JestemFejkiem
JestemFejkiem
  4 czerwca 2012 (pierwszy post)

UEFA™ EURO 2012 POLAND & UKRAINE

Finał - 1.07.2012 - 20:45 - Kijów (Stadion Olimpijski)



FAZA GRUPOWA




FAZA PUCHAROWA




Temat poświęcony EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie
Komentarze dotyczące spotkań, typy, emocje i wszystko inne dotyczące turnieju mile widziane

Q: Kto wyjdzie z poszczególnych grup?
Q: Kto zostanie Mistrzem Europy AD 2012?
Q: Kto na króla strzelców?
Q: Jakie szanse ma Polska?


Proszę o podpięcie tematu. Fejk
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to kiedy zaczynamy napinkę ? już terminarz jeset ustalony ?

już dawno, na wszystkie 30 kolejek :)

bez Cracovii :ziober2:
Chudy
Chudy: beka to mało powiedziane , prawda w końcu :D

strona juz nie działa, pewnie zaraz poprawią, ale dobrze ze ktos w koncu nie bał sie powiedziec :D d83dde01
kuba92762
kuba92762
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ile mozna ogladac to samo ? miliony podań zmuszających do biegania przeciwnika a jak juz przeciwnicy atakują to cała drużyna Hiszpańska stawia autbous w polu karnym. Oklepane i nudne jak cała Liga Hiszpańska Real , Barcelona i nic więcej. Zrozumie to ta osoba , która ogląda rożne ligi. Poza tym ja lubię oglądać szybką piłkę - ligę angielską.

Ooo, zapomniałem, że Anglia grała w tych ME.
Prawda jest taka, że wszyscy są za słabi na Hiszpanię.
Każdy się spuszczał 2-3 lata temu, a teraz nagle, że nudna.Żenada.
To jest piękno piłki, grać w dziada w prawdziwym meczu, ale nie winmy innych reprezentacji, że nie potrafią grać tak technicznie.
Renifer
Renifer
  2 lipca 2012

Graty dla Hiszpanii, graty dla Włoch za zaangażowanie.
Skończył się piłkoszał, szkoda. Fajnie na 25 dni stać się jankiem, nie bolało.
Fajnie poczuć tę imprezę od środka, pić z kibicami z Chorwacji czy śpiewać z Irolami.
Może Euro to komercyjny gówno ale serio, świetnie się bawiłem.
Czekam na kolejną tego typu imprezę w Polsce, moim mieście.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 lipca 2012

Sześciu piłkarzy musi podzielić się koroną króla strzelców piłkarskich mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie. Po trzy gole w zakończonym w niedzielę turnieju zdobyli Włoch Mario Balotelli, Rosjanin Alan Dzagojew, Niemiec Mario Gomez, Chorwat Mario Mandzukic, Portugalczyk Cristiano Ronaldo, Hiszpan Fernando Torres.

Jak poinformowała UEFA, nagroda "Złotego Buta" dla najlepszego strzelca przypadnie Torresowi, który oprócz trzech goli zaliczył także asystę. Taki sam dorobek (trzy gole i asysta) miał Gomez, ale Hiszpan triumfował w klasyfikacji dzięki mniejszej liczbie minut spędzonych na boisku. Torres rozegrał w Euro 2012 łącznie 189 minut, a Gomez 280.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  2 lipca 2012

kto by pomyślał przed turniejem że Torres będzie królem strzelców :crylol:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  2 lipca 2012

Torres wlazł na zmęczonych i grających w 10 Włochów. Ale fart. :and:

kzyhu
kzyhu
  2 lipca 2012

teraz kogo by nie spytać to oczywiście Hiszpanii kibicował od początku mistrzostw :rotfl:

@LouisVanGaal:

odklej ten temat :and:

Gutek909
Gutek909
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: @LouisVanGaal: odklej ten temat
a w jaki sposób on może temat odkleić ? :woot:
czy ja czegoś nie wiem ? ;p
Gutek909
Gutek909
  2 lipca 2012

a może złota piłka dla Ikera ? ;)
zdecydowanie wolałbym żeby przyznano ją jemu niż Ronaldo ;p

wczoraj Iker odniósł 100 zwycięstwo w reprezentacji. Pobił rekord liczby minut bez wpuszczonej bramki na ME. Warto jeszcze dodać, że we wszystkich meczach fazy pucharowej i na MŚ 2010 i na właśnie zakończonych ME, Iker nie puścił żadnego gola..

po prostu Święty :zakochany:

Gutek909
Gutek909
  2 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Messi ewentualnie Xavi lub Casillas.

za co niby Messi ma dostać złotą piłkę w tym roku ?
Nutii, weź już nie przesadzaj. Tylko za Puchar Króla i Pichichi ? To równie dobrze rok temu Ronaldo powinien dostać.
Xavi na tym turnieju zagrał bardzo dobrze tylko w finale.
Wg mnie Iker lub Iniesta.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wg mnie Iker lub Iniesta.

Pirlo albo Benisz.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: taa szczególnie kibice Barcelony bardzo kibicują tej reprezentacji :) mam na myśli sytuacje w Hiszpanii
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Sympatycy Realu czy Barcy.:P

Są w niej zawodnicy z wymienionych klubów to im się kibicuje. Bo komu mamy, Dojczom w mordę jeżą?!
Noooo wayy :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nutii, weź już nie przesadzaj. Tylko za Puchar Króla i Pichichi ? To równie dobrze rok temu Ronaldo powinien dostać. Xavi na tym turnieju zagrał bardzo dobrze tylko w finale. Wg mnie Iker lub Iniesta.


Konto usunięte
Konto usunięte: wczoraj Iker odniósł 100 zwycięstwo w reprezentacji. Pobił rekord liczby minut bez wpuszczonej bramki na ME. Warto jeszcze dodać, że we wszystkich meczach fazy pucharowej i na MŚ 2010 i na właśnie zakończonych ME, Iker nie puścił żadnego gola..

No jak już wspomniałem ewentualnie Iker, ale gdyby nagroda była przyznawana nie co rok a na przestrzeni lat. Messi też w tym roku pewne rekordy ustanowił..

ESPANA MŚ 2010 i Ojro 2008 i 2012 z tym się nie dyskutuje.d83ddc51
Hejty na kolana, zwłaszcza z Niemiec. Pozdro dla Hansa ! d83ddcaa

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: że we wszystkich meczach fazy pucharowej i na MŚ 2010 i na właśnie zakończonych ME, Iker nie puścił żadnego gola..

Iker nie puścił gola w meczach fazy pucharowej kolejno EURO 2008, MŚ 2010 i EURO 2012 - w sumie 10 spotkań, 990 minut bez wpuszczonego gola

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

smencikk
smencikk
  2 lipca 2012

Oleee!
smencikk
smencikk
  2 lipca 2012

Swoją drogą Iniesta dostał nagrodę Man of the Match w spotkaniu finałowym... Troszkę mnie to dziwi, bo wg mnie bardziej Xavi zasłużył na takie wyróżnienied83dde33

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.