JestemFejkiem
JestemFejkiem
  3 maja 2012 (pierwszy post)

Czas na ostatnią serię zmagań T-Mobile Ekstraklasy.
W pucharach zagrają Śląsk, Ruch, Legia i Lech.

Sytuacja w tabeli po 29 seriach spotkań:



Wyniki spotkań 29 kolejki i rozkład jazdy 30 kolejki:



Q: Gdzie hit kolejki a gdzie najnudniejsze spotkanie?
Q: Jak typujecie wyniki?
Q: Kto będzie majstrem?

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 maja 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: z reszta pilkarzowi daleko do wykształcenia

Messi - 6 klas podstawówki
CR7 - cała podstawówka
Lewy, Kuba - liceum :rock:
...Ignorance is bliss...
TottenhamHot
TottenhamHot
  10 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Piłkarze pierwszoligowej Warty Poznań w przyszłym sezonie nie będą rozgrywać meczów na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej. Powodem jest brak porozumienia w sprawach finansowych z operatorem obiektu.

Szkoda
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: w Polsce piłkarzom nie stwarza sie warunkow do treningow i jednoczesnej edukacji wiec wybieraja - albo jedno albo drugie, i najwyzej dorabiaja sobie matury w okolicach 30stki, ale dla chcacego nic trudnego, taki Żyro np, zadnych zaległosci i terminowa matura, ale komu sie chce, wiekszosc i dzie na łatwy pieniadz a o edukacji najwyzej 'sie pomysli za 10 lat'

swego czasu chyba Brożek w Wisle miał przerwe w lidze na mature
ale moge się mylić - wiem że komuś tam życzyli zdania
...Ignorance is bliss...
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  10 maja 2012
RexMundi
RexMundi: swego czasu chyba Brożek w Wisle miał przerwe w lidze na mature ale moge się mylić - wiem że komuś tam życzyli zdania

obydwaj Brozkowie zdali mature 4 lata po terminie :)
TottenhamHot
TottenhamHot
  10 maja 2012

Ruch nad Legia z takim budzetem :lol:

smencikk
smencikk
  10 maja 2012

Piłkarze to przecież w większości proste chłopaki, którzy od książek stronili, więc się wybili, tak było, jest i będzie, bo do grania w piłkę nie potrzebują być lotnymi i inteligentnymi wykształciuchami i nie pitolcie, że w tylko w Polsce takie matoły biegają po boiskach i robią wstyd, bo takie rzeczy dzieją się na całym świecie i dziać się będą, bo piłka to nie sport klas wyższych i nigdy takowym nie będzie.

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  10 maja 2012

beka ze ŁKS ma wiekszy budzet od Ruchu :ziober2:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: obydwaj Brozkowie zdali mature 4 lata po terminie :)

no to o kogos innego chodziło , tylko kurde nie pamietam :lol:
wiem ze grali mecz w weekend a w tygodniu szedł na mature
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 maja 2012
RexMundi
RexMundi: Messi - 6 klas podstawówki CR7 - cała podstawówka Lewy, Kuba - liceum

piłkarzyki kopaczyki :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

TottenhamHot
TottenhamHot
  10 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: beka ze ŁKS ma wiekszy budzet od Ruchu

jeszcze wieksza z Cracovi :lol:
Konto usunięte
Konto usunięte: Tabela ekstraklasy sezonu 2011/2012 1. Śląsk Wrocław 56 pkt 446 tys. złotych za punkt 2. Ruch Chorzów 55 pkt 181 tys. złotych 3. Legia Warszawa 53 pkt 1,226 mln złotych 4. Lech Poznań 52 pkt 961 tys. złotych 5. Korona Kielce 48 pkt 312 tys. złotych 6. Polonia Warszawa 45 pkt 888 tys. złotych 7. Wisła Kraków 43 pkt 1,162 mln złotych 8. Górnik Zabrze 42 pkt 523 tys. złotych 9. Zagłębie Lubin 40 pkt 875 tys. złotych 10. Jagiellonia Białystok 39 pkt 461 tys. złotych 11. Widzew Łódź 39 pkt 769 tys. złotych 12. Podbeskidzie 35 pkt 142 tys. złotych 13. Lechia Gdańsk 31 pkt 709 tys. złotych 14. GKS Bełchatów 31 pkt 483 tys. złotych 15. ŁKS 24 pkt 208 tys. złotych 16. Cracovia 22 pkt 1,045 mln złotych
smencikk
smencikk
  10 maja 2012
RexMundi
RexMundi: no to o kogos innego chodziło , tylko kurde nie pamietam wiem ze grali mecz w weekend a w tygodniu szedł na mature

To nie był Błaszczykowski? :)
Renifer
Renifer
  10 maja 2012
RexMundi
RexMundi: http://www.youtube.com/watch?v=_NDTy5B2ft8

Czekałem na ten filmik :>
Kibice Legii przed nim został nakręcony pobili w szatni/przed piłkarzy Lecha.
Była niemała szarpanina, zasłużyli na bluzgi :)

Konto usunięte
Konto usunięte: a znasz jakis klub w ktorym wszyscy piłkarze ukonczyli mature? Bo ja nie.

