło się wybierać piłkarzem turnieju osoby z drużyny upokorzonej w finale, bo wczoraj Pirlo nie istniał.

Tak, tylko to nagroda dla najlepszego piłkarza CAŁEGO turnieju. Iniesta nie zdobył nawet bramki w tym turnieju. W fazie grupowej był jedną z jaśniejszych postaci w reprezentacji Hiszpanii, to pewne, ale później byli lepsi, a Pirlo w każdym meczu Włochów do finału był postacią znaczącą i bez niego możliwe, że nie sprawiliby takiej niespodzianki. A jeżeli już graczem turnieju musiałby zostać Hiszpan, bo nie wypada, żeby był to kto inny, to twierdzę, że powinien nim zostać David Silva, którego niestety publiczność skupiona na gwiazdach Barcelony nie docenia.
egze
egze
  2 lipca 2012

Hiszpania zabija w futbolu to, co część kibiców uwielbia najbardziej - EMOCJE. Mecz z jej udziałem jest nudny, gdyż przeciwnik ma dwa wyjścia - wystawić autobus i starać się grać na 0-0, licząc na kontry lub wyjść na wymianę ciosów i (w większości przypadków) przegrać kilkoma bramkami.

Jeśli ktoś jednak ogląda futbol nie dla emocji, a dla samego piłkarskiego kunsztu, to nie da się gry Hiszpanii czy Barcelony nie doceniać. Ktoś kto wymyślił hasło, że najlepszą obroną jest atak, mógłby dzisiaj z prawdziwym podziwem obserwować to co wyczyniają hiszpańscy piłkarze.

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, tylko to nagroda dla najlepszego piłkarza CAŁEGO turnieju. Iniesta nie zdobył nawet bramki w tym turnieju. W fazie grupowej był jedną z jaśniejszych postaci w reprezentacji Hiszpanii, to pewne, ale później byli lepsi, a Pirlo w każdym meczu Włochów do finału był postacią znaczącą i bez niego możliwe, że nie sprawiliby takiej niespodzianki. A jeżeli już graczem turnieju musiałby zostać Hiszpan, bo nie wypada, żeby był to kto inny, to twierdzę, że powinien nim zostać David Silva, którego niestety publiczność skupiona na gwiazdach Barcelony nie docenia.

no tak, przecież UEFA musi wybrać kogoś z Barcelony d83dde01
a jednak najwięcej ludzi w drużynie Mistrzostw to piłkarze Realu, ale madrydyści wciąz będa powtarzać swoje śpiewki jacy to oni nie są pokrzywdzeni
jeśli już miałbym stawiać na piłkarza mistrzostw to stawiałbym na Ikera
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.