Precel0s
Precel0s
  30 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Nie zwalniamy tempa, do końca sezonu zostało naprawdę niewiele. Ta kolejka może wiele wyjaśnić.

Sytuacja w tabeli po 28 seriach spotkań:



Wyniki spotkań 28 kolejki i rozkład jazdy 29 kolejki:



Q: Gdzie hit kolejki, a gdzie flaki z olejem?
Q: Jak typujecie wyniki?

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  1 maja 2012
Chudy
Chudy: pewnie Arek to wina sędziego,że jesteście piłkarskimi kalekami

ostatnio Arek zrzucał wine na kibiców, teraz na sedziego, na kogo jeszcze :D
Chudy
Chudy
  1 maja 2012
JestemFejkiem
JestemFejkiem: wczoraj nikt nie zginął :D ja dosyc szybko wrociłem do chaty bo miałem transport ale lokalne media i fora kibicowskie mowia tylko o paru oklepach, na szczescie bez uzycia maczet

oj wy to tam gorąco macie :ziober2:

JestemFejkiem
JestemFejkiem: ostatnio Arek zrzucał wine na kibiców, teraz na sedziego, na kogo jeszcze :D

myślę że ostatnią osobą winną spadku wedle jego trybu myślenia jest on sam :rotfl:
ps.ciekawe czy Wisła odpuści mecz Śląskowi jeśli ten będzie decydował o MP :ziober2:
WueRZet
WueRZet
  1 maja 2012

Śniło mi się, że Korona będzie mistrzem :rotfl:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  1 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Śniło mi się, że Korona będzie mistrzem

ładne masz koszmary...

Chudy
Chudy: ps.ciekawe czy Wisła odpuści mecz Śląskowi jeśli ten będzie decydował o MP

kibice Wisły podejrzewam nie mieliby nic przeciwko, a co do zawodnikow to sam nie wiem :ziober2: z nimi roznie bywa

rozkmin od 4:05
http://www.odlew.poznan.pl/index.php?function=show_all
to jest dopiero doping :ziober2:
Gutek909
Gutek909
  1 maja 2012
Chudy
Chudy: ale spinki o kluby ,które się widzi w telewizji tylko a o takie na których stadionach spędziło się pół życia i ryzykowało często zdrowie i życie to jednak co innego , nie uważasz? : >

no masz racje.
Chudy
Chudy
  1 maja 2012
JestemFejkiem
JestemFejkiem: rozkmin od 4:05 http://www.odlew.poznan.pl/index.php?function=show_all to jest dopiero doping

nie działa :and:

JestemFejkiem
JestemFejkiem: kibice Wisły podejrzewam nie mieliby nic przeciwko, a co do zawodnikow to sam nie wiem z nimi roznie bywa

podobno wczoraj Wiślacy po wygranych derbach śpiewali "Tylko porażka,ze Śląskiem tylko porażka" :ziober2:
Chudy
Chudy
  1 maja 2012

"W dzisiejszym treningu Jagiellonii Białystok wzięło udział trzech młodych zawodników - 15-letni bramkarz Krzysztof Karpieszuk oraz 16-letni obrońca Emil Łupiński i napastnik Karol Buzun - informuje "Sport.pl".

Wszyscy w weekend grali w rozgrywkach juniorów młodszych.

Łupiński i Buzun są brani pod uwagę przez Tomasza Hajtę przy ustalaniu kadry meczowej na spotkanie ze Śląskiem Wrocław."

