JestemFejkiem
JestemFejkiem
  3 maja 2012 (pierwszy post)

Czas na ostatnią serię zmagań T-Mobile Ekstraklasy.
W pucharach zagrają Śląsk, Ruch, Legia i Lech.

Sytuacja w tabeli po 29 seriach spotkań:



Wyniki spotkań 29 kolejki i rozkład jazdy 30 kolejki:



Q: Gdzie hit kolejki a gdzie najnudniejsze spotkanie?
Q: Jak typujecie wyniki?
Q: Kto będzie majstrem?

Renifer
Renifer
  11 maja 2012
:rotfl::rotfl::rotfl:
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  11 maja 2012
Chudy
Chudy: część z nas przestała ją nawet w pewnym momencie śpiewać – niektórzy dlatego, że zorientowali się w jej treści, inni z powodu zwyczajnej nieznajomości jej słów


:crylol:
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  11 maja 2012

Komisja ds. Licencji Ekstraklasy Polskiego Związku Piłki Nożnej rozpatrzyła negatywnie wnioski Górnika Zabrze i Widzewa Łódź.

Górnik Zabrze zgłosił do rozgrywek stadion w Sosnowcu, ale złożył niepełną dokumentację dotyczącą obiektu. Zabrzanie mają pięć dni na odwołanie i uzupełnienie dokumentów. Później Komisja Odwoławcza ds. Licencji będzie miała siedem dni na rozpatrzenie odwołania. Widzewowi licencja nie została przyznana ze względu na zaległości finansowe.

Wnioski Cracovii i ŁKS-u nie zostały rozpatrzone ze względu na spadek do I ligi i zostaną rozpatrzone przez Komisję ds. Licencji Klubów I ligi. Wnioski klubów, które awansują do T-Mobile Ekstraklasy zostaną rozpatrzone w połowie czerwca.

Pozostałe 12 klubów otrzymało licencje.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bielsko dostało licencje :ssh: szok!

JestemFejkiem
wpis jest ukryty
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  11 maja 2012

za takie rzeczy to banowac moga tylko poznaniacy :rotfl: dzięki!

kzyhu
kzyhu
  11 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: za takie rzeczy to banowac moga tylko poznaniacy dzięki!


pomyłka Sherlocku , akurat tego bana ja dałem a do Poznania mam trochę ponad 300km ,
tak na marginesie to nie Twoje prywatne forum , więc hamuj trochę(wszyscy wiedzą , że nie lubisz Cracovii ale nie musisz tego wyrażać prowokującymi postami bo to już nudne się robi )i przestrzegaj regulaminu
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  11 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

3 h temu Ty jakiegoś mojego posta skasowałeś czy ktoś inny? :woot:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kzyhu
kzyhu
  11 maja 2012
Enkido
Enkido: 3 h temu Ty jakiegoś mojego posta skasowałeś czy ktoś inny?


3 godziny temu ? to nie ja , nie byłem wówczas na forum

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  11 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: pomyłka Sherlocku , akurat tego bana ja dałem a do Poznania mam trochę ponad 300km , tak na marginesie to nie Twoje prywatne forum , więc hamuj trochę(wszyscy wiedzą , że nie lubisz Cracovii ale nie musisz tego wyrażać prowokującymi postami bo to już nudne się robi )i przestrzegaj regulaminu

nie pomyłka a dyskretne prowo zebys sie wypowiedział bo to oczywiste ze banujesz za najwieksze pierdoły
a słowo maczeta nie jest powszechnie uznawane za obraźliwe
skoro inni moga wyrazac swoja antypatie do Śląska to ja mam swiete prawo robic to samo o Cracovii, zwłaszcza ze pisze na jej temat oczywiste fakty bez uzycia ani pół przeklenstwa, wiec wybacz ale po raz kolejny ban z kosmosu jak to u Ciebie bywa
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  11 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 3 godziny temu ? to nie ja , nie byłem wówczas na forum

Oki. Ktoś skasował jakiegoś mojego posta i ani nie wiem jaki to ani w jakim temacie ani dlaczego :ninja:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kzyhu
kzyhu
  11 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro inni moga wyrazac swoja antypatie do Śląska to ja mam swiete prawo robic to samo o Cracovii,


owszem , ale jakieś celowe przekręcanie skrótu uważam za prowokacyjne i łamiące regulamin
thomas893
thomas893
  11 maja 2012

pkt 1. - moderator ma zawsze rację.
pkt 2. - jeśli uważasz inaczej patrz pkt 1.

:ziober2:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  11 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: owszem , ale jakieś celowe przekręcanie skrótu uważam za prowokacyjne i łamiące regulamin

czyli jak napisze 'uj w pupe Cracovii' to wzorem netykiety forumowej nie dostane bana, ale jak napisze ze to bandyci z maczetami to juz tak?

Nie bądź śmieszny.

Konto usunięte
Konto usunięte: pkt 1. - moderator ma zawsze rację. pkt 2. - jeśli uważasz inaczej patrz pkt 1.

więcej takich niesłusznych banów i zablokuja mi nastepne konto
KorasPL
KorasPL
  11 maja 2012

Nie ma to jak pultasic sie o bana na fotce .Klasyka tematu...:lol:

kzyhu
kzyhu
  11 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli jak napisze 'uj w pupe Cracovii' to wzorem netykiety forumowej nie dostane bana, ale jak napisze ze to bandyci z maczetami to juz tak?


a stało by się coś jakbyś tak nie pisał ?, czy koniecznie w co którymś swym poście musisz przypomnieć jak to nie lubisz tej Cracovii ?

ehh pare lat temu to było fajne forum bez żadnych śmiesznych INTERNETOWYCH :rotfl: animozji klubowych a teraz to co raz częściej żałuje , że po części przyczyniłem się do powstania działu sport
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.