Precel0s
Precel0s
  30 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Nie zwalniamy tempa, do końca sezonu zostało naprawdę niewiele. Ta kolejka może wiele wyjaśnić.

Sytuacja w tabeli po 28 seriach spotkań:



Wyniki spotkań 28 kolejki i rozkład jazdy 29 kolejki:



Q: Gdzie hit kolejki, a gdzie flaki z olejem?
Q: Jak typujecie wyniki?

Chudy
Chudy
  1 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jak Śląsk go nie zatrzyma to chude lata wróżę

wszystko obraca się wokół pieniędzy

Konto usunięte
Konto usunięte: Craxa w grupie śmierci z Radzionkowem, Olimpią Elbląg i Kolejarzem Stróże

HAHAHAHA :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: jak Legia straci pkt a Śląsk wygra z Jagą to mecz będzie wyglądać tak jak Widzewa z Lechią "gramy na luzie, Wisełko gramy na luzie"

pożyjemy zobaczymy :ziober2:
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  1 maja 2012
Renifer
Renifer: wybacz ale jakoś mnie twoja pasjonująca historia nie przekonała.


Mnie też... jak można od tak sobie przestać kochać klub? Przychodzi mi jedno.. wczoraj Śląsk, dziś Wisła a jutro Odra Wodzisław....

Konto usunięte
Konto usunięte: a co to ma za znaczenie ? gratuluje podejścia , nienawidzić ludzi tylko dlatego , że kibicują innej drużynie


Dokładnie ! Ja kiedyś na meczu reprezentacji piłem wódkę na stadionie Legii tym starym ( wtedy jeszcze łuk łazienkowski ) z kibicem Lecha Poznań ! pokazał mi jak można było wtedy fajnie wnieść w plecaku flachę :)

Organizujecie jakiś zlot forum sport ?
Chudy
Chudy
  1 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jak można od tak sobie przestać kochać klub?

a gdzie napisałem,że przestałem kochać klub :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie ! Ja kiedyś na meczu reprezentacji piłem wódkę na stadionie Legii tym starym ( wtedy jeszcze łuk łazienkowski ) z kibicem Lecha Poznań ! pokazał mi jak można było wtedy fajnie wnieść w plecaku flachę :)

a ja wracając kiedyś z Pruszkowa z meczu , jechałem SKM-ką obok kibiców Legii i jakoś nic się nie stało , chodziło mi o raczej o nieogary z forum z ,którymi tak czy siak nie mam ochoty wypić kielicha :ziew:
WueRZet
wpis jest ukryty
WueRZet
WueRZet
  1 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: w Krakowie bez zmian

Bez zmian ?

No chyba od przedostatnich derbów to wynik się zmienił :ziober2: ?

ODLEW POZNAŃ ! :rock:

Wisła raczej nie odpuści, bo grajki ciągle walczą o nowe kontrakty na nowy sezon :ninja:
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  1 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No chyba od przedostatnich derbów to wynik się zmienił ?

lecz teraz wszystko wróciło do normy :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wisła raczej nie odpuści, bo grajki ciągle walczą o nowe kontrakty na nowy sezon

choćby wygrali wszystko do końca to i tak kilku kopaczom nie przedłuzą kontraktów :ziober2: chocby sciany srały, wiec taki Biton, Nunez, Paljic, Lamey czy Diaz moga smiało pakowac walizki
WueRZet
WueRZet
  1 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chocby sciany srały, wiec taki Biton, Nunez, Paljic, Lamey czy Diaz moga smiało pakowac walizki

Batona nie byłoby Wam żal ? W końcu tych parę bramek wcisnął, nawet ważnych, więc można by go wykupić.

Mam też nadzieję, że jednak Gerwazy o Diaz zostaną, zawsze to miło jak się przeciwnik osłabia :ziober2:
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  1 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Batona nie byłoby Wam żal ? W końcu tych parę bramek wcisnął, nawet ważnych, więc można by go wykupić.

klubu po prostu nie stać na te 6,5mln złotych, za taka kase to oni pokupują 20 zawodników z nizszych lig.

____________________________________________________________________________

TottenhamHot
TottenhamHot
  1 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Szans na wywalczenie utrzymania już nie ma, ale jeszcze nie spadliśmy. Musi nastąpić tak zwane podsumowanie ligi i.... - zawiesił głos szkoleniowiec Cracovii. - Wiele jest rzeczy takich, które mogą o tym zadecydować i być może Cracovia będzie grała w ekstraklasie w przyszłym roku - dodał Kafarski w rozmowie z dziennikarzami po meczu z Wisłą.

beka
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Cytat:Szans na wywalczenie utrzymania już nie ma, ale jeszcze nie spadliśmy. Musi nastąpić tak zwane podsumowanie ligi i.... - zawiesił głos szkoleniowiec Cracovii. - Wiele jest rzeczy takich, które mogą o tym zadecydować i być może Cracovia będzie grała w ekstraklasie w przyszłym roku - dodał Kafarski w rozmowie z dziennikarzami po meczu z Wisłą. beka


Teraz nasuwa sie pytanie ... co jest w stanie zdegradowac Cracovie z ligi? zamkniecie ligi? :rotfl:
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  1 maja 2012
LeonGrande
LeonGrande: Teraz nasuwa sie pytanie ... co jest w stanie zdegradowac Cracovie z ligi? zamkniecie ligi?

smierc Filipiaka :rotfl:
Chudy
Chudy
  1 maja 2012

Kafar się utrzyma , on jeszcze wierzy :rotfl:

Renifer
Renifer
  1 maja 2012

90 lat KSD.
WueRZet
WueRZet
  1 maja 2012

@UP - też na fejsie przed chwilą obczaiłem to zdjęcie.

Widać Dyskobolia jeszcze żyję i ma się dobrze :)

Renifer
Renifer
  1 maja 2012

Grali trochę w Ptaszkowie z tego co wiem, ale chyba na stałe wrócili na swój obiekt.
Na stadionie Dyskoboli regularnie gra reprezentacja kobiet i młodzieżówki :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.