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  1 maja 2012
Chudy
Chudy: nie działa

kierwa nie to :rotfl:
http://www.youtube.com/watch?v=VkkMf6Sg9Tg&feature=player_embedded#!
to :ssh: od 4:00 rozkminiaj
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  1 maja 2012
Chudy
Chudy: podobno wczoraj Wiślacy po wygranych derbach śpiewali "Tylko porażka,ze Śląskiem tylko porażka"

nie był to jakis zmasowany spiew ale podbijam ze tak było :rotfl:
Chudy
Chudy
  1 maja 2012
JestemFejkiem
JestemFejkiem: kierwa nie to http://www.youtube.com/watch?v=VkkMf6Sg9Tg&feature=player_embedded#! to od 4:00 rozkminiaj

i takie rzeczy w drugiej lidze niemieckiej :ziober2:

JestemFejkiem
JestemFejkiem: nie był to jakis zmasowany spiew ale podbijam ze tak było

dużo zależy od najbliższej kolejki i o co tak naprawdę Śląsk w Krakowie będzie grał , ale jak dla mnie jeśli o mistrza to Wisła zmotywowana przez kibiców oddaje ten mecz :ziober2:
MuyBueno
MuyBueno
  1 maja 2012

A my dalej swoje ..........


Jesteśmy dumą tego miasta!
A w Naszych sercach Biała Gwiazda!
I nawet jeśli będzie źle!
My nigdy nie poddamy się!

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  1 maja 2012
Chudy
Chudy: i takie rzeczy w drugiej lidze niemieckiej

doebali tym dopingiem :tak: Eintracht tez ma mocny doping

Chudy
Chudy: dużo zależy od najbliższej kolejki i o co tak naprawdę Śląsk w Krakowie będzie grał , ale jak dla mnie jeśli o mistrza to Wisła zmotywowana przez kibiców oddaje ten mecz

najpierw Legia musi potracic punkty z Lechią :ssh: w co gorąco wierze :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: A my dalej swoje ..........

w Krakowie bez zmian :tak:
Chudy
Chudy
  1 maja 2012
JestemFejkiem
JestemFejkiem: Eintracht tez ma mocny doping

tam pewnie będzie w następnym sezonie Kelemen grał :smutny:

JestemFejkiem
JestemFejkiem: najpierw Legia musi potracic punkty z Lechią w co gorąco wierze

no i oczywiście Śląsk wygrać z Jagą ale widzę ,że Tomek Hajto będzie 16latków desygnował na mecz :ziober2:
a nawet jeśli Legia i Śląsk wygrają to i tak w ostatniej kolejce przecież Korona nie odpuści a Wisła Śląskowi już spokojnie , bo przecież nikt w Krakowie nie chce mistrza dla Legii czy Lecha , który też szanse przecież ma ,rywali ma łatwych a i w formie jest , WIsełka już swój sukces odniosła domknęła wczoraj klapę po spuszczeniu "orłów Filipiaka" , a jeszcze nie tak dawno Rejtanowiec mówił ,że na markecie będzie niedługo liga mistrzów :rotfl:
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  1 maja 2012
Chudy
Chudy: tam pewnie będzie w następnym sezonie Kelemen grał

jak Śląsk go nie zatrzyma to chude lata wróżę

Chudy
Chudy: a jeszcze nie tak dawno Rejtanowiec mówił ,że na markecie będzie niedługo liga mistrzów

Craxa w grupie śmierci z Radzionkowem, Olimpią Elbląg i Kolejarzem Stróże

Chudy
Chudy: no i oczywiście Śląsk wygrać z Jagą ale widzę ,że Tomek Hajto będzie 16latków desygnował na mecz a nawet jeśli Legia i Śląsk wygrają to i tak w ostatniej kolejce przecież Korona nie odpuści a Wisła Śląskowi już spokojnie , bo przecież nikt w Krakowie nie chce mistrza dla Legii czy Lecha , który też szanse przecież ma ,rywali ma łatwych a i w formie jest

jak Legia straci pkt a Śląsk wygra z Jagą to mecz będzie wyglądać tak jak Widzewa z Lechią "gramy na luzie, Wisełko gramy na luzie" :rotfl:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  1 maja 2012
JestemFejkiem
JestemFejkiem: Olimpią Elbląg

Raczej na 100 % spadają do II ligi, na 6 kolejek do końca 15 pkt straty do bezpiecznego miejsca ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.