Precel0s
Precel0s
  30 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Nie zwalniamy tempa, do końca sezonu zostało naprawdę niewiele. Ta kolejka może wiele wyjaśnić.

Sytuacja w tabeli po 28 seriach spotkań:



Wyniki spotkań 28 kolejki i rozkład jazdy 29 kolejki:



Q: Gdzie hit kolejki, a gdzie flaki z olejem?
Q: Jak typujecie wyniki?

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wisła raczej nie odpuści, bo grajki ciągle walczą o nowe kontrakty na nowy sezon


Konto usunięte
Konto usunięte: choćby wygrali wszystko do końca to i tak kilku kopaczom nie przedłuzą kontraktów chocby sciany srały, wiec taki Biton, Nunez, Paljic, Lamey czy Diaz moga smiało pakowac walizki


no Bednarz gadał w L+ Extra że mają wariant że z obecnego składu zostanie 6 zawodników
...Ignorance is bliss...
Michal1910SRD
Michal1910SRD
  1 maja 2012

Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 1 (Minimalne zwyciestwo Polonii)
ŁKS Łódź - PGE GKS Bełchatów X
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1 (Patrzac na gre wisly gornik moze powalczyc o wygrana ;))
Korona Kielce - Widzew Łódź 1 (Pewne zwyciesto korny nie ma co sie łudzic)
Cracovia - Ruch Chorzów X
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2 (Legia by myslec o mistrzostwie musi wygrac )
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok X (Przy tej formie slaska raczej bedzie remis)
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1( Pewne zwyciesto Lecha)

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  2 maja 2012

fragment wywiadu z Filipiakiem:

1 czerwca 2011, Super Express: - Trener Szatałow mówi graczom, że myśli o pucharach, że można tu zbudować fajny zespół i że warto zostać. Oglądałem z żoną w sobotę finał Ligi Mistrzów. Tak jej się podobało, że powiedziała: "Janusz, chcę tam być z Cracovią za 10 lat". Sam pan widzi, że presja jest spora. Kibice, dziennikarze, a teraz jeszcze żona. Co zrobić, trzeba się postarać.

beka :rotfl:

RexMundi
RexMundi: no Bednarz gadał w L+ Extra że mają wariant że z obecnego składu zostanie 6 zawodników

pucharow miec nie bedziemy wiec ten wariant wejdzie w zycie :tak:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 maja 2012

a jutro na Leszka, a tak od 2 dni wypiłem pół browaru pilsa z produkcji ;]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  2 maja 2012

Aż trudno mi uwierzyć, dlatego chce się dowiedzieć u osób, które były na derbach.

Czy po meczu poszło " Tylko porażka, ze Śląskiem tylko porażka" ? :ziober2:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  2 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy po meczu poszło " Tylko porażka, ze Śląskiem tylko porażka" ?

jak pisałem wczesniej poszła taka spiewka, ale tylko na czesci trybuny i z przymruzeniem oka :ssh:

Cupiał zainwestowałby w szkółkę ale: (rozmowa z Piechniczkiem)

Kiedy Robert Maaskant i Stan Valckx wytoczyli mi sprawę za słowa o ich związkach z menedżerami, Bogusław Cupiał zaprosił mnie do siedziby swej firmy, nawet samochód po mnie do Wisły przysłał. Przesiedzieliśmy pięć godzin w jego gabinecie, wypiliśmy parę win, rozmawiając o piłce, jej różnych aspektach. Znamienne słowa wówczas od niego usłyszałem: „Wie pan, trenerze, ja mogę zainwestować 25 mln złotych w ośrodek szkoleniowy. Będą boiska – również oświetlone i ze sztuczną trawą, będzie internat, basen; słowem – baza na zachodnim poziomie. Pod jednym warunkiem wszakże: że trenujący tam chłopak podpisze ze mną kontrakt do 25. roku życia. Na razie zaś jest tak, że kiedy ma on 17 lat, byle menedżer może przyjść, skołować go i ubić swój interes na wyłożonych przeze mnie pieniądzach” - powiedział mi. I w sumie miał rację. W Polsce nie ma menedżerów z prawdziwego zdarzenia. To są „sklepikarze”, gotowi nawet układać ligę dla własnych potrzeb.
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  2 maja 2012


:rotfl:
Kombatant
Kombatant
  2 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy po meczu poszło " Tylko porażka, ze Śląskiem tylko porażka" ?

Pozdrowienie dla krecików z lubina
Gutek909
Gutek909
  2 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Organizujecie jakiś zlot forum sport ?

pewnie nie wypali widząc chęci co niektórych..
WueRZet
WueRZet
  2 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie nie wypali widząc chęci co niektórych..

Przyjedź do Poznania, skoczymy na browara :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: jak pisałem wczesniej poszła taka spiewka, ale tylko na czesci trybuny i z przymruzeniem oka


19 lat temu Kraków też był gościnny :ziober2:
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  2 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 19 lat temu Kraków też był gościnny

wtedy to była zbyt przesadna gościnność :rotfl: mecz hańby, biorąc pod uwagę kogo tak ugościliśmy :ssh:
Gutek909
Gutek909
  2 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Przyjedź do Poznania, skoczymy na browara

tylko nie bierzemy Stysia :crylol:
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  2 maja 2012

Piotr Giza jeszcze niedawno był piłkarzem Cracovii. Pomocnik nie prezentował jednak wysokiej formy i latem rozstał się z Pasami. Nowego klubu nie znalazł. - Zakończyłem występy na wysokim poziomie - powiedział Giza, który został grającym trenerem V-ligowego Jubilata Izdebnik.

WueRZet
WueRZet
  2 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wtedy to była zbyt przesadna gościnność mecz hańby, biorąc pod uwagę kogo tak ugościliśmy

Teraz zgoda jedzie, to zawsze można to wytłumaczyć, nie ? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko nie bierzemy Stysia


Z nim jest ekonomicznie. Dwa browary i ma dosyć :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zakończyłem występy na wysokim poziomie - powiedział Giza, który został grającym trenerem V-ligowego Jubilata Izdebnik.

NIe mów nie. Smuda dopiero wieczorem powołania poda Piotruś :ziober2:
Gutek909
Gutek909
  2 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Z nim jest ekonomicznie. Dwa browary i ma dosyć

ostatnio jak wrócił na święta to przyszedł do nas pierwszy raz od nie pamiętam kiedy i wypił z nami jedno piwo ;d
ale człowiek od czasów gimnazjum się zmienił, jest tak rozwalony, że masakra :rotfl: śmiać mi się tylko chciało ;d najlepsze są jego wpisy na fb :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.