Na MŚ w Niemczech Mariusz Jop był jedynym piłkarzem który miał wyższe :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda

Właśnie że nie, śmiesznie wygląda 900 osób na 44tyś stadionie.
W Ogródku jest lepszy klimat dla Warciarzy niech im glonojad zbuduje stadionik na 5-10k.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 maja 2012

Faktycznie, ciekawe czy teraz caly Slask na 6 meczy zawiesza :ninja:

tak czy siak, zdegustowany jestem mocno, kibiców jestem w stanie zrozumiec, ale nie pilkarzy... : )

WueRZet
WueRZet
  10 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile Legia w sumie w tym sezonie musiała zapłacić tym złodziejom?

My zapłaciliśmy około 70 tysięcy złotych.

W sprawie Śląska liczę na to, że albo piłkarze, których widać że śpiewali dostają kary 6 spotkań zawieszenia + 20 tysięcy PLN w plecy, albo Stiliciowi kara zostaje cofnięta :ziober2:

Chociaż każdy wie, że moralność w PZPN-ie nie istnieje :D
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Sześć meczów dyskwalifikacji i 20 tys. złotych kary nałożyła na Semira Stilicia Komisja Ligi Ekstraklasy. Przypomnijmy, że w trakcie posezonowego spotkania z kibicami piłkarz Lecha wznosił obraźliwe okrzyki pod adresem klubu Legia Warszawa. Dyskwalifikacja Stilicia obowiązuje "w sześciu meczach rangi mistrzowskiej". Dodatkowo na zawodnika nałożono karę w wysokości dwudziestu tysięcy złotych. Stilić w trakcie spotkania z kibicami Lecha wzniósł okrzyk "Legia to k....", który błyskawicznie podchwycili fani "Kolejorza". Bośniak próbował tłumaczyć się ze swojego zachowania, ale były to tłumaczenia dość mało wiarygodne... - Wierzcie mi, nie wiedziałem co te słowa dokładnie znaczą. Nie byłem świadomy, że te słowa mają taką moc, gdybym to wiedział, to na pewno bym ich nie użył. Ja jestem piłkarzem, profesjonalistą, a nie jakimś chuliganem - mówił Semir Stilić.

Chyba ktoś się z ujem na głowy pozamieniał :zonk:

Renifer
Renifer: Oczekuję 10 meczów zawieszenia dla całego zespołu Ślaska Wrocław i 20 tyś x pi razy oko 26 zawodników. Paranoja.

Podbijam, i do tego -15 pkt na starcie nowego sezonu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niech się napinają i tak w lidze mistrzów **uja ograją :P

Pierwszy lepszy zespół ich pojedzie 2 razy po 0:3.

Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat ta przyśpiewka o Legii jest spoko i świetnie pasuje do tego co działo się w ostatnich tygodniach sezonu.

A zapewne parę stron wcześniej w tym temacie piętnowałeś Stilicia :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: opowiadali jaki ten Śląsk słaby na wiosnę

Opowiadanie jacy są słabi, a takie przyśpiewki to jak niebo i ziemia.

Konto usunięte
Konto usunięte: kazdy ma prawo cieszyc sie mistrzostwem a to co robia poza boiskiem to ich prywatna sprawa, chca sie cieszyc z kibicami to niech sie ciesza, piłkarze kazdego klubu maja duzo za uszami a zescie sie Śląska uczepili jak rzep psiego ogona

A Stilicia się wcześniej nie czepiałeś hm?

Konto usunięte
Konto usunięte: piłka nożna dla kibiców a nie dla sztucznych ceremoniałów

To się nazywa szacunek dla osiągnięcia rywala.

Konto usunięte
Konto usunięte: Piłkarze pierwszoligowej Warty Poznań w przyszłym sezonie nie będą rozgrywać meczów na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej. Powodem jest brak porozumienia w sprawach finansowych z operatorem obiektu.

Wreszcie ta murawa będzie jakoś wyglądała.

Konto usunięte
Konto usunięte: W sprawie Śląska liczę na to, że albo piłkarze, których widać że śpiewali dostają kary 6 spotkań zawieszenia + 20 tysięcy PLN w plecy, albo Stiliciowi kara zostaje cofnięta

Podbijam motzno :tak:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.