JestemFejkiem
JestemFejkiem
  4 czerwca 2012 (pierwszy post)

UEFA™ EURO 2012 POLAND & UKRAINE

Finał - 1.07.2012 - 20:45 - Kijów (Stadion Olimpijski)



FAZA GRUPOWA




FAZA PUCHAROWA




Temat poświęcony EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie
Komentarze dotyczące spotkań, typy, emocje i wszystko inne dotyczące turnieju mile widziane

Q: Kto wyjdzie z poszczególnych grup?
Q: Kto zostanie Mistrzem Europy AD 2012?
Q: Kto na króla strzelców?
Q: Jakie szanse ma Polska?


Proszę o podpięcie tematu. Fejk
egze
egze
  2 lipca 2012

Pieprzycie. Iniesta dostał zawodnika turnieju, bo zgarnął najwięcej statuetek zawodnika meczu. Ot cała filozofia.

Oczywiście wybranie go najlepszym piłkarzem finału było wątpliwe, ale który z Hiszpanów bardziej zasłużył na tę statuetkę? Xavi, który całe mistrzostwa grał średnio, ale w finale wypalił? Fabregas, Torres, Silva? Wszyscy grali na zbliżonym poziomie. Nad Casillasem wszyscy się spuszczają a większość sytuacji, w których bronił to były strzały w środek bramki.

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  2 lipca 2012

Casillas ma dostać Złotą piłkę? Ten golkiper który jako jedyny na świecie puścił karnego strzelanego przez Robbena? Tell me more...

Konto usunięte
Konto usunięte: nie mów mi, że Marcin modem został, bo chyba ze śmiechu umrę

Takie uwagi zachowaj dla siebie jeśli nie chcesz banika. :*
Renifer
Renifer
  2 lipca 2012

Gra Hiszpanii jest dla mnie już strasznie monotonna, przejadła mi się.
I jest na nią sposób, autobus + kilka kos i Hiszpanii nie ma.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 lipca 2012
Renifer
Renifer: Gra Hiszpanii jest dla mnie już strasznie monotonna, przejadła mi się.

A ja bym chciał żeby nasza reprezentacja tak grała i żeby znudziły mi się kolejne mistrzostwa Europy i Świata dla Orłów.
Ale gadanie :ziober2:
Utrzymywać się przy piłce przez 70% też trzeba umieć, wczoraj Włosi w 60minucie latali jak nasi, to nie były krawaty przy ich koszulkach tylko języki d83dde1d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  2 lipca 2012
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Takie uwagi zachowaj dla siebie jeśli nie chcesz banika. :*

to tak samo jakbym modem miał zostać ja, nutii czy fejk haha nierealne :mrgreen: :rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to tak samo jakbym modem miał zostać ja, nutii czy fejk haha nierealne

Nie wiem czemu śmiech odnośnie mej osoby :ziober2:
Ja po studiach młodzieży, tylko zabanowałbym was na śmierć po porażce Barcy z Realem d83dde0a

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  2 lipca 2012
Renifer
Renifer: Gra Hiszpanii jest dla mnie już strasznie monotonna, przejadła mi się. I jest na nią sposób, autobus + kilka kos i Hiszpanii nie ma.



I po problemie. :rock:
Renifer
Renifer
  2 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: wczoraj Włosi w 60minucie latali jak nasi, to nie były krawaty przy ich koszulkach tylko języki

Bo grali w osłabieniu. Gdyby nie kontuzja Tiago mogło by jeszcze różnie być.
Gdybanie...
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A ja bym chciał żeby nasza reprezentacja tak grała i żeby znudziły mi się kolejne mistrzostwa Europy i Świata dla Orłów.
Ta :p nasze orły :P Jak jednemu piłkarzowi Ślaska przeszkadza pogoda i godzina o technice nie wspomnę :P
Gutek909
Gutek909
  2 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie wiem czemu śmiech odnośnie mej osoby
NuTiiiiii
NuTiiiiii: tylko zabanowałbym was na śmierć po porażce Barcy z Realem

właśnie dlatego :ziober2:
bo ja bym zrobił to samo po porażce Realu z Barcą ;D po tygodniu ban i koniec ;D
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  2 lipca 2012

a ja bym zbanował wszystkich poznaniaków na dzien dobry :ziober2: a dla kibiców Legii postarałbym się o dożywotnie blokady d83ddc14

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 lipca 2012
LouisVanGaal
LouisVanGaal: I po problemie.

Nawet bez Hiszpanii Dojcze nie wygraliby bo są Włosi :ziober2:

Renifer
Renifer: Bo grali w osłabieniu. Gdyby nie kontuzja Tiago mogło by jeszcze różnie być. Gdybanie...

No nie ma co, Thiago kontuzja a reszta biegała za piłką.

Renifer
Renifer: Ta :p nasze orły :P Jak jednemu piłkarzowi Ślaska przeszkadza pogoda i godzina o technice nie wspomnę :P

Haha dlatego jesteśmy tak gdzie jesteśmy.
Pewnie po Euro w rankingu Fifa jeszcze spadniemy :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie dlatego bo ja bym zrobił to samo po porażce Realu z Barcą ;D po tygodniu ban i koniec ;D

To ostatnimi czasy banowałbyś często.
A tak poważnie to ja bym był obiektywny :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smencikk
smencikk
  2 lipca 2012

Gdyby reprezentacja Hiszpanii grała tak jak wczoraj przez cały czas, to byłoby wspaniale, bo do czasu kontuzji Motty, Włosi mieli większe posiadanie piłki, a gra Hiszpanów była szybka i konkretna, bez miliona podań w stylu Barcelony. Niestety chyba nie stać ich na taką grę przez cały turniej i możne nawet dlatego, że tak się przez większość turnieju "oszczędzali", ta różnica we wczorajszym meczu była aż tak duża.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A ja bym chciał żeby nasza reprezentacja tak grała i żeby znudziły mi się kolejne mistrzostwa Europy i Świata dla Orłów.

Podbijam :)

Renifer
Renifer: Bo grali w osłabieniu. Gdyby nie kontuzja Tiago mogło by jeszcze różnie być.

Taa, Hiszpanie graliby na 100% do końca, ale i tak by wygrali, Włosi nic nie pokazali.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pewnie po Euro w rankingu Fifa jeszcze spadniemy

Awansujemy 5-7 pozycji, to raczej pewne. Z tego co pamiętam ranking zostanie opublikowany 4 lipca.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  2 lipca 2012

Tak, czy inaczej to powyżej 4 koszyka nie mamy co liczyć na następne eliminacje.

Dzięki Smuda :